Rezultatele cursei (Traseu: Mexico City | Sezonul: 69 | Cursa: 9 | Grupa: Pro - 20)

Selectați altă grupă:  Sezonul:  Cursa:

Poz Progres Pneuri Naț Numele managerului Timpul cursei Tururi Opriri Cel mai bun tur Viteza medie Cel mai bun timp la standuri
01. +1 +1 Yokomama   Ivan Andjelic 1h26:55.190 69 1 1:12.498 210.54km/h 22.403s
02. +2 +2 Dunnolop   Marius Valentin Brutaru + 1:25.228 68 2 1:13.762 207.15km/h 18.156s
03. +10 +10 Dunnolop   Paulo Carneiro + 1:25.489 68 1 1:13.970 207.14km/h 21.267s
04. +8 +8 Yokomama   Pedro Oliveira + 1:33.883 68 1 1:14.643 206.82km/h 18.819s
05. +4 +4 Yokomama   Rogerio Medici Moraes + 1:42.816 68 1 1:14.407 206.47km/h 22.897s
06. Nicio schimbare ±0 Yokomama   Sergei Gordov + 1:43.545 68 1 1:13.834 206.44km/h 19.505s
07. -6 -6 Dunnolop   Yiánnis Gripáris + 1:47.166 68 1 1:15.028 206.30km/h 20.531s
08. -1 -1 Yokomama   Liviu Sandu + 1:47.561 68 1 1:14.896 206.28km/h 25.832s
09. +1 +1 Yokomama   Luca Sora + 1:50.175 68 1 1:14.601 206.18km/h 23.363s
10. +1 +1 Yokomama   Daniel Andrade + 1:55.879 68 1 1:15.092 205.96km/h 22.716s
11. +16 +16 Dunnolop   Leonardo Araújo + 2:06.738 68 1 1:14.642 205.54km/h 24.693s
12. +2 +2 Dunnolop   Marcus Sandberg + 2:10.734 68 1 1:14.326 205.39km/h 17.320s
13. -10 -10 Yokomama   Kristijan Mihovic + 2:12.381 68 1 1:15.269 205.33km/h 22.521s
14. +6 +6 Yokomama   Francisco Arce + 2:18.331 68 2 1:14.904 205.10km/h 16.735s
15. +3 +3 Yokomama   Andris Zons + 2:21.265 68 1 1:15.003 204.99km/h 23.841s
16. +7 +7 Contimental   Daniel Bonilla + 2:31.240 67 1 1:15.654 204.61km/h 29.744s
17. -9 -9 Yokomama   Will Eel + 2:31.754 67 2 1:14.567 204.59km/h 20.276s
18. +10 +10 Dunnolop   Jessica Raione + 2:34.021 67 1 1:15.251 204.50km/h 21.367s
19. +3 +3 Contimental   Triac Rou + 2:39.071 67 1 1:15.908 204.31km/h 25.904s
20. +1 +1 Contimental   Martina Kirakovjanova + 2:48.504 67 2 1:15.112 203.95km/h 23.047s
21. -6 -6 Yokomama   David Antonio Bovolon + 2:48.961 67 2 1:14.998 203.93km/h 21.786s
22. -17 -17 Yokomama   Antonio Veiga + 2:52.808 67 2 1:15.257 203.79km/h 20.890s
23. +11 +11 Yokomama   Micael Vinhas + 2:54.994 67 1 1:15.823 203.70km/h 18.872s
24. -7 -7 Yokomama   Timoleon Papageorgiou + 3:04.418 67 1 1:15.752 203.35km/h 28.025s
25. -9 -9 Yokomama   Stephane Chatenet + 3:08.706 67 2 1:15.369 203.19km/h 22.413s
26. +3 +3 Contimental   Christian Hansch + 3:19.649 67 1 1:15.238 202.78km/h 20.611s
27. +3 +3 Dunnolop   Leandro Ismael Alexandre + 3:19.676 67 1 1:16.215 202.78km/h 19.907s
28. +8 +8 Badyear   Antonio Figueroa + 3:20.086 67 1 1:16.019 202.76km/h 23.598s
29. +3 +3 Avonn   Klavdios Nikolaou + 3:41.488 66 1 1:16.648 201.96km/h 24.417s
30. +5 +5 Badyear   Valerio Receputi + 3:51.209 66 1 1:16.938 201.60km/h 20.768s
31. -6 -6 Yokomama   Karol Bédy + 4:02.774 66 2 1:16.235 201.17km/h 24.955s
32. -8 -8 Dunnolop   Stefan Gommans + 4:18.761 66 2 1:16.677 200.59km/h 20.951s
33. -7 -7 Dunnolop   Lubomir Micuda + 4:30.230 66 2 1:16.046 200.17km/h 18.589s
34. +3 +3 Avonn   Michael Kunze + 4:39.983 66 1 1:17.380 199.81km/h 24.086s
35. -2 -2 Yokomama   Anatoli Pavlov + 4:55.950 65 1 1:16.833 199.23km/h 29.283s
36. -5 -5 Avonn   Xristos Sakellariou + 5:02.827 65 2 1:17.408 198.98km/h 22.138s
Abandonuri
37. +1 +1 Pipirelli   Dani Fekete Probleme tehnice 46 1 1:20.645    31.688s
38. -19 -19 Contimental   Andrey Zhulikov Accident la start 0 0 -    -