Rezultatele cursei (Traseu: Spa | Sezonul: 48 | Cursa: 17 | Grupa: Master - 3)

Sezonul:  Cursa:

Selectați altă grupă:

Poz Progres Pneuri Naț Numele managerului Timpul cursei Tururi Opriri Cel mai bun tur Viteza medie Cel mai bun timp la standuri
01. +1 +1 Badyear   Ajinkya Gokhale 1h20:47.025 44 2 1:47.949 227.72km/h 17.003s
02. +4 +4 Dunnolop   Martynas Atkočius + 10.021 44 2 1:48.010 227.25km/h 16.099s
03. +4 +4 Dunnolop   Joaquín Quintana + 16.625 44 2 1:47.963 226.94km/h 19.065s
04. -3 -3 Dunnolop   Mattias Svensson + 17.985 44 3 1:47.639 226.88km/h 17.791s
05. Nicio schimbare ±0 Dunnolop   Ayrton Pasquini + 19.534 44 2 1:48.026 226.81km/h 19.432s
06. -2 -2 Yokomama   Tiago Meireles + 29.691 44 2 1:48.371 226.33km/h 17.269s
07. -4 -4 Dunnolop   Alex Herban + 30.079 44 2 1:48.285 226.31km/h 22.140s
08. Nicio schimbare ±0 Dunnolop   Rogerio Mandler + 39.958 44 2 1:48.590 225.86km/h 20.625s
09. Nicio schimbare ±0 Yokomama   Michael Novikov + 51.032 44 3 1:48.444 225.35km/h 16.822s
10. +6 +6 Dunnolop   Markku Nurmela + 52.756 44 2 1:48.690 225.27km/h 19.271s
11. Nicio schimbare ±0 Dunnolop   Marcin Polkowski + 55.209 44 2 1:48.745 225.15km/h 19.849s
12. +6 +6 Dunnolop   Esteban Castellano + 1:01.947 44 2 1:48.637 224.85km/h 20.047s
13. +11 +11 Badyear   Aertas Vladarskis + 1:02.356 44 2 1:48.670 224.83km/h 19.522s
14. -1 -1 Dunnolop   Remigijus Staskonis + 1:11.154 44 3 1:48.359 224.42km/h 18.011s
15. -5 -5 Dunnolop   Tamás Végh + 1:15.397 44 2 1:48.520 224.23km/h 19.665s
16. +5 +5 Contimental   Luis Uranga + 1:53.151 43 2 1:49.234 222.52km/h 18.623s
17. +8 +8 Contimental   Tomas Veščiūnas + 1:54.421 43 2 1:49.562 222.47km/h 20.271s
18. -6 -6 Yokomama   Theo Panag + 2:01.491 43 2 1:50.412 222.15km/h 19.395s
19. +12 +12 Avonn   Fabricio Ramos + 2:50.621 43 2 1:51.151 219.98km/h 20.027s
20. Nicio schimbare ±0 Contimental   Heikki Hirvisalo + 4:37.502 42 2 1:53.655 215.39km/h 17.193s
21. +6 +6 Avonn   Jose Lopez + 4:47.398 42 2 1:53.682 214.97km/h 20.239s
22. -3 -3 Yokomama   Pedro Almeida + 5:04.858 42 2 1:53.122 214.24km/h 22.562s
23. -8 -8 Yokomama   Dragan Mile + 5:05.581 42 2 1:53.505 214.21km/h 18.622s
24. -7 -7 Dunnolop   Maik Schesch + 5:25.067 41 2 1:53.128 213.41km/h 20.211s
25. +7 +7 Pipirelli   Gabi Damian + 5:39.117 41 2 1:54.920 212.83km/h 18.701s
26. -12 -12 Dunnolop   Giulio Gaggino + 6:01.609 41 2 1:53.602 211.91km/h 21.260s
27. -5 -5 Contimental   Stephen Rawson + 6:15.543 41 2 1:53.968 211.34km/h 21.309s
28. -5 -5 Yokomama   Pedro Mata + 6:20.354 41 2 1:54.982 211.15km/h 16.779s
29. -1 -1 Dunnolop   Krzysztof Malik + 6:29.614 41 1 1:55.541 210.78km/h 24.751s
30. +5 +5 Dunnolop   Ivo Ivanov + 6:37.389 41 2 1:55.414 210.46km/h 21.431s
31. -1 -1 Yokomama   Nikolay Ivanov + 6:44.309 41 2 1:54.573 210.19km/h 18.766s
32. +1 +1 Pipirelli   Andrei Suciu + 6:58.222 41 2 1:55.507 209.63km/h 24.129s
33. -7 -7 Yokomama   Ágnes Mészáros + 7:18.053 40 3 1:53.914 208.84km/h 17.263s
34. +2 +2 Yokomama   Michele Sordillo + 7:31.348 40 2 1:56.975 208.32km/h 19.901s
35. -1 -1 Dunnolop   Jose Luis Monty + 7:50.718 40 2 1:56.464 207.56km/h 21.817s
Abandonuri
36. -7 -7 Yokomama   Alex Slawson Probleme tehnice 31 2 1:53.912    17.406s