Statystyki

Statystyki wszech czasów
Statystyki teamów
Statystyki aktywności w grze
Statystyki forum
Statystyki Narodów
Inne statystyki
Statystyki osiągnięć
Statystyki Personelu
Statystyki supporterów GPRO

Ranking jeżeli sezon byłby jednym wielkim wyścigiem

Wybierz klasę:

 
Strona [12 3 ... 114 115 116 » Szybko idź do strony:
# Opony Nazwisko menadżera Nar Grupa Całkowity czas sezonu
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Roland Postle8 Elite 11:14:49.250s
2. Bridgerock Christos Bobolis4 Elite + 0:04:23.197s
3. Bridgerock Lee Harding Elite + 0:08:29.057s
4. Michelini Atis Praudins Elite + 0:10:52.107s
5. Badyear Ioannis Dimitroglou4 Elite + 0:11:38.747s
6. Badyear Paweł Zaburski Elite + 0:11:43.720s
7. Bridgerock Viktor Dyankov Elite + 0:11:56.449s
8. Badyear Jasper Coosemans Elite + 0:12:26.909s
9. Badyear Joel Viitikko Elite + 0:12:35.054s
10. Contimental Gonzalo Alvarez Elite + 0:12:54.277s
11. Badyear Yug Desai1 Elite + 0:14:26.963s
12. Contimental Alix Martin Elite + 0:14:39.076s
13. Yokomama Róbert László2 Elite + 0:15:05.387s
14. Contimental Robin Goodey Elite + 0:16:40.868s
15. Michelini Nevzat Kasapoglu Elite + 0:16:41.512s
16. Hancock George Slater Elite + 0:17:17.947s
17. Contimental Theodosis Vogiatzis Elite + 0:18:56.668s
18. Yokomama Joachim Rang Elite + 0:20:21.067s
19. Badyear Christer Andersson Elite + 0:20:23.287s
20. Yokomama Rimantas Sagatas2 Master - 1 + 0:20:50.652s
21. Yokomama Andrea Squizzato Master - 3 + 0:21:24.742s
22. Yokomama Paul Williams Master - 5 + 0:21:28.128s
23. Contimental Wouter Teuwen Master - 1 + 0:22:04.570s
24. Contimental Michal Szopinski Master - 2 + 0:22:15.454s
25. Badyear Alex Ilushenko Master - 5 + 0:22:24.198s
26. Badyear Michaela Källström Master - 2 + 0:22:57.721s
27. Contimental Maxim Egorov Elite + 0:23:11.982s
28. Yokomama Harsh Sheth Master - 2 + 0:23:14.520s
29. Michelini Emil Kwiatkowski Elite + 0:23:15.630s
30. Yokomama Florencia Caro Master - 4 + 0:23:18.806s
31. Badyear James Brown Master - 2 + 0:23:57.283s
32. Contimental Henrique Hughes Paunero Elite + 0:24:24.748s
33. Contimental Bert Huylebroeck Elite + 0:25:04.966s
34. Badyear Apostolis Goutzos Master - 4 + 0:25:59.265s
35. Hancock Flavio Mendiković Elite + 0:26:04.674s
36. Badyear Marco Longo Master - 1 + 0:26:29.377s
37. Badyear Aigars Vitolins Master - 5 + 0:26:47.996s
38. Michelini James Berriman Elite + 0:27:59.313s
39. Yokomama Carlos Esparza Master - 1 + 0:28:03.327s
40. Yokomama Aleksey Odegov Pro - 18 + 0:28:06.882s
41. Contimental Aleksey Titarenko Master - 1 + 0:28:07.857s
42. Yokomama David Michler Master - 1 + 0:28:07.953s
43. Badyear Juan Carlos Sánchez Master - 2 + 0:28:46.707s
44. Yokomama Edwin Silva Master - 3 + 0:28:54.377s
45. Yokomama Joaquín Quintana Master - 3 + 0:29:07.849s
46. Yokomama Jean-marc Boissinot Master - 2 + 0:29:24.851s
47. Badyear Jose Filipe Master - 3 + 0:29:26.065s
48. Yokomama Kristijan Mihovic Master - 4 + 0:29:31.802s
49. Contimental Andreas Ramann Elite + 0:29:42.074s
50. Hancock Nick Tsagarakis Master - 5 + 0:29:48.639s
51. Yokomama Lorenzo Di Buono Master - 4 + 0:29:53.370s
52. Yokomama Leandro Sereno7 Master - 2 + 0:29:53.927s
53. Yokomama Andrew Green Master - 3 + 0:30:28.105s
54. Badyear Daniel Comalada Master - 5 + 0:30:30.697s
55. Yokomama Sam Wainwright Pro - 17 + 0:30:36.187s
56. Yokomama Luca Molendi Master - 5 + 0:30:42.394s
57. Dunnolop Ivan Andjelic Master - 5 + 0:30:51.379s
58. Yokomama Michał Poznański Master - 3 + 0:31:09.503s
59. Yokomama Martino Colombo Elite + 0:31:12.041s
60. Yokomama Asdrúbal Corral Master - 4 + 0:31:12.173s
61. Contimental Vsevolod Demydov2 Master - 2 + 0:31:24.323s
62. Yokomama David Rolleston Master - 1 + 0:31:49.381s
63. Contimental Roberto Borgato Master - 5 + 0:31:56.044s
64. Badyear Jesús Torres Pro - 19 + 0:31:56.640s
65. Yokomama Tan S Lake Master - 1 + 0:32:00.970s
66. Badyear Kristoffer Johnsson Master - 5 + 0:32:09.427s
67. Badyear Terence Carneiro Master - 5 + 0:32:13.117s
68. Contimental Alexander Kateliev Master - 1 + 0:32:27.924s
69. Dunnolop Maxim Kotov2 Master - 2 + 0:32:34.877s
70. Yokomama Miel Soeterbroek Master - 3 + 0:32:37.490s
71. Yokomama Dudley Wainwright Pro - 8 + 0:32:49.154s
72. Yokomama Marcello Pinheiro Master - 3 + 0:33:07.008s
73. Yokomama Klas Britse Master - 4 + 0:33:07.169s
74. Contimental Mattias Svensson Master - 3 + 0:33:08.028s
75. Yokomama Ethan Littlejohns Master - 3 + 0:33:18.416s
76. Dunnolop Franco Sandoval Master - 2 + 0:33:23.866s
77. Dunnolop Diogo Abdalla Master - 5 + 0:33:32.030s
78. Yokomama Luis Ferreira Master - 2 + 0:33:40.180s
79. Yokomama Josh Clark Master - 4 + 0:33:55.926s
80. Yokomama Gyuri Székely Pro - 25 + 0:34:21.693s
81. Yokomama Aleksandr Gerassimtsik Master - 5 + 0:34:23.325s
82. Yokomama Helmut Heiter Pro - 11 + 0:34:35.752s
83. Yokomama Yassine Ben Rajeb Pro - 13 + 0:34:40.584s
84. Badyear Dominik Karda Pro - 2 + 0:34:41.935s
85. Contimental Grzegorz Ogarek Master - 3 + 0:34:44.162s
86. Yokomama Mikael Brostrom Pro - 6 + 0:34:44.551s
87. Yokomama Alexei Malkin Master - 5 + 0:34:44.654s
88. Yokomama Sam Norris Master - 5 + 0:34:46.487s
89. Yokomama Melissa Martin Pro - 22 + 0:34:47.360s
90. Yokomama Andrea Amich Master - 4 + 0:34:47.994s
91. Contimental Olivier Proulx Master - 5 + 0:34:48.667s
92. Yokomama Tomi Kaartinen Pro - 4 + 0:34:51.901s
93. Dunnolop Francisco Arce Pro - 24 + 0:34:52.144s
94. Yokomama Rei Frost Pro - 25 + 0:34:58.274s
95. Yokomama Pablo Carba Master - 2 + 0:34:58.279s
96. Contimental Akshay Dhole Master - 1 + 0:34:59.063s
97. Dunnolop Gary Mullins Master - 2 + 0:35:05.523s
98. Yokomama John Ibbotson Master - 5 + 0:35:05.977s
99. Yokomama Mika Pekkarinen Pro - 5 + 0:35:15.171s
100. Yokomama Iain Bartholomew Pro - 4 + 0:35:18.243s
Strona [12 3 ... 114 115 116 » Szybko idź do strony: