Podsumowanie wyścigu (Tor: Baku City | Sezon: 72 | Wyścig: 8 | Grupa: Master - 3)

Sezon:  Wyścig:

Wybierz inną grupę:

Poz Postęp Opony Nar Nazwisko menadżera Czas wyścigu Okrążeń Pitstopy Najlepsze okrążenie Średnia prędkość Najlepszy czas pitstopu
01. +6 +6 Contimental   István Farkas 1h30:29.817 51 1 1:43.980 203.08km/h 23.000s
02. -1 -1 Yokomama   Guillaume Delamarre + 27.961 51 2 1:43.333 202.04km/h 15.803s
03. +6 +6 Contimental   Felix Horch + 46.080 51 2 1:44.770 201.37km/h 18.749s
04. -1 -1 Yokomama   Kamal Naoui + 47.543 51 2 1:45.015 201.32km/h 18.781s
05. -3 -3 Dunnolop   Ross Proud + 54.429 51 2 1:44.134 201.06km/h 17.388s
06. -2 -2 Yokomama   Ayman Daher + 57.896 51 2 1:43.983 200.94km/h 18.445s
07. +5 +5 Contimental   Marek Popławski + 1:21.892 51 1 1:45.321 200.06km/h 25.856s
08. +8 +8 Contimental   Maxim Egorov + 1:23.729 51 1 1:45.958 199.99km/h 17.311s
09. -3 -3 Badyear   Bronek Obarewicz + 1:26.692 51 1 1:45.155 199.89km/h 20.625s
10. -5 -5 Yokomama   Joaquín Quintana + 1:38.594 51 2 1:45.314 199.46km/h 17.328s
11. +3 +3 Badyear   Mike Leone + 1:39.010 51 2 1:44.814 199.44km/h 18.518s
12. -1 -1 Yokomama   David Jones-Winkley + 1:51.465 50 2 1:45.061 198.99km/h 15.748s
13. Bez zmian ±0 Yokomama   Joel Viitikko + 2:01.834 50 2 1:45.077 198.62km/h 16.799s
14. -4 -4 Contimental   Robertas Petniūnas + 2:03.742 50 2 1:45.054 198.55km/h 21.344s
15. -7 -7 Badyear   Sam Norris + 2:11.514 50 2 1:45.593 198.28km/h 17.733s
16. +1 +1 Dunnolop   Jenne Breugelmans + 2:15.557 50 2 1:46.485 198.13km/h 16.354s
17. +3 +3 Badyear   Mikko Suhonen + 2:22.875 50 1 1:46.963 197.87km/h 17.993s
18. +1 +1 Dunnolop   Ken Neihart + 2:28.886 50 2 1:45.600 197.66km/h 16.838s
19. +3 +3 Yokomama   Armenio Santos + 2:44.770 50 2 1:47.062 197.10km/h 17.420s
20. +4 +4 Dunnolop   Hugo Andrade + 2:52.167 50 2 1:46.000 196.84km/h 16.847s
21. +8 +8 Yokomama   Guillaume Pages + 3:15.297 50 2 1:47.184 196.03km/h 16.915s
22. +4 +4 Badyear   Markus Zrim + 3:15.527 50 2 1:46.470 196.02km/h 15.964s
23. +10 +10 Dunnolop   Marko Radakovic + 3:17.957 50 1 1:47.831 195.94km/h 17.421s
24. +3 +3 Hancock   Diego Mahecha + 3:20.807 50 2 1:47.648 195.84km/h 16.245s
25. -7 -7 Yokomama   Edwin Silva + 3:21.354 50 2 1:46.981 195.82km/h 19.919s
26. -11 -11 Yokomama   Ivan Silva + 3:22.648 50 2 1:47.524 195.77km/h 15.745s
27. -2 -2 Badyear   Eduardo Sanchez Carenzo + 3:23.457 50 2 1:47.840 195.74km/h 18.177s
28. +6 +6 Yokomama   Alexander Kunze + 3:32.251 49 2 1:47.602 195.44km/h 14.848s
29. +6 +6 Contimental   Pasquale De Lucia + 4:12.794 49 3 1:47.400 194.04km/h 21.249s
30. +1 +1 Yokomama   Twig Fahaji + 4:22.957 49 1 1:49.203 193.70km/h 22.580s
31. -10 -10 Yokomama   Tomasz Siwiec + 4:34.174 49 2 1:47.844 193.32km/h 16.958s
32. -9 -9 Avonn   Jani Syrjäläinen + 5:03.492 49 2 1:49.586 192.33km/h 21.456s
33. -1 -1 Pipirelli   Norbert Ambrus + 5:07.216 49 2 1:49.581 192.20km/h 18.328s
34. -6 -6 Badyear   Sven Bojkowski + 5:24.917 48 3 1:49.277 191.61km/h 15.428s
35. +2 +2 Avonn   Mikko Heikkinen + 5:46.041 48 1 1:50.812 190.91km/h 22.183s
36. +2 +2 Avonn   Marcin Kosiór + 6:21.566 48 1 1:51.459 189.74km/h 28.829s
37. +2 +2 Pipirelli   Stavros Oikonomidis + 8:17.399 47 2 1:51.737 186.04km/h 24.917s
Niesklasyfikowani
38. -8 -8 Yokomama   Witek Dzid Problemy techniczne 33 1 1:50.385    27.405s
39. -3 -3 Badyear   Bindics Róbert Problemy techniczne 26 3 1:51.784    21.633s