Statystyki

Statystyki wszech czasów
Statystyki teamów
Statystyki aktywności w grze
Statystyki forum
Statystyki Narodów
Inne statystyki
Statystyki osiągnięć
Statystyki Personelu
Statystyki supporterów GPRO

Ranking jeżeli sezon byłby jednym wielkim wyścigiem

Wybierz klasę:

 
Strona [12 3 ... 82 83 84 » Szybko idź do strony:
# Opony Nazwisko menadżera Nar Grupa Całkowity czas sezonu
HH:MM:SS.XXXs
1. Michelini Dominiek Van West Elite 20:42:48.660s
2. Michelini Bruno Caseiro Elite + 20.897s
3. Michelini Vladimir Valis Elite + 0:06:08.095s
4. Michelini Bert Huylebroeck1 Elite + 0:08:31.131s
5. Michelini Kuba Szajbel Elite + 0:09:39.933s
6. Bridgerock Paweł Zaburski Elite + 0:09:50.141s
7. Michelini Kristijan Mihovic Elite + 0:10:36.515s
8. Hancock Andrea Squizzato1 Elite + 0:17:23.792s
9. Badyear Rimantas Sagatas4 Elite + 0:18:02.810s
10. Hancock Lee Harding Elite + 0:21:20.713s
11. Hancock Pieterjan Staessen Elite + 0:26:18.387s
12. Badyear Leandro Sereno7 Elite + 0:27:07.358s
13. Contimental Simone Scarpa Elite + 0:27:41.587s
14. Hancock Tan S Lake Elite + 0:30:25.771s
15. Badyear Kamal Naoui Elite + 0:31:28.191s
16. Contimental Mihail Morozov Elite + 0:32:49.079s
17. Badyear Sergio Fanelli Elite + 0:33:06.921s
18. Contimental Dmitry Shevel Elite + 0:33:16.349s
19. Badyear Wouter Teuwen Elite + 0:33:20.988s
20. Badyear Ilya Vedenikov Elite + 0:34:11.075s
21. Badyear Brice Meyer Master - 1 + 0:35:18.940s
22. Yokomama Jasper Coosemans1 Elite + 0:36:32.598s
23. Yokomama Jean-marc Boissinot Master - 4 + 0:37:27.386s
24. Yokomama Josh Clark Master - 4 + 0:37:44.214s
25. Yokomama Branislav Mihic Elite + 0:37:55.256s
26. Badyear Mika Pekkarinen Elite + 0:38:10.233s
27. Michelini Pedro Nazaré Master - 4 + 0:39:22.471s
28. Michelini Mato Nikic Master - 3 + 0:39:35.126s
29. Badyear Benedetto Campobello Master - 2 + 0:39:39.588s
30. Yokomama Gonzalo Alvarez Master - 3 + 0:39:48.962s
31. Yokomama Alexei Malkin Master - 2 + 0:40:40.361s
32. Dunnolop Rei Frost Master - 5 + 0:41:02.682s
33. Badyear Ivan Silva Master - 5 + 0:41:10.049s
34. Badyear Kai Wen Chew Elite + 0:41:17.109s
35. Badyear Romain Lebreton Master - 3 + 0:41:17.887s
36. Yokomama Diogo Schwinn Master - 2 + 0:41:27.755s
37. Badyear Vincent Douchez Master - 3 + 0:42:03.444s
38. Michelini Rui Morais Master - 2 + 0:42:19.112s
39. Yokomama Arnaud de Marneffe Master - 3 + 0:42:44.784s
40. Dunnolop Bernard Bontjer Master - 1 + 0:42:47.645s
41. Badyear Katerina Kakni Master - 1 + 0:43:17.139s
42. Badyear Peter Willmore Master - 3 + 0:43:38.649s
43. Yokomama Pedro Moura Master - 1 + 0:45:13.787s
44. Dunnolop Viktor Dyankov Master - 3 + 0:45:28.443s
45. Yokomama Paulo Silva Master - 2 + 0:46:18.653s
46. Dunnolop Felipe Seolin Master - 1 + 0:46:33.959s
47. Badyear Vsevolod Demydov2 Master - 4 + 0:46:40.629s
48. Badyear Aigars Vitolins Master - 1 + 0:46:53.208s
49. Dunnolop Apostolis Goutzos Master - 3 + 0:47:28.832s
50. Yokomama Alessandro Reda Master - 2 + 0:47:32.611s
51. Yokomama Marco Longo Master - 1 + 0:47:54.663s
52. Dunnolop Marco Triulzi Master - 5 + 0:48:18.485s
53. Yokomama Gyuri Székely Master - 5 + 0:48:35.254s
54. Yokomama Tony Cullen Master - 2 + 0:48:36.432s
55. Yokomama Frederik Broux Master - 3 + 0:48:43.430s
56. Badyear Geoffrey Stanislawski Master - 4 + 0:48:48.256s
57. Dunnolop Gustavo Bellotto Master - 1 + 0:48:56.111s
58. Contimental Igor Augusto Elite + 0:49:04.769s
59. Yokomama Joscha Büllesbach Master - 5 + 0:49:51.764s
60. Dunnolop Iain Bartholomew Master - 1 + 0:49:59.503s
61. Badyear Daniel Comalada Pro - 24 + 0:50:01.087s
62. Yokomama Rowie Halcon Master - 4 + 0:50:02.791s
63. Yokomama Diogo Abdalla Master - 2 + 0:50:04.546s
64. Yokomama David Michler Master - 4 + 0:50:11.407s
65. Yokomama Lorenzo Di Buono Master - 2 + 0:50:21.517s
66. Yokomama Herve Imbert Master - 1 + 0:50:32.386s
67. Badyear Fabricio Ramos Master - 5 + 0:50:45.002s
68. Badyear Gideon Rosa Master - 5 + 0:50:48.876s
69. Dunnolop José Abi Jaudi Master - 4 + 0:50:56.559s
70. Yokomama Bora Janić Master - 4 + 0:51:05.974s
71. Dunnolop Gary Mullins Master - 2 + 0:51:08.023s
72. Yokomama Craig Templeman Master - 3 + 0:51:16.766s
73. Dunnolop Ioannis Kalogirou Master - 5 + 0:51:31.047s
74. Yokomama Aleksey Kondratenko Master - 2 + 0:53:02.237s
75. Badyear Rogerio Mandler Master - 4 + 0:53:06.583s
76. Contimental Vinicio Souza Elite + 0:53:14.247s
77. Yokomama Montes Dimemola Master - 2 + 0:53:31.217s
78. Badyear Gianluca Bini Master - 5 + 0:53:32.469s
79. Yokomama Roland Postle9 Pro - 21 + 0:53:46.164s
80. Badyear Paulo Neves Pro - 22 + 0:53:46.817s
81. Yokomama Geir Pukk Pro - 3 + 0:54:00.289s
82. Dunnolop Gonçalo Fernandes Pro - 20 + 0:54:09.914s
83. Yokomama Martino Colombo Pro - 12 + 0:54:14.989s
84. Dunnolop Alberto Pérez Master - 5 + 0:54:16.097s
85. Badyear Samoeni Albanalopolis Master - 2 + 0:54:28.028s
86. Dunnolop Andreas Ramann Master - 4 + 0:54:38.787s
87. Yokomama Antonny Katayama Pro - 22 + 0:54:50.250s
88. Yokomama Christer Andersson Master - 1 + 0:55:08.886s
89. Yokomama Frédéric Pierret Master - 5 + 0:55:11.706s
90. Yokomama Mikko Heikkinen Master - 4 + 0:55:16.401s
91. Dunnolop Guillaume Delamarre Pro - 23 + 0:55:23.112s
92. Yokomama James Berriman Master - 5 + 0:55:24.217s
93. Dunnolop Andrew Merkel Master - 3 + 0:55:26.027s
94. Yokomama Geoff Atkin Master - 1 + 0:55:33.887s
95. Yokomama Mael Grosjean Master - 4 + 0:55:34.384s
96. Yokomama Atis Praudins Pro - 5 + 0:55:36.609s
97. Dunnolop Mark Iverson Master - 5 + 0:55:55.110s
98. Badyear Nikola Jancic Master - 5 + 0:55:58.819s
99. Yokomama Jesús Pérez Master - 4 + 0:56:10.489s
100. Dunnolop Tom Hewer Master - 4 + 0:56:25.858s
Strona [12 3 ... 82 83 84 » Szybko idź do strony: