Fata in fata (Grupa: Rookie - 19)

Selectați altă grupă:

Acest scor se bazeaza pe rezultatele cursei ale managerilor care concureaza unul contra altuia in orice grupa
Pagină « [12 3 »Du-te rapid la pagina:
Naț Numele managerului Scor Scor Naț Numele managerului Ultimul meci
Pawel Haluch 59 - 42 Sebastián González S88, C2
Pawel Haluch 36 - 8 Patrick Harrison S87, C7
Pawel Haluch 31 - 50 Atanas Kostadinov S88, C3
Pawel Haluch 22 - 18 Chris Hanus S88, C3
Pawel Haluch 20 - 2 Angel Heredia S88, C2
Pawel Haluch 16 - 31 Led Staros S88, C3
Pawel Haluch 15 - 6 Waer Erwar S88, C3
Pawel Haluch 10 - 15 Fabricio Petris S88, C3
Pawel Haluch 7 - 1 Kyle Hocking S87, C8
Pawel Haluch 6 - 2 Nicolás Soto S87, C7
Pawel Haluch 6 - 4 Marlon Matos S87, C11
Pawel Haluch 3 - 2 Nick Browne S87, C13
Pawel Haluch 3 - 0 Lukáš Štefan S88, C1
Pawel Haluch 3 - 3 Mika Perttula S88, C3
Pawel Haluch 2 - 1 Mihail Trefilov S88, C3
Pawel Haluch 2 - 22 Mihály Csontos S88, C3
Pawel Haluch 1 - 0 Marcus Lane S88, C1
Pawel Haluch 1 - 1 Patryk Domarecki S88, C3
Pawel Haluch 1 - 1 Ian Choi S87, C15
Pawel Haluch 1 - 3 Mikki Repo S88, C3
Pawel Haluch 1 - 2 Maycon Do Monte S87, C4
Pawel Haluch 1 - 0 Zhan Georgiev S88, C2
Pawel Haluch 0 - 3 Leonardo Heitor Miranda S88, C3
Pawel Haluch 0 - 3 Fran Martos S88, C3
Nick Browne 5 - 0 Angel Heredia S87, C12
Nick Browne 4 - 1 Kyle Hocking S87, C8
Nick Browne 4 - 2 Waer Erwar S87, C13
Nick Browne 3 - 0 Patrick Harrison S87, C7
Nick Browne 3 - 3 Marlon Matos S87, C9
Nick Browne 3 - 4 Sebastián González S87, C13
Nick Browne 2 - 5 Chris Hanus S87, C12
Nick Browne 2 - 6 Fabricio Petris S87, C13
Nick Browne 2 - 6 Led Staros S87, C13
Nick Browne 2 - 3 Pawel Haluch S87, C13
Nick Browne 1 - 1 Maycon Do Monte S87, C5
Nick Browne 1 - 0 Nicolás Soto S87, C7
Nick Browne 1 - 7 Atanas Kostadinov S87, C13
Nick Browne 0 - 7 Mihály Csontos S87, C13
Nick Browne 0 - 1 Ian Choi S87, C13
Marlon Matos 14 - 0 Angel Heredia S87, C10
Marlon Matos 11 - 6 Sebastián González S87, C11
Marlon Matos 10 - 1 Patrick Harrison S87, C7
Marlon Matos 10 - 1 Kyle Hocking S87, C8
Marlon Matos 8 - 11 Chris Hanus S87, C11
Marlon Matos 7 - 4 Waer Erwar S87, C11
Marlon Matos 6 - 11 Led Staros S87, C11
Marlon Matos 6 - 13 Atanas Kostadinov S87, C11
Marlon Matos 4 - 6 Pawel Haluch S87, C11
Marlon Matos 3 - 3 Nick Browne S87, C9
Marlon Matos 2 - 17 Mihály Csontos S87, C11
Marlon Matos 2 - 17 Fabricio Petris S87, C11
Marlon Matos 1 - 5 Nicolás Soto S87, C7
Marlon Matos 1 - 3 Maycon Do Monte S87, C5
Mika Perttula 4 - 2 Atanas Kostadinov S88, C3
Mika Perttula 3 - 3 Pawel Haluch S88, C3
Mika Perttula 3 - 0 Lukáš Štefan S88, C1
Mika Perttula 3 - 0 Angel Heredia S88, C2
Mika Perttula 3 - 3 Chris Hanus S88, C3
Mika Perttula 2 - 1 Mihail Trefilov S88, C3
Mika Perttula 2 - 0 Patryk Domarecki S88, C3
Mika Perttula 2 - 3 Waer Erwar S88, C3
Mika Perttula 2 - 3 Sebastián González S88, C2
Mika Perttula 2 - 4 Fabricio Petris S88, C3
Mika Perttula 1 - 0 Marcus Lane S88, C1
Mika Perttula 1 - 3 Mikki Repo S88, C3
Mika Perttula 1 - 4 Led Staros S88, C3
Mika Perttula 1 - 0 Zhan Georgiev S88, C2
Mika Perttula 0 - 3 Fran Martos S88, C3
Mika Perttula 0 - 1 Ian Choi S87, C15
Mika Perttula 0 - 3 Leonardo Heitor Miranda S88, C3
Mika Perttula 0 - 6 Mihály Csontos S88, C3
Atanas Kostadinov 81 - 24 Sebastián González S88, C2
Atanas Kostadinov 51 - 11 Patrick Harrison S87, C7
Atanas Kostadinov 50 - 31 Pawel Haluch S88, C3
Atanas Kostadinov 42 - 20 Chris Hanus S88, C3
Atanas Kostadinov 30 - 37 Led Staros S88, C3
Atanas Kostadinov 28 - 2 Angel Heredia S88, C2
Atanas Kostadinov 19 - 8 Waer Erwar S88, C3
Atanas Kostadinov 18 - 19 Fabricio Petris S88, C3
Atanas Kostadinov 13 - 6 Marlon Matos S87, C11
Atanas Kostadinov 11 - 0 Kyle Hocking S87, C8
Atanas Kostadinov 11 - 4 Nicolás Soto S87, C7
Atanas Kostadinov 8 - 27 Mihály Csontos S88, C3
Atanas Kostadinov 7 - 1 Nick Browne S87, C13
Atanas Kostadinov 3 - 0 Lukáš Štefan S88, C1
Atanas Kostadinov 3 - 1 Maycon Do Monte S87, C5
Atanas Kostadinov 2 - 4 Mika Perttula S88, C3
Atanas Kostadinov 1 - 0 Marcus Lane S88, C1
Atanas Kostadinov 1 - 1 Ian Choi S87, C15
Atanas Kostadinov 1 - 3 Mikki Repo S88, C3
Atanas Kostadinov 1 - 2 Mihail Trefilov S88, C3
Atanas Kostadinov 1 - 0 Zhan Georgiev S88, C2
Atanas Kostadinov 0 - 2 Patryk Domarecki S88, C3
Atanas Kostadinov 0 - 3 Leonardo Heitor Miranda S88, C3
Atanas Kostadinov 0 - 3 Fran Martos S88, C3
Mikki Repo 3 - 1 Waer Erwar S88, C3
Mikki Repo 3 - 1 Chris Hanus S88, C3
Mikki Repo 3 - 1 Mika Perttula S88, C3
Mikki Repo 3 - 0 Sebastián González S88, C2
Mikki Repo 3 - 1 Pawel Haluch S88, C3
Mikki Repo 3 - 1 Atanas Kostadinov S88, C3
Mikki Repo 2 - 2 Fabricio Petris S88, C3
Mikki Repo 2 - 1 Mihail Trefilov S88, C3
Mikki Repo 2 - 0 Lukáš Štefan S88, C1
Mikki Repo 1 - 0 Angel Heredia S88, C2
Mikki Repo 1 - 3 Led Staros S88, C3
Mikki Repo 1 - 0 Zhan Georgiev S88, C2
Mikki Repo 1 - 0 Marcus Lane S88, C1
Mikki Repo 1 - 1 Patryk Domarecki S88, C3
Mikki Repo 0 - 3 Leonardo Heitor Miranda S88, C3
Mikki Repo 0 - 4 Mihály Csontos S88, C3
Mikki Repo 0 - 3 Fran Martos S88, C3
Fabricio Petris 24 - 1 Angel Heredia S88, C2
Fabricio Petris 24 - 7 Sebastián González S88, C2
Fabricio Petris 21 - 14 Chris Hanus S88, C3
Fabricio Petris 21 - 6 Waer Erwar S88, C3
Fabricio Petris 20 - 0 Patrick Harrison S87, C7
Fabricio Petris 19 - 18 Atanas Kostadinov S88, C3
Fabricio Petris 18 - 15 Led Staros S88, C3
Fabricio Petris 17 - 2 Marlon Matos S87, C11
Fabricio Petris 15 - 10 Pawel Haluch S88, C3
Fabricio Petris 11 - 0 Kyle Hocking S87, C8
Fabricio Petris 10 - 5 Nicolás Soto S87, C7
Fabricio Petris 8 - 27 Mihály Csontos S88, C3
Fabricio Petris 6 - 2 Nick Browne S87, C13
Fabricio Petris 4 - 2 Mika Perttula S88, C3
Fabricio Petris 3 - 1 Maycon Do Monte S87, C5
Fabricio Petris 2 - 2 Mikki Repo S88, C3
Fabricio Petris 2 - 0 Patryk Domarecki S88, C3
Fabricio Petris 2 - 1 Lukáš Štefan S88, C1
Fabricio Petris 2 - 1 Mihail Trefilov S88, C3
Fabricio Petris 1 - 0 Marcus Lane S88, C1
Fabricio Petris 1 - 1 Ian Choi S87, C15
Fabricio Petris 1 - 0 Zhan Georgiev S88, C2
Fabricio Petris 0 - 3 Leonardo Heitor Miranda S88, C3
Fabricio Petris 0 - 3 Fran Martos S88, C3
Maycon Do Monte 4 - 0 Patrick Harrison S87, C5
Maycon Do Monte 4 - 0 Waer Erwar S87, C5
Maycon Do Monte 4 - 0 Sebastián González S87, C5
Maycon Do Monte 4 - 0 Kyle Hocking S87, C5
Maycon Do Monte 3 - 0 Angel Heredia S87, C4
Maycon Do Monte 3 - 1 Marlon Matos S87, C5
Maycon Do Monte 2 - 2 Chris Hanus S87, C5
Maycon Do Monte 2 - 2 Mihály Csontos S87, C5
Maycon Do Monte 2 - 2 Led Staros S87, C5
Maycon Do Monte 2 - 1 Pawel Haluch S87, C4
Maycon Do Monte 1 - 3 Fabricio Petris S87, C5
Maycon Do Monte 1 - 1 Nick Browne S87, C5
Maycon Do Monte 1 - 3 Atanas Kostadinov S87, C5
Patryk Domarecki 2 - 0 Atanas Kostadinov S88, C3
Patryk Domarecki 2 - 0 Waer Erwar S88, C3
Patryk Domarecki 2 - 0 Chris Hanus S88, C3
Patryk Domarecki 1 - 1 Pawel Haluch S88, C3
Patryk Domarecki 1 - 0 Sebastián González S88, C2
Patryk Domarecki 1 - 0 Angel Heredia S88, C2
Patryk Domarecki 1 - 1 Mikki Repo S88, C3
Patryk Domarecki 1 - 0 Zhan Georgiev S88, C2
Patryk Domarecki 1 - 1 Mihail Trefilov S88, C3
Patryk Domarecki 0 - 2 Fran Martos S88, C3
Patryk Domarecki 0 - 2 Fabricio Petris S88, C3
Patryk Domarecki 0 - 2 Led Staros S88, C3
Patryk Domarecki 0 - 2 Mika Perttula S88, C3
Patryk Domarecki 0 - 2 Leonardo Heitor Miranda S88, C3
Patryk Domarecki 0 - 2 Mihály Csontos S88, C3
Mihály Csontos 29 - 2 Sebastián González S88, C2
Mihály Csontos 28 - 5 Chris Hanus S88, C3
Mihály Csontos 27 - 4 Led Staros S88, C3
Mihály Csontos 27 - 8 Atanas Kostadinov S88, C3
Mihály Csontos 27 - 8 Fabricio Petris S88, C3
Mihály Csontos 23 - 0 Angel Heredia S88, C2
Mihály Csontos 23 - 3 Waer Erwar S88, C3
Mihály Csontos 22 - 2 Pawel Haluch S88, C3
Mihály Csontos 19 - 0 Patrick Harrison S87, C7
Mihály Csontos 17 - 2 Marlon Matos S87, C11
Mihály Csontos 11 - 0 Kyle Hocking S87, C8
Mihály Csontos 11 - 3 Nicolás Soto S87, C7
Mihály Csontos 7 - 0 Nick Browne S87, C13
Mihály Csontos 6 - 0 Mika Perttula S88, C3
Mihály Csontos 4 - 0 Mikki Repo S88, C3
Mihály Csontos 3 - 0 Fran Martos S88, C3
Mihály Csontos 3 - 0 Lukáš Štefan S88, C1
Mihály Csontos 3 - 0 Mihail Trefilov S88, C3
Mihály Csontos 2 - 0 Patryk Domarecki S88, C3
Mihály Csontos 2 - 1 Leonardo Heitor Miranda S88, C3
Mihály Csontos 2 - 2 Maycon Do Monte S87, C5
Mihály Csontos 2 - 0 Ian Choi S87, C15
Mihály Csontos 1 - 0 Zhan Georgiev S88, C2
Mihály Csontos 1 - 0 Marcus Lane S88, C1
Angel Heredia 9 - 11 Patrick Harrison S87, C7
Angel Heredia 6 - 23 Chris Hanus S88, C2
Angel Heredia 6 - 4 Kyle Hocking S87, C8
Angel Heredia 5 - 7 Zhan Georgiev S88, C2
Angel Heredia 5 - 20 Sebastián González S88, C2
Angel Heredia 3 - 14 Waer Erwar S88, C2
Angel Heredia 2 - 20 Pawel Haluch S88, C2
Angel Heredia 2 - 24 Led Staros S88, C2
Angel Heredia 2 - 28 Atanas Kostadinov S88, C2
Angel Heredia 1 - 24 Fabricio Petris S88, C2
Angel Heredia 1 - 0 Lukáš Štefan S87, C16
Angel Heredia 0 - 1 Leonardo Heitor Miranda S88, C2
Pagină « [12 3 »Du-te rapid la pagina: