Statistici

Statisticile de performanţă dintotdeauna
Statisticile echipei
Statistici de activitate
Statistici Forum
Statisticile Naţiunilor
Alte statistici
Statistici realizări
Statistici personal
Statistici despre suporterii GPRO

Clasamentul, în cazul în care sezonul ar fi o singură cursă

Alege clasa:

 
Pagina [12 3 ... 110 111 112 » Du-te rapid la pagina:
# Pneuri Numele managerului Naț Grupa Timp total pe sezon
HH:MM:SS.XXXs
1. Michelini Jan Velske Elite 10:08:34.996s
2. Michelini Nevzat Kasapoglu Elite + 0:04:50.447s
3. Badyear Ioannis Dimitroglou4 Elite + 0:11:40.938s
4. Badyear Christos Bobolis4 Elite + 0:12:40.369s
5. Michelini Roland Postle7 Elite + 0:12:45.347s
6. Bridgerock Piotr Noworyta Elite + 0:14:53.260s
7. Badyear Theodosis Vogiatzis Elite + 0:15:14.970s
8. Contimental Rogerio Mandler Elite + 0:15:17.382s
9. Badyear George Slater Elite + 0:15:52.774s
10. Hancock Łukasz Dudek1 Elite + 0:16:16.862s
11. Badyear Paweł Zaburski Elite + 0:16:41.574s
12. Badyear Wouter Teuwen Elite + 0:16:58.281s
13. Dunnolop Toni Söyrinki Master - 1 + 0:17:05.165s
14. Michelini Fabien Massard Elite + 0:17:41.631s
15. Badyear Atis Praudins Elite + 0:18:17.995s
16. Badyear Carlos Esparza Elite + 0:18:44.505s
17. Yokomama Alix Martin Master - 2 + 0:19:07.092s
18. Contimental Alex Ilushenko Elite + 0:19:56.334s
19. Hancock Goran Slunjski Elite + 0:20:12.743s
20. Hancock Luca Dotti Elite + 0:20:18.767s
21. Contimental Peter Both Elite + 0:20:20.319s
22. Dunnolop Andrej Rilke Master - 1 + 0:20:40.168s
23. Dunnolop Jasper Coosemans Master - 2 + 0:20:50.193s
24. Yokomama Guillaume Delamarre Master - 3 + 0:20:57.624s
25. Dunnolop Ross Proud Master - 3 + 0:21:10.134s
26. Yokomama Joel Viitikko Master - 3 + 0:21:12.069s
27. Yokomama Jean-marc Boissinot Master - 1 + 0:21:21.296s
28. Contimental Mike Baston Elite + 0:21:30.926s
29. Yokomama Ayman Daher Master - 3 + 0:21:37.702s
30. Badyear Bernard Bontjer Master - 5 + 0:21:43.696s
31. Contimental Gonzalo Alvarez Elite + 0:21:46.791s
32. Yokomama Joaquín Quintana Master - 3 + 0:21:49.358s
33. Badyear Leandro Sereno7 Elite + 0:21:57.258s
34. Yokomama Lee Harding Master - 4 + 0:22:43.515s
35. Badyear Sam Norris Master - 3 + 0:22:58.592s
36. Badyear Pablo Fernandez Master - 5 + 0:23:09.651s
37. Badyear John Ibbotson Master - 4 + 0:23:13.381s
38. Contimental Andreas Andreou Elite + 0:23:43.341s
39. Contimental Ahmet Sonverdi Elite + 0:23:54.897s
40. Yokomama Lorenzo Di Buono Master - 4 + 0:23:55.235s
41. Yokomama Roger Bergman Master - 2 + 0:24:15.124s
42. Badyear Paul Dove Master - 4 + 0:24:30.129s
43. Hancock Božidar Topčić Elite + 0:24:48.682s
44. Yokomama Kamal Naoui Master - 3 + 0:25:12.209s
45. Yokomama Alexei Malkin Pro - 11 + 0:25:16.429s
46. Yokomama Ivan Silva Master - 3 + 0:25:20.016s
47. Dunnolop Fabio Corio Pro - 12 + 0:25:27.172s
48. Badyear Ivan Stiva Elite + 0:25:31.012s
49. Yokomama Viktor Dyankov Master - 1 + 0:25:40.124s
50. Yokomama Steffen Holm Master - 5 + 0:25:41.029s
51. Badyear Martino Colombo Master - 4 + 0:25:47.061s
52. Michelini Troy Sheahen Master - 2 + 0:25:52.389s
53. Dunnolop Bora Janić Master - 1 + 0:25:56.646s
54. Yokomama Edwin Silva Master - 3 + 0:26:02.788s
55. Badyear Apostolis Goutzos Master - 4 + 0:26:06.066s
56. Dunnolop Karl-Martin Müür Master - 5 + 0:26:09.146s
57. Dunnolop Jenne Breugelmans Master - 3 + 0:26:11.735s
58. Yokomama Yug Desai1 Master - 5 + 0:26:12.064s
59. Yokomama Sergei Gordov Master - 1 + 0:26:16.251s
60. Badyear Hans Mörtsjö Master - 2 + 0:26:25.286s
61. Dunnolop Dusan Sevarlic Master - 2 + 0:26:34.955s
62. Badyear Bronek Obarewicz Master - 3 + 0:26:35.654s
63. Yokomama Robin Goodey Master - 2 + 0:26:35.713s
64. Yokomama Joachim Rang Pro - 21 + 0:26:41.833s
65. Badyear Dominik Krowiak Master - 4 + 0:26:44.938s
66. Badyear Luciano Kirst Master - 5 + 0:26:46.303s
67. Yokomama Niels Wolters Master - 4 + 0:26:47.390s
68. Yokomama Konstantin Sobolev Master - 2 + 0:26:48.861s
69. Yokomama Michał Poznański Pro - 2 + 0:26:53.678s
70. Badyear Daniel Comalada Pro - 16 + 0:27:01.985s
71. Badyear Alan Horsley Elite + 0:27:22.163s
72. Dunnolop Stefan Leinsinger Pro - 3 + 0:27:26.707s
73. Badyear Tony Cullen Master - 4 + 0:27:28.697s
74. Badyear Antonio Gattulli Pro - 23 + 0:27:32.470s
75. Dunnolop Tianhao Chen Master - 2 + 0:27:38.752s
76. Badyear Yiánnis Gripáris Master - 2 + 0:27:46.359s
77. Badyear Maxim Kotov2 Master - 2 + 0:27:47.033s
78. Contimental Sergey Shinkevich Master - 4 + 0:27:48.722s
79. Dunnolop Florencia Caro Pro - 18 + 0:27:48.984s
80. Badyear Fabio Pereira Master - 5 + 0:27:53.441s
81. Badyear Miel Soeterbroek Pro - 19 + 0:27:55.508s
82. Yokomama James Berriman Pro - 13 + 0:28:00.022s
83. Yokomama Rimantas Sagatas2 Pro - 20 + 0:28:05.686s
84. Dunnolop Stephen Brooks Pro - 14 + 0:28:15.449s
85. Badyear Eduardo Sanchez Carenzo Master - 3 + 0:28:17.629s
86. Dunnolop Jimmy De Roy Master - 1 + 0:28:20.191s
87. Yokomama Andreas Ramann Master - 1 + 0:28:23.620s
88. Hancock Oliver Radna Elite + 0:28:24.213s
89. Badyear Kostas Laskaridis Master - 5 + 0:28:24.697s
90. Yokomama Sylvain Guillon Master - 1 + 0:28:25.738s
91. Contimental Mauricio Angelucci Master - 1 + 0:28:27.356s
92. Yokomama Armenio Santos Master - 3 + 0:28:34.155s
93. Badyear Mikko Suhonen Master - 3 + 0:28:34.498s
94. Yokomama Alexander Kunze Master - 3 + 0:28:35.755s
95. Badyear Simone Pasqualoni Master - 5 + 0:28:43.778s
96. Badyear Daniel Andrade Master - 5 + 0:28:47.428s
97. Dunnolop Pedro Nazaré Pro - 1 + 0:28:50.073s
98. Badyear Melando Tasoso Master - 1 + 0:28:56.828s
99. Badyear Michal Presinsky Master - 5 + 0:28:59.346s
100. Badyear Krasimir Nanchev Pro - 5 + 0:29:00.062s
Pagina [12 3 ... 110 111 112 » Du-te rapid la pagina: