Tabela Kwalifikacji 1 & 2 (Grupa: Elite | Sezon: 43 | Wyścig: 4)

Wybierz inną grupę:  Sezon:  Wyścig:
Kwalifikacja 1
Poz Opony Nazwisko menadżera Nar Czas okrążenia Strata
1 Hancock  Leandro Sereno6   1:45.926s  + 0.000s
2 Hancock  Roland Postle   1:46.105s  + 0.179s
3 Hancock  Toygun Senler6   1:46.914s  + 0.988s
4 Hancock  Florencia Caro   1:47.163s  + 1.237s
5 Hancock  Victor Chernyshev   1:47.204s  + 1.278s
6 Hancock  Mihail Golovanov   1:47.223s  + 1.297s
7 Hancock  Christos Bobolis   1:47.344s  + 1.418s
8 Hancock  Frederico Neves1   1:47.426s  + 1.500s
9 Hancock  Shoaib Mohamed   1:47.475s  + 1.549s
10 Hancock  David Rolleston   1:47.546s  + 1.620s
11 Hancock  João Monteiro1   1:47.599s  + 1.673s
12 Hancock  Alexey Manukalov   1:47.789s  + 1.863s
13 Hancock  Kuba Szajbel   1:47.866s  + 1.940s
14 Hancock  Vsevolod Demydov2   1:47.866s  + 1.940s
15 Michelini  Maja Soren   1:47.892s  + 1.966s
16 Michelini  Nikolay Borzenkov   1:47.940s  + 2.014s
17 Hancock  Michail Ivanov   1:47.959s  + 2.033s
18 Hancock  Bastian Tubagus Renaldy   1:47.988s  + 2.062s
19 Hancock  Vladimir Islentiev2   1:47.993s  + 2.067s
20 Hancock  Andrej Rilke   1:48.238s  + 2.312s
21 Dunnolop  Stas Prost   1:48.297s  + 2.371s
22 Michelini  Igor Grygoruk   1:49.130s  + 3.204s
23 Badyear  Tomas Červinskis   1:49.848s  + 3.922s
24 Contimental  Tomek Kiełpiński   1:49.912s  + 3.986s
25 Bridgerock  Ian Lynch   1:49.954s  + 4.028s
26 Badyear  Guy Smets   1:50.270s  + 4.344s
27 Badyear  Pedro Nazaré   1:50.557s  + 4.631s
28 Badyear  Nafornita Adrian   1:50.666s  + 4.740s
29 Yokomama  Radek Sus   1:50.727s  + 4.801s
30 Badyear  Timo Sydänmetsä   1:50.832s  + 4.906s
31 Contimental  Sam Brierley   1:50.841s  + 4.915s
32 Badyear  Sergey Sergeev   1:50.891s  + 4.965s
33 Bridgerock  Sam Le Meur   1:50.929s  + 5.003s
34 Avonn  Karl-Martin Müür   1:51.060s  + 5.134s
35 Contimental  Martynas Atkočius   1:51.210s  + 5.284s
36 Badyear  Stanislav Frolov   1:51.661s  + 5.735s
37 Pipirelli  Ayman Daher   1:51.995s  + 6.069s
38 Pipirelli  Alexey Domarev   1:52.136s  + 6.210s
39 Pipirelli  Alex Tkachenko   1:52.865s  + 6.939s
40 Pipirelli  Evaldas Ruseckas   1:53.405s  + 7.479s
Kwalifikacja 2
Poz Opony Nazwisko menadżera Nar Czas okrążenia Strata
1 Hancock  Leandro Sereno6   1:47.660s  + 0.000s
2 Hancock  Roland Postle   1:47.804s  + 0.144s
3 Hancock  Christos Bobolis   1:47.894s  + 0.234s
4 Hancock  João Monteiro1   1:47.972s  + 0.312s
5 Hancock  Alexey Manukalov   1:48.128s  + 0.468s
6 Hancock  David Rolleston   1:48.257s  + 0.597s
7 Hancock  Michail Ivanov   1:48.267s  + 0.607s
8 Hancock  Toygun Senler6   1:48.303s  + 0.643s
9 Hancock  Frederico Neves1   1:48.322s  + 0.662s
10 Hancock  Victor Chernyshev   1:48.364s  + 0.704s
11 Hancock  Florencia Caro   1:48.449s  + 0.789s
12 Hancock  Vsevolod Demydov2   1:48.534s  + 0.874s
13 Hancock  Shoaib Mohamed   1:48.550s  + 0.890s
14 Hancock  Vladimir Islentiev2   1:48.750s  + 1.090s
15 Hancock  Kuba Szajbel   1:49.001s  + 1.341s
16 Hancock  Mihail Golovanov   1:49.045s  + 1.385s
17 Michelini  Nikolay Borzenkov   1:49.148s  + 1.488s
18 Hancock  Bastian Tubagus Renaldy   1:49.197s  + 1.537s
19 Dunnolop  Stas Prost   1:50.119s  + 2.459s
20 Hancock  Andrej Rilke   1:50.146s  + 2.486s
21 Bridgerock  Ian Lynch   1:50.246s  + 2.586s
22 Michelini  Igor Grygoruk   1:50.752s  + 3.092s
23 Michelini  Maja Soren   1:50.769s  + 3.109s
24 Badyear  Guy Smets   1:51.249s  + 3.589s
25 Badyear  Sergey Sergeev   1:51.415s  + 3.755s
26 Yokomama  Radek Sus   1:51.693s  + 4.033s
27 Badyear  Tomas Červinskis   1:51.820s  + 4.160s
28 Badyear  Nafornita Adrian   1:51.873s  + 4.213s
29 Contimental  Tomek Kiełpiński   1:51.948s  + 4.288s
30 Bridgerock  Sam Le Meur   1:52.174s  + 4.514s
31 Contimental  Martynas Atkočius   1:52.509s  + 4.849s
32 Badyear  Timo Sydänmetsä   1:52.679s  + 5.019s
33 Badyear  Pedro Nazaré   1:52.721s  + 5.061s
34 Contimental  Sam Brierley   1:52.744s  + 5.084s
35 Avonn  Karl-Martin Müür   1:52.889s  + 5.229s
36 Pipirelli  Ayman Daher   1:53.080s  + 5.420s
37 Badyear  Stanislav Frolov   1:53.129s  + 5.469s
38 Pipirelli  Alexey Domarev   1:53.758s  + 6.098s
39 Pipirelli  Alex Tkachenko   1:54.572s  + 6.912s
40 Pipirelli  Evaldas Ruseckas   1:55.086s  + 7.426s