Tabela Kwalifikacji 1 & 2 (Grupa: Elite | Sezon: 52 | Wyścig: 8)

Wybierz inną grupę:  Sezon:  Wyścig:
Kwalifikacja 1
Poz Opony Nazwisko menadżera Nar Czas okrążenia Strata
1 Hancock  Stanislav Frolov   1:24.297s  + 0.000s
2 Hancock  Dmitry Shevel   1:25.451s  + 1.154s
3 Dunnolop  Mihail Morozov   1:26.452s  + 2.155s
4 Bridgerock  Zdenek Hladik3   1:26.515s  + 2.218s
5 Michelini  Rafal Celejewski   1:26.792s  + 2.495s
6 Bridgerock  Roland Postle4   1:26.842s  + 2.545s
7 Bridgerock  Ioannis Dimitroglou   1:26.872s  + 2.575s
8 Bridgerock  Jukka Sireni   1:26.913s  + 2.616s
9 Hancock  Dave Morris   1:27.010s  + 2.713s
10 Bridgerock  Vsevolod Demydov2   1:27.268s  + 2.971s
11 Dunnolop  Stas Prost   1:27.394s  + 3.097s
12 Bridgerock  Christos Bobolis2   1:27.462s  + 3.165s
13 Bridgerock  Aleksej Sutkin   1:27.575s  + 3.278s
14 Contimental  Maxim Egorov   1:27.590s  + 3.293s
15 Bridgerock  Jan Pavlicek1   1:27.620s  + 3.323s
16 Michelini  Mark Webster   1:27.659s  + 3.362s
17 Dunnolop  Alexey Manukalov   1:27.765s  + 3.468s
18 Bridgerock  Krzysztof Malik   1:27.779s  + 3.482s
19 Bridgerock  Paweł Zaburski   1:27.835s  + 3.538s
20 Michelini  Nathan Skelly   1:27.836s  + 3.539s
21 Bridgerock  Evaldas Ruseckas   1:27.878s  + 3.581s
22 Bridgerock  Paulo Pinto   1:27.983s  + 3.686s
23 Contimental  José Abi Jaudi   1:27.991s  + 3.694s
24 Bridgerock  Zsolt Rizsányi   1:28.083s  + 3.786s
25 Badyear  Victor Kamennov   1:28.092s  + 3.795s
26 Bridgerock  Sándor Bőr   1:28.154s  + 3.857s
27 Dunnolop  Yuriy Timchenko   1:28.661s  + 4.364s
28 Contimental  Stanislav Makarov   1:28.719s  + 4.422s
29 Badyear  Marc De Jong   1:28.952s  + 4.655s
30 Badyear  Boris Hristov   1:28.984s  + 4.687s
31 Contimental  Andrian Naidenov   1:29.106s  + 4.809s
32 Contimental  Krasimir Nanchev   1:29.107s  + 4.810s
33 Contimental  Svetlio Nikolov   1:29.145s  + 4.848s
34 Yokomama  Rushan Ibniev   1:29.371s  + 5.074s
35 Contimental  Kiril Stoianov   1:29.379s  + 5.082s
36 Bridgerock  Raphael Mesquita   1:29.690s  + 5.393s
37 Pipirelli  Viktor Dyankov   1:30.014s  + 5.717s
38 Pipirelli  Tomek Kurpios   1:30.469s  + 6.172s
39 Pipirelli  Jani Syrjäläinen   1:30.849s  + 6.552s
40 Pipirelli  Fran Betancort   1:31.198s  + 6.901s
Kwalifikacja 2
Poz Opony Nazwisko menadżera Nar Czas okrążenia Strata
1 Hancock  Stanislav Frolov   1:24.718s  + 0.000s
2 Bridgerock  Zdenek Hladik3   1:26.752s  + 2.034s
3 Bridgerock  Jukka Sireni   1:27.007s  + 2.289s
4 Hancock  Dmitry Shevel   1:27.221s  + 2.503s
5 Bridgerock  Roland Postle4   1:27.248s  + 2.530s
6 Hancock  Dave Morris   1:27.328s  + 2.610s
7 Bridgerock  Ioannis Dimitroglou   1:27.336s  + 2.618s
8 Dunnolop  Mihail Morozov   1:27.353s  + 2.635s
9 Michelini  Rafal Celejewski   1:27.558s  + 2.840s
10 Bridgerock  Christos Bobolis2   1:27.694s  + 2.976s
11 Bridgerock  Jan Pavlicek1   1:27.792s  + 3.074s
12 Dunnolop  Alexey Manukalov   1:27.897s  + 3.179s
13 Bridgerock  Aleksej Sutkin   1:28.015s  + 3.297s
14 Contimental  Maxim Egorov   1:28.027s  + 3.309s
15 Bridgerock  Paweł Zaburski   1:28.156s  + 3.438s
16 Michelini  Mark Webster   1:28.199s  + 3.481s
17 Dunnolop  Stas Prost   1:28.269s  + 3.551s
18 Bridgerock  Vsevolod Demydov2   1:28.293s  + 3.575s
19 Bridgerock  Evaldas Ruseckas   1:28.380s  + 3.662s
20 Michelini  Nathan Skelly   1:28.384s  + 3.666s
21 Bridgerock  Paulo Pinto   1:28.467s  + 3.749s
22 Dunnolop  Yuriy Timchenko   1:28.641s  + 3.923s
23 Bridgerock  Krzysztof Malik   1:28.768s  + 4.050s
24 Bridgerock  Sándor Bőr   1:28.860s  + 4.142s
25 Badyear  Victor Kamennov   1:28.863s  + 4.145s
26 Bridgerock  Zsolt Rizsányi   1:28.981s  + 4.263s
27 Contimental  Svetlio Nikolov   1:29.427s  + 4.709s
28 Contimental  José Abi Jaudi   1:29.471s  + 4.753s
29 Contimental  Stanislav Makarov   1:29.578s  + 4.860s
30 Badyear  Marc De Jong   1:29.591s  + 4.873s
31 Badyear  Boris Hristov   1:29.822s  + 5.104s
32 Bridgerock  Raphael Mesquita   1:30.078s  + 5.360s
33 Contimental  Andrian Naidenov   1:30.350s  + 5.632s
34 Contimental  Krasimir Nanchev   1:30.560s  + 5.842s
35 Pipirelli  Viktor Dyankov   1:30.606s  + 5.888s
36 Contimental  Kiril Stoianov   1:30.998s  + 6.280s
37 Yokomama  Rushan Ibniev   1:31.261s  + 6.543s
38 Pipirelli  Tomek Kurpios   1:31.459s  + 6.741s
39 Pipirelli  Fran Betancort   1:31.679s  + 6.961s
40 Pipirelli  Jani Syrjäläinen   1:32.139s  + 7.421s