Podsumowanie wyścigu (Tor: Buenos Aires | Sezon: 72 | Wyścig: 16 | Grupa: Master - 4)

Sezon:  Wyścig:

Wybierz inną grupę:

Poz Postęp Opony Nar Nazwisko menadżera Czas wyścigu Okrążeń Pitstopy Najlepsze okrążenie Średnia prędkość Najlepszy czas pitstopu
01. Bez zmian ±0 Yokomama   Lee Harding 1h44:11.812 72 3 1:24.167 176.55km/h 18.936s
02. Bez zmian ±0 Badyear   John Ibbotson + 3.217 72 2 1:24.368 176.46km/h 16.020s
03. +3 +3 Contimental   Sergey Shinkevich + 42.958 72 2 1:24.955 175.35km/h 16.850s
04. -1 -1 Badyear   Paul Dove + 53.404 72 2 1:25.261 175.06km/h 18.077s
05. +3 +3 Avonn   James Hitchen + 1:05.613 72 2 1:24.433 174.72km/h 16.192s
06. +1 +1 Badyear   Asdrúbal Corral + 1:26.377 71 2 1:25.253 174.14km/h 18.745s
07. +12 +12 Badyear   Apostolis Goutzos + 1:31.631 71 2 1:25.774 174.00km/h 14.028s
08. +1 +1 Badyear   Sinan Bahadir + 1:31.981 71 2 1:24.621 173.99km/h 19.430s
09. +1 +1 Badyear   Vitaliy Repetsky + 1:32.244 71 3 1:24.522 173.98km/h 18.101s
10. +7 +7 Dunnolop   Adele Siracusa + 1:36.295 71 3 1:24.398 173.87km/h 16.409s
11. +7 +7 Badyear   Tony Cullen + 1:36.725 71 2 1:24.546 173.86km/h 17.271s
12. Bez zmian ±0 Badyear   Juan Carlos Alonso + 1:44.552 71 2 1:25.648 173.65km/h 18.822s
13. +11 +11 Dunnolop   Kristijan Mihovic + 1:58.817 71 1 1:25.449 173.26km/h 19.725s
14. +6 +6 Contimental   Nagyházi Sándor + 1:59.060 71 2 1:24.997 173.25km/h 19.124s
15. +11 +11 Dunnolop   Lorenzo Rodrigues + 2:08.363 71 2 1:24.900 173.00km/h 23.096s
16. -5 -5 Dunnolop   Gino Falco + 2:17.636 71 3 1:24.534 172.75km/h 21.121s
17. -12 -12 Yokomama   Stefan Stillhart + 2:17.934 71 3 1:25.577 172.74km/h 17.018s
18. -5 -5 Badyear   Sean Hillier + 2:18.150 71 2 1:25.235 172.73km/h 20.282s
19. -3 -3 Yokomama   Lorenzo Di Buono + 2:23.468 71 3 1:25.875 172.59km/h 17.585s
20. -16 -16 Yokomama   Niels Wolters + 2:39.834 71 3 1:25.209 172.15km/h 18.690s
21. +7 +7 Badyear   Leonel Rey + 3:19.385 70 1 1:27.649 171.09km/h 23.206s
22. -8 -8 Yokomama   Elias Aranda + 3:46.258 70 3 1:26.494 170.38km/h 19.452s
23. +8 +8 Contimental   Adam Dzido + 4:01.934 70 1 1:27.055 169.97km/h 16.281s
24. +5 +5 Badyear   Tibor Szuromi + 4:06.298 70 2 1:28.056 169.86km/h 20.399s
25. +2 +2 Badyear   Edinson Antonio + 4:39.638 69 2 1:27.303 168.99km/h 17.532s
26. -11 -11 Badyear   Dominik Krowiak + 4:49.014 69 2 1:26.151 168.75km/h 15.578s
27. +3 +3 Yokomama   Fred Vautrin + 5:02.557 69 2 1:28.357 168.40km/h 17.670s
28. +5 +5 Pipirelli   György Csillag + 5:35.701 69 2 1:28.585 167.55km/h 18.585s
29. +5 +5 Pipirelli   Mery Lissarrague + 5:51.456 68 3 1:28.552 167.15km/h 18.469s
30. -8 -8 Badyear   Martino Colombo + 6:43.172 68 2 1:28.306 165.85km/h 17.465s
31. +4 +4 Badyear   Albert Viljanen + 6:59.406 68 2 1:29.775 165.45km/h 21.401s
32. -7 -7 Yokomama   Antonio Cerqueira + 7:09.941 67 2 1:28.344 165.19km/h 19.302s
33. +4 +4 Yokomama   Matthias Wegener + 8:05.752 67 3 1:30.501 163.82km/h 19.723s
34. -13 -13 Yokomama   Daniel Mason + 8:16.502 67 3 1:27.983 163.56km/h 16.237s
35. +1 +1 Pipirelli   Max Watson + 10:08.430 65 3 1:30.666 160.89km/h 20.436s
Niesklasyfikowani
36. -13 -13 Badyear   Shaun Thornton Problemy techniczne 56 2 1:28.289    17.771s
37. +1 +1 Avonn   Ivaylo Tanev Problemy techniczne 31 1 1:30.945    28.785s
38. +1 +1 Dunnolop   Kreisz Bálint Problemy techniczne 22 0 1:34.153    -
39. -7 -7 Yokomama   Olivier Portal Problemy techniczne 19 1 1:29.860    23.386s