This Sheet « 1 2 3 ... 2036 [20372038 ... 2376 2377 2378 » Jump t' new sheet:
Thi' Captain Spake Jabb'r: Magyar Nyelvű Fórum 's many 's 71339 answ'rs
Patrik Balogh
(Squadron Master - 1)



Postin's: 1196
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (0)
A old postin' #61051 Spake upon May 27 2015, 18:29:43 Be quotin' 
Nyilván Roland is lehet fáradt, és benézhet egyes dolgokat, mint minden ember.

Téged viszont kérlek, hogy ne politizálj! Szabadon választod, hogy játszod-e ezt a játékot, vagy pedig nem. Továbbá szabadon döntöd el, hogy írsz-e a fórumra. Ha írsz, akkor a fórum szabályai rád is vonatkoznak, és inkább ne tegyél (főleg sértő) politikai megjegyzéseket.
Más kérdés, hogy egyébként egyetértek veled. ;)
Roland Láng
(Squadron Amateur - 92)



Postin's: 1380
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (0)
A old postin' #61052 Spake upon May 27 2015, 18:45:11 ('t be edit'd May 27 2015, 18:58:56 by Roland Láng) Be quotin' 
Nem néztem be semmit, de köszönöm Patrik a "támogatásod"

Sajnos a szabályzatban nincs (még) benne (lehet javasolni fogom a beillesztését), de a Nemzetközi moderátorok is több ízben felhívták a dupla posztok mellőzésére az érintettek figyelmét. Íme egy eset a sok közül:

Quote ( Kevin Parkinson @ March 21st 2015,10:32:00 )

It's nice forum etiquette to use the "edit post" button instead of making unnecessary double (or multiple) posts in a row.


Megértem, hogy letelt a fél órás időkorlát, de a hozzászólásom és az álláspontom továbbra is érvényes. Igyekezz összeszedetten fogalmazni és mellőzd az egymásutáni hozzászólások megosztását...

Edit: és hogy ne tűnjek teljesen akadékoskodónak, nem azért tettem szóvá, mert becsúszott egy dupla poszt. Azért bátorkodtam eme kéréssel fordulni hozzád, mert az elmúlt pár oldalon többször is beleestél ebbe a hibába... Rajtad kívül viszont senki.
Nem személyes támadást indítottam ellened, csak arra kértelek, hogy figyelj oda erre az apró gesztusra, amit amúgy mi mindannyian betartunk... Béke! :)
Tibor Szuromi
(Squadron Amateur - 104)


Postin's: 11906
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (13)   Dislike this here post (1)
A old postin' #61053 Spake upon May 27 2015, 20:28:41 Be quotin' 
Elöljáróban megjegyzem, hogy minden (Ákossal kapcsolatos) megjegyzésetekkel egyetértek.
Ákos aktivitását és érdeklődését a játékkal kapcsolatban nagyra értékelem és pozitívnak tekintem (mint mindenkiét, aki ehhez a játékhoz a maga módján és lehetőségeihez mérten próbál hozzá tenni; munkálkodásával, kérdéseivel, tanácsaival, ...).
Mint régebben fórumozó (de minek) azt látom, hogy a magyar fórumot ma már nem sokan "használják".
Nevetségesen "butának" tűnő emberek kezdenek itt komolytalankodni. Kérdezem én! Ebben a postban mi a kivetni való, hogy dislike van rajta? /hu/forum/ViewTopic.asp?TopicId=1860&PostId=3631228#post3631228 (Lehet, nem tetszik az "arca"?)
Ennek a fórumnak voltak hagyományai. Látjuk, hogy a "régi motorosok" már hozzá sem szólnak. Nem tudom, mi az oka; de fölöttébb furcsa. HÁT; ennyi lenne.
Gábor Schneider
(Squadron Amateur - 49)


Postin's: 446
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (0)
A old postin' #61054 Spake upon May 28 2015, 12:05:12 ('t be edit'd May 28 2015, 12:07:47 by Gábor Schneider) Be quotin' 
Szerintem ha az újoncok aktívabban írogatnának és kérdezgetnének, akkor talán aktívabb lenne a fórum! De ezen kívül lehetnem beszélni akár arról hogy ki szerint milyen a kövi szezon naptára!
Patrik Balogh
(Squadron Master - 1)



Postin's: 1196
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (1)   Dislike this here post (0)
A old postin' #61055 Spake upon May 28 2015, 14:19:18 Be quotin' 
Szerintem kár, hogy a Paul Ricard a negyedik a naptárban, igazán tehették volna későbbre is.
Lajos Urbán
(Squadron Amateur - 85)



Postin's: 547
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (1)   Dislike this here post (0)
A old postin' #61056 Spake upon May 28 2015, 14:40:46 Be quotin' 
ÉN a Hungaroringet várom, FT a pilótámnak, remélem intézi a benntmaradást majd. :)
Ákos Nagy
(Squadron Rookie - 300)


Postin's: 127
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (2)   Dislike this here post (2)
A old postin' #61057 Spake upon May 29 2015, 07:52:04 Be quotin' 
Ha az újoncok aktívan írogatnak moderátor beleköt, mégha a fórumszabályoknak megfelelően is írnak......
Én megpróbáltam felpörgetni egy kicsit. Egy kis életet pesdíteni a jelenlegi állóvízbe. Nagyon tetszik az az élet ami volt itt 2007-ben. Jelenleg olvasgatom a régi fórumot. Régen nem volt tragédia ha valaki pörgött a fórumon. Szerettem volna a régi hangulatot visszahozni. Nincs rá igény.
Sebaj. Ez csak egy játék. Egyébként ha nagyon szúrja a szemét a magyar fórum a vezetőségnek legegyszerűbb megoldás a komplett felszámolása. Ha magyarok igazán akarunk beszélni egy játékról úgy is tudunk más weboldalon. Vannak erre specializált weboldalak. És akkor a gpro.net-nek is egy gonddal kevesebb.
Persze ha élvezik az emberek zrikálását az más tészta.........
Gergely Kondár
(Squadron Amateur - 69)



Shiver me timbers! Topic mod
Postin's: 1382
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (5)   Dislike this here post (0)
A old postin' #61058 Spake upon May 29 2015, 08:25:32 Be quotin' 

Quote ( Ákos Nagy @ May 29th 2015,07:52:04 )

Ha az újoncok aktívan írogatnak moderátor beleköt, mégha a fórumszabályoknak megfelelően is írnak......

Ha Roland, vagy az én működésemet "belekötésnek" érzed, akkor egyrészt sajnálom, hohy így érezted. Ez viszont azt is jelenti, hogy még senki sem kötött beléd igazán... :))))))
Volt már itt olyan, hidd el, az százszor rosszabb.

Quote ( Ákos Nagy @ May 29th 2015,07:52:04 )

Egyébként ha nagyon szúrja a szemét a magyar fórum a vezetőségnek legegyszerűbb megoldás a komplett felszámolása. Ha magyarok igazán akarunk beszélni egy játékról úgy is tudunk más weboldalon. Vannak erre specializált weboldalak. És akkor a gpro.net-nek is egy gonddal kevesebb.

A magyar fórumnak nincs vezetősége, csak két felkért moderátora, akiknek egyetlen dolga van:
A fórum írott és íratlan szabályainak betartását biztosítani (felhívni a figyelmet, kérni, javasolni, magyarázni, törölni, javítani, stb.). Feladataink elég pontosan körülhatároltak, a személyes hangulatingadozásaink nem befolyásolják :)

Külső weboldalon természetesen nem tiltott az eszmecsere. Van is pár ilyen magyar oldal.

Ákos Nagy
(Squadron Rookie - 300)


Postin's: 127
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (0)
A old postin' #61059 Spake upon May 29 2015, 09:21:05 Be quotin' 
Quote ( Gergely Kondár @ May 29th 2015,08:25:32 )


Quote ( Ákos Nagy @ May 29th 2015,07:52:04 )

Ha az újoncok aktívan írogatnak moderátor beleköt, mégha a fórumszabályoknak megfelelően is írnak......
Ha Roland, vagy az én működésemet "belekötésnek" érzed, akkor egyrészt sajnálom, hohy így érezted. Ez viszont azt is jelenti, hogy még senki sem kötött beléd igazán... :))))))
Volt már itt olyan, hidd el, az százszor rosszabb.



Quote ( Ákos Nagy @ May 29th 2015,07:52:04 )

Egyébként ha nagyon szúrja a szemét a magyar fórum a vezetőségnek legegyszerűbb megoldás a komplett felszámolása. Ha magyarok igazán akarunk beszélni egy játékról úgy is tudunk más weboldalon. Vannak erre specializált weboldalak. És akkor a gpro.net-nek is egy gonddal kevesebb.
A magyar fórumnak nincs vezetősége, csak két felkért moderátora, akiknek egyetlen dolga van:
A fórum írott és íratlan szabályainak betartását biztosítani (felhívni a figyelmet, kérni, javasolni, magyarázni, törölni, javítani, stb.). Feladataink elég pontosan körülhatároltak, a személyes hangulatingadozásaink nem befolyásolják :)

Külső weboldalon természetesen nem tiltott az eszmecsere. Van is pár ilyen magyar oldal.



Valakinek csak ki kell állnia a fórumfelhasználók, vagyis a mi érdekeinkért;)
Szerintetek 15. kör előtt eláll. Én így számoltam az üzemanyaggal. Utána még egyszer kijönnék. Ezekről kéne itt beszélgetni.
Tamás Tóth
(Squadron Pro - 24)



Postin's: 169
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (0)
A old postin' #61060 Spake upon May 29 2015, 09:35:16 Be quotin' 
Quote ( Ákos Nagy @ May 29th 2015,09:21:05 )

Szerintetek 15. kör előtt eláll. Én így számoltam az üzemanyaggal. Utána még egyszer kijönnék. Ezekről kéne itt beszélgetni.


Kellene, csak nem lehet.
Szabályzat
9.1 Fórumok
-Tilos részletes információkat kiadni a játékról(beállítások, taktika, stb.)
Lajos Urbán
(Squadron Amateur - 85)



Postin's: 547
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (0)
A old postin' #61061 Spake upon May 29 2015, 09:42:44 Be quotin' 
Quote ( Ákos Nagy @ May 29th 2015,09:21:05 )

Quote ( Gergely Kondár @ May 29th 2015,08:25:32 )


Quote ( Ákos Nagy @ May 29th 2015,07:52:04 )

Ha az újoncok aktívan írogatnak moderátor beleköt, mégha a fórumszabályoknak megfelelően is írnak......
Ha Roland, vagy az én működésemet "belekötésnek" érzed, akkor egyrészt sajnálom, hohy így érezted. Ez viszont azt is jelenti, hogy még senki sem kötött beléd igazán... :))))))
Volt már itt olyan, hidd el, az százszor rosszabb.



Quote ( Ákos Nagy @ May 29th 2015,07:52:04 )

Egyébként ha nagyon szúrja a szemét a magyar fórum a vezetőségnek legegyszerűbb megoldás a komplett felszámolása. Ha magyarok igazán akarunk beszélni egy játékról úgy is tudunk más weboldalon. Vannak erre specializált weboldalak. És akkor a gpro.net-nek is egy gonddal kevesebb.
A magyar fórumnak nincs vezetősége, csak két felkért moderátora, akiknek egyetlen dolga van:
A fórum írott és íratlan szabályainak betartását biztosítani (felhívni a figyelmet, kérni, javasolni, magyarázni, törölni, javítani, stb.). Feladataink elég pontosan körülhatároltak, a személyes hangulatingadozásaink nem befolyásolják :)

Külső weboldalon természetesen nem tiltott az eszmecsere. Van is pár ilyen magyar oldal.



Valakinek csak ki kell állnia a fórumfelhasználók, vagyis a mi érdekeinkért;)
Szerintetek 15. kör előtt eláll. Én így számoltam az üzemanyaggal. Utána még egyszer kijönnék. Ezekről kéne itt beszélgetni.


Nem sok esélyt látok arra, szerintem a 10. kör már biztosan száraz lesz. Sőt...
Istvan Büki
(Squadron Rookie - 327)


Postin's: 179
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (0)
A old postin' #61062 Spake upon May 29 2015, 10:03:55 Be quotin' 
Quote ( Ákos Nagy @ May 29th 2015,07:52:04 )

Ha az újoncok aktívan írogatnak moderátor beleköt, mégha a fórumszabályoknak megfelelően is írnak......
Én megpróbáltam felpörgetni egy kicsit. Egy kis életet pesdíteni a jelenlegi állóvízbe. Nagyon tetszik az az élet ami volt itt 2007-ben. Jelenleg olvasgatom a régi fórumot. Régen nem volt tragédia ha valaki pörgött a fórumon. Szerettem volna a régi hangulatot visszahozni. Nincs rá igény.
Sebaj. Ez csak egy játék. Egyébként ha nagyon szúrja a szemét a magyar fórum a vezetőségnek legegyszerűbb megoldás a komplett felszámolása. Ha magyarok igazán akarunk beszélni egy játékról úgy is tudunk más weboldalon. Vannak erre specializált weboldalak. És akkor a gpro.net-nek is egy gonddal kevesebb.
Persze ha élvezik az emberek zrikálását az más tészta.........


Felhívták a figyelmedet pár dologra, ennyi... te csak legyél lelkes továbbra is, időnként azért megindul egy-egy eszmecsere itt is. Sokaknak van lehetőségük máshol megbeszélni pár dolgot a játékkal kapcsolatban, de szerintem sokan vannak még rajtad kívül is, akik azt szeretnék ha ez a fórum azért valamennyire működne.

Én szerettem olvasgatni itt a fórumon, még akkor is, ha egyes dolgokat már 128-szor olvastam, engem (általában) nem zavart (gondolom ezzel kapcsolatban is vannak, akiknek más a véleményük). Kiváló helye volt annak, hogy a "rendszeres hozzászólók" álláspontjai alapján képet kaphassunk a játékkal kapcsolatos gondolkodásukról, arról, hogy kb. hol tartanak a gpro kiismerésében. Ezek mellett a hozzászólók valamelyest képet adnak személyiségükről, ezzel szimpatikus(abbá) vagy ellenszenves(ebbé) válhatnak mások szemében. ...blablabla blablabla...száz szónak is egy a vége , ez a fórum így ebben a formában szerintem is egy nagy bakfity.
Levente Palvolgyi
(Squadron Amateur - 41)


Postin's: 101
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (0)
A old postin' #61063 Spake upon May 29 2015, 10:29:43 Be quotin' 
Azt figyelgettem már egy ideje, hogy hiába vannak a pilóta piacon olcsóbb pilóták, amelyek jobbak, azokra a végén úgyis annyi ajánlat megy, hogy végül tök magas áron fognak szerződni. Így nem is tudom megéri-e egyáltalán olcsó pilótára ajánlatot tenni. A drágábbak meg ha kevés ajánlatot kapnak mert drágák, talán még olcsóbban kaphatóakká válnak mint azok akik alacsony kezdő fizetéssel vannak fent. Ez sem egyszerű történet. :)
Ákos Nagy
(Squadron Rookie - 300)


Postin's: 127
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (0)
A old postin' #61064 Spake upon May 29 2015, 11:16:02 Be quotin' 
El se hiszem. Második lettem a q2-n............:D
Gábor Safranyik
(Squadron Amateur - 83)



Postin's: 1684
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (0)
A old postin' #61065 Spake upon May 29 2015, 11:34:40 Be quotin' 
Quote ( Ákos Nagy @ May 29th 2015,11:16:02 )

El se hiszem. Második lettem a q2-n............:D


Még 18:30 ig változhat a dolog...de reméljük nem fog.
Patrik Balogh
(Squadron Master - 1)



Postin's: 1196
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (0)
A old postin' #61066 Spake upon May 29 2015, 13:23:53 Be quotin' 
Quote ( Levente Palvolgyi @ May 29th 2015,10:29:43 )

Így nem is tudom megéri-e egyáltalán olcsó pilótára ajánlatot tenni.
Szerintem megérheti.
Máté Dandé
(Squadron Rookie - 390)


Postin's: 15
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (0)
A old postin' #61067 Spake upon May 29 2015, 14:44:28 Be quotin' 
Fontos kérdésem lenne, ami lehet benne van GYIK-be csak el van dugva mert nem találtam.

Szezon végén az alkatrész rossz állapotú, és feljutok akkor a következő szezonban már a javított alkatrészekkel (tehát 0% kopottság) fogok majd versenyezni?
Tibor Szuromi
(Squadron Amateur - 104)


Postin's: 11906
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (1)   Dislike this here post (1)
A old postin' #61068 Spake upon May 29 2015, 14:47:08 Be quotin' 
Quote ( Máté Dandé @ May 29th 2015,14:44:28 )

Szezon végén az alkatrész rossz állapotú, és feljutok akkor a következő szezonban már a javított alkatrészekkel (tehát 0% kopottság) fogok majd versenyezni?
Igen.
Gábor Safranyik
(Squadron Amateur - 83)



Postin's: 1684
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (0)
A old postin' #61069 Spake upon May 29 2015, 21:54:29 Be quotin' 
sajnos ez a jubileumi futam nem sikerült számomra túl jól. A random ugy gondolta hogy ma a podium nem lesz nyerő számomra, de legalább tesóm nyert és egy lépéssel közelebb van a PRO-hoz :)

Gábor Schneider
(Squadron Amateur - 49)


Postin's: 446
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (0)
A old postin' #61070 Spake upon May 29 2015, 22:36:26 ('t be edit'd May 29 2015, 22:37:20 by Gábor Schneider) Be quotin' 
Első gondolatom az volt hogy Malajziára időzítem az autó teljes felújítását és fejlesztését, de ez az eső miatt minimum 1 futammal későbbre tolódik.
Gyula Feigl
(Squadron Rookie - 49)


Postin's: 15
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (0)
A old postin' #61071 Spake upon May 29 2015, 22:48:20 Be quotin' 
Csapatot keresek! Ebben az évben csak ráhangolódok a versenyekre ,de jövőre cél az amatőr ligába jutás.
Tibor Szuromi
(Squadron Amateur - 104)


Postin's: 11906
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (8)   Dislike this here post (1)
A old postin' #61072 Spake upon May 30 2015, 00:13:26 ('t be edit'd May 30 2015, 00:43:14 by Tibor Szuromi) Be quotin' 
Tudjátok, hogy - már - 12 magyar menedzser szerepel "Master" csoportban?

1. Tibor Csábi Master-1 2 pont
2. Patrik Balogh Master-1 0 pont
3. Lázsló Mizse Master-1 0 pont
4. Horváth Sándor Master-1 0 pont
5. Zoltan Kormos Master-2 37 pont
6. Gergely Magyar Master-2 9 pont
7. Stefan Farkas Master-2 6 pont
8. Z. Knyazoviczky Master-2 4 pont
9. Róbert László Master-3 80 pont
10. Tamás Végh Master-3 4 pont
11. István Farkas Master-4 12 pont
12. Veres Tamás Master-4 2 pont

Kettőnek van esélye (mostani állás szerint) feljutni ELIT-be.

Feljutásuk esetén ez "mérföldkő" lenne - ha jól tudom -, mert eddig egyszerre két magyar menedzser még nem játszott egy-időben a legmagasabb osztályban.

Hajrá magyarok!

*********************

Más:
Tudna valaki segíteni, hogy mi okozhatja a képernyő illesztő összeomlását?
Robert Kovacs
(Squadron Amateur - 113)


Postin's: 44
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (0)
A old postin' #61073 Spake upon May 30 2015, 07:08:50 Be quotin' 
Szegasztok. Érdeklődnék hogy a pilóta átlag értékét melyik edzéssel csökkentem a legjobban????? köszi... :)
Lajos Veres
(Squadron Pro - 14)


Postin's: 668
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (0)
A old postin' #61074 Spake upon May 30 2015, 07:47:54 Be quotin' 
Quote ( Robert Kovacs @ May 30th 2015,07:08:50 )

Szegasztok. Érdeklődnék hogy a pilóta átlag értékét melyik edzéssel csökkentem a legjobban????? köszi... :)


Az átlag csökkentéséhez a legjobb út a motiváció-csökkentés. Ehhez rossz eredményekre van szükség és/vagy erőnléti edzésre.
Béla Hoffmann
(Squadron Rookie - 276)



Postin's: 159
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (0)
A old postin' #61075 Spake upon May 30 2015, 09:04:02 Be quotin' 
Sziasztok. Megint kiizéltek velem. 75 literrel 21 kör, 84 literrel 19 kör és kivágtak tankolni. Húúúúúú de szeretem az ilyet :)
Gábor Balogh
(Squadron Rookie - 76)



Postin's: 54
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (0)
A old postin' #61076 Spake upon May 30 2015, 09:24:45 Be quotin' 
Quote ( Béla Hoffmann @ May 30th 2015,09:04:02 )

Sziasztok. Megint kiizéltek velem. 75 literrel 21 kör, 84 literrel 19 kör és kivágtak tankolni. Húúúúúú de szeretem az ilyet :)


Nincs itt kiszúrás. Amíg esik az eső, addig a fogyasztása az autódnak jelentősen csökken, majd mikor eláll a fogyasztás normál lesz. Az eltérés pályánként változik.
Gyuri Székely
(Squadron Amateur - 32)



Postin's: 379
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (0)
A old postin' #61077 Spake upon May 30 2015, 10:17:23 Be quotin' 
Műszaki hiba
Kör 56 Az első szárny eltörött és az autó egyéb részei is megsérültek
utolsó körben, ezt kicentiztem :)
Istvan Büki
(Squadron Rookie - 327)


Postin's: 179
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (1)   Dislike this here post (0)
A old postin' #61078 Spake upon May 30 2015, 12:46:11 ('t be edit'd May 30 2015, 12:52:17 by Istvan Büki) Be quotin' 
Quote ( Tibor Szuromi @ May 30th 2015,00:13:26 )


Tudjátok, hogy - már - 12 magyar menedzser szerepel "Master" csoportban?

1. Tibor Csábi Master-1 2 pont
2. Patrik Balogh Master-1 0 pont
3. Lázsló Mizse Master-1 0 pont
4. Horváth Sándor Master-1 0 pont
5. Zoltan Kormos Master-2 37 pont
6. Gergely Magyar Master-2 9 pont
7. Stefan Farkas Master-2 6 pont
8. Z. Knyazoviczky Master-2 4 pont
9. Róbert László Master-3 80 pont
10. Tamás Végh Master-3 4 pont
11. István Farkas Master-4 12 pont
12. Veres Tamás Master-4 2 pont

Kettőnek van esélye (mostani állás szerint) feljutni ELIT-be.

Feljutásuk esetén ez "mérföldkő" lenne - ha jól tudom -, mert eddig egyszerre két magyar menedzser még nem játszott egy-időben a legmagasabb osztályban.

Hajrá magyarok!


Így legyen!

Quote ( Tibor Szuromi @ May 30th 2015,00:13:26 )

Más:
Tudna valaki segíteni, hogy mi okozhatja a képernyő illesztő összeomlását?


1. hűtőpaszta (a videokártya hűtése)
2. videokártya
3. a géped tápegység-e (asztali gépnél csere, laptopnál passzolom)
4. alaplapi csatlakozás hibája (az én asztali gépemen ez a gond, még jó hogy van laptop is :) )

biztos lehet még más is, sok sikert Tibi :)
Gábor Nagy
(Squadron Rookie - 185)



Postin's: 11
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (1)   Dislike this here post (0)
A old postin' #61079 Spake upon May 30 2015, 16:56:20 Be quotin' 
Quote ( Tibor Szuromi @ May 30th 2015,00:13:26 )

Tudna valaki segíteni, hogy mi okozhatja a képernyő illesztő összeomlását?


Nálam is a fenti 4 okozta már, illetve okozta outdated illesztőprogram/driver is.
Patrik Fehér
(Squadron Amateur - 102)



Postin's: 56
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (4)   Dislike this here post (0)
A old postin' #61080 Spake upon May 30 2015, 23:06:47 Be quotin' 
Helló mindenki!

Egy szlovák menedzser egy remek addont készített a GPRO versenyközvetítésekhez. Lényege, hogy jóval több infó jelenik meg, és nem kell bogarászni néhány dolgot. Működik Mozilla Firefoxban és Google Chromeban is. Ezen a linken egy angol nyelvű leírás, és benne a letöltő link található. http://peco.sk/download/gpro/carinfo-addon.pdf

Én letöltöttem, és nekem nagyon bejön :)
This Sheet « 1 2 3 ... 2036 [20372038 ... 2376 2377 2378 » Jump t' new sheet:

Be answ'rin' thi' jabber