Rafaela Oval

Circuit Technische info
Land: Argentinië Vermogen: 18
Datum: Jun 19, 2020 Handbaarheid: 10
Race afstand: 317.3km Acceleratie: 6
Ronden: 67 Vleugels: Laag
Ronde overzicht: 4.736 km Inhalen: Zeer eenvoudig
Gemiddelde snelheid: 341.7 km/u Stijfheid ophanging: Normaal
GP's gehouden: 10 Brandstofverbruik: Heel hoog
Aantal bochten: 8 Slijtage banden: Hoog
Pittijd in/uit: 10s Grip level: Normaal
Categorie: geen F1
Records
Bekijk de beste kwalificerende ronden van alle managers
Seizoen Snelste kwalificatieronde
S68, R2
Dec 18, 2018
Roland Postle6 53.291s
Seizoen Master
S68, R2
Dec 17, 2018
David Jones-Winkley 54.760s
Seizoen Pro
S68, R2
Dec 17, 2018
Dominik Stolybka 57.205s
Seizoen Amateur
S68, R2
Dec 15, 2018
Csaba Juhász 59.626s
Seizoen Rookie
S49, R16
Okt 20, 2015
Gary Mullins 1:04.412s
Bekijk de beste race ronden van alle managers
Seizoen Circuit record
S68, R2
Dec 18, 2018
Róbert László1 49.895s
Seizoen Master
S68, R2
Dec 18, 2018
Christophe Dumont 52.676s
Seizoen Pro
S68, R2
Dec 18, 2018
Vitaliy Repetsky 53.772s
Seizoen Amateur
S68, R2
Dec 18, 2018
Dainius Vaškys 56.345s
Seizoen Rookie
S42, R11
Jul 11, 2014
Valery Grigorev 58.831s
Omschrijving

De Autódromo Ciudad de Rafaela is een motor race circuit in Rafaela, Santa Fe, Argentinië. Het is aangelegd in 1952 en bestraat in 1966. De plek - eigenaar van Atlético de Rafaela - hield de 500 Millas Argentinas races tot 1971. De USAC Rafaela Indy 300 race, die hier gehouden werd in 1971, werd gewonnen door Al Unser in een Colt-Ford Turbo. Tegenwoordig worden de volgende grote races hier gehouden: de TC2000, de Turismo Carretera, de TRV6, de Formule drie van Zuid-America en het Zuid Amerikaanse Super Touring Car Kampioenschap.

Geschiedenis
Seizoen Wedstrijd Winnaar Pole position Snelste ronde
42 11 Rimantas Sagatas2
1h6:23.891s
Nikolay Borzenkov
2:01.509s
Rimantas Sagatas2
56.850s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
44 6 Roland Postle
1h13:28.961s
Roland Postle
2:12.310s
Maja Soren
57.064s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
46 5 Mihail Morozov
1h17:45.952s
João Monteiro2
1:58.701s
Florencia Caro
57.140s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
49 16 Christos Bobolis1
1h5:28.747s
Jan Pavlicek
1:59.184s
Roland Postle3
56.079s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
51 14 Zdenek Hladik3
1h12:55.095s
Roland Postle4
2:19.644s
Zdenek Hladik3
56.717s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
54 7 Christos Bobolis2
1h5:47.724s
Christos Bobolis2
1:59.531s
Roland Postle4
56.071s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
59 6 Toni Söyrinki
1h5:55.779s
Christos Bobolis4
2:00.480s
Toni Söyrinki
55.634s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
62 8 Róbert László
1h5:45.674s
Ioannis Dimitroglou3
2:01.290s
Rafal Celejewski
55.327s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
64 17 Ioannis Dimitroglou3
1h5:14.110s
Marek Hajnrych
2:01.002s
Ioannis Dimitroglou3
55.391s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
68 2 Alpo Kaakinen
0h59:05.343s
Christos Bobolis4
1:48.826s
Róbert László1
49.895s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race