Grand Prix Racing Online Forum > Foreign language forum > Ελλαδάρα!!!!!!! 'Οποιοι Ελληνες παίζουν στο GPRO!!! (Greece) Adăugați acest subiect în lista de ignorare Adăugați acest subiect la pagini urmărite
Pagina « 1 2 3 ... 33 [3435 ... 115 116 117 » Du-te rapid la pagina:
Autor Subiect: Ελλαδάρα!!!!!!! 'Οποιοι Ελληνες παίζουν στο GPRO!!! (Greece) 3483 replici
Nikos Georgakis
(Grupa Master - 4)


Posturi: 253
  Ţară:
Grecia 
Certificare: 
Îmi place acest post (0)   Nu-mi place acest post (0)
Postare veche #991 postat Iul 29 2009, 23:09:03 Citează 
Σαν τεράστιος φαν του Σούμι απ' το 1993, οφείλω να πω ότι δεν με βρίσκει ΚΑΘΟΛΟΥ σύμφωνο αυτή η κίνηση της Φεράρι και του ίδιου.

Μετά από τέτοια καριέρα που τελείωσε με τον Σουμάχερ να ο κορυφαίος στο χώρο, είναι κρίμα να "χαλάσει" την εικόνα του για λίγους αγώνες.
Είναι πλέον 40, έχει να τρέξει σχεδόν 3 χρόνια και (το σημαντικότερο) θα οδηγεί μια κάκιστη Φεράρι παλεύοντας να μπει στους βαθμούς.

Τον είδα μια φορά έτσι (2005) και ήταν αρκετή...
Konstantin Rapsomanikis
(Grupa Rookie - 222)


Posturi: 246
  Ţară:
Grecia 
Certificare: 
Îmi place acest post (0)   Nu-mi place acest post (0)
Postare veche #992 postat Iul 29 2009, 23:23:26 Citează 
Οκ ,... ευχαριστώ Κώστα :)
Nick Bayes
(Grupa Pro - 5)



Posturi: 347
  Ţară:
Grecia 
Certificare: 
Îmi place acest post (0)   Nu-mi place acest post (0)
Postare veche #993 postat Iul 30 2009, 11:24:45 Citează 
Quote ( Kostas Farsalinos @ July 29th 2009,23:01:03 )

In other F1 news, ορίστηκε ο αντικαταστάτης του Μάσσα στην Φερράρι................. Michael Schumacher!!!

Φανταστείτε τηλεθέαση που θα κάνει το GP της Valencia :)
Bill Matoras
(Grupa Rookie - 222)


Posturi: 15
  Ţară:
Grecia 
Certificare: 
Îmi place acest post (0)   Nu-mi place acest post (0)
Postare veche #994 postat Iul 30 2009, 18:03:30 Citează 
τελικα το λεει ακομα η καρδουλα του του michael δεν το περιμενα να ξανατρεξει... θα τον παραδεχτω αν καταφερει να κερδισει κανενα απο τα grand prix που μενουν....
Dimitris Lotsis
(Grupa Rookie - 153)



Posturi: 49
  Ţară:
Grecia 
Certificare: 
Îmi place acest post (0)   Nu-mi place acest post (0)
Postare veche #995 postat Iul 30 2009, 18:47:50 Citează 
Δυσκολο να κερδισει ο Σουμι. Εκτος απο την ελλειψη φυσικης καταστασης και την μακροχρονια απουσια απο αγωνες F1, θα ειναι και νουμερο 2 πισω απο τον Kimi. Ευχομαι να κανει καλυτερη πορεια απ'οτι θα εκανε ο Badoer.
Bill Matoras
(Grupa Rookie - 222)


Posturi: 15
  Ţară:
Grecia 
Certificare: 
Îmi place acest post (0)   Nu-mi place acest post (0)
Postare veche #996 postat Iul 30 2009, 18:53:10 Citează 
ακουσα οτι ακολουθει ειδικο προγραμμα για τους επομενους αγωνες.Δεν ξερω κατα ποσο θα τον επαναφερει στην κατασταση που ηταν παλια αλλα πρεπει να εχετε εμπιστοσυνη στον μιχαλακη...
Nikos Georgakis
(Grupa Master - 4)


Posturi: 253
  Ţară:
Grecia 
Certificare: 
Îmi place acest post (0)   Nu-mi place acest post (0)
Postare veche #997 postat Iul 30 2009, 20:12:13 Citează 
Εμπιστοσύνη στον Μίκαελ έχουμε, στη φετινή Φεράρι δεν έχουμε...
George Liolios
(Grupa Rookie - 45)


Posturi: 24
  Ţară:
Grecia 
Certificare: 
Îmi place acest post (0)   Nu-mi place acest post (0)
Postare veche #998 postat Iul 30 2009, 23:01:36 Citează 
tha simfwnisw me ton nikos.ston michael exoume,stin ferrari oxi.oson afora ton epomeno agwna einai moirasmena ta pragmata.apo tin mia i epistrofi tou schumi(pou panta pisteua oti tha epistrepsei k min akoute auta gia no2 dn iparxei periptwsi)k apo tin alli i reno iparxei periptwsi na mhn treksei logo ton simvantwn stin ougkaria opote...

simfwno pali me ton niko gia tin periodo 2005 oti dn itan k i kaliteri alla k tote pali itan o monos pou paleue na kanei kati.

oson afora tin fisiki tou katastasi ennoeitai oti dn einai sta palia kala epipeda k dn tha itan akoma k ean etrexe alla krataei mia A fisiki katastasi.to provlima einai ston auxena tou twra.logo mias ptwsis apo mixani se enan agwna to flevari nomizw akoma eixe kati enoxliseis opote ekei tha paixtei to thema.alla pou kserete mporei i diki tou voithia na apodixthei katalitiki k gia tin epomeni xronia.giati ean dn exoun katalavei akoma ti pige strava me tin voithia tou tha paroun mallon ena poli kalo mathima
Bill Matoras
(Grupa Rookie - 222)


Posturi: 15
  Ţară:
Grecia 
Certificare: 
Îmi place acest post (0)   Nu-mi place acest post (0)
Postare veche #999 postat Iul 31 2009, 08:54:14 Citează 
ποιος νομιζεται οτι θα ειναι ο επομενος οδηγος της ferrari την επομενη season? Εγω νομιζω fetel...
Gianluca Georgiou
(Grupa Rookie - 34)



Posturi: 20
  Ţară:
Cipru 
Certificare: 
Îmi place acest post (0)   Nu-mi place acest post (0)
Postare veche #1000 postat Iul 31 2009, 15:17:51 Citează 
3,5 ekatomiria ANA agwna i amivi tou schumi...oxi kai toso asxima!hehehehhe ;) i tiletheasi tha xtipisi kampanaki sto kokkino 22 kai 23 tou avgoustou...
Bill Matoras
(Grupa Rookie - 222)


Posturi: 15
  Ţară:
Grecia 
Certificare: 
Îmi place acest post (0)   Nu-mi place acest post (0)
Postare veche #1001 postat Iul 31 2009, 16:26:54 Citează 
πριν καμοια 5αρια χρονια ο shumacher επερνε απο ομαδα και σπονσορες 1.000 ευρω το δευτερολεπτο!!!!!! Ο ανθρωπος δεν ξερει τι εχει...!!!!
Konstantin Rapsomanikis
(Grupa Rookie - 222)


Posturi: 246
  Ţară:
Grecia 
Certificare: 
Îmi place acest post (0)   Nu-mi place acest post (0)
Postare veche #1002 postat Iul 31 2009, 17:37:50 (editat ultima dată Iul 31 2009, 17:42:27 de Konstantin Rapsomanikis) Citează 
Σκεφτόμουν να το ποστάρω χθές , το παρακάτω κείμενο ,.. αλλά είπα , ας το αφίσω ,.. ούτως ή άλλως η υπόθεση όσο και ενδιαφέρουσα να είναι , δεν αποτελεί πρωταρχικό ενδιαφέρον τουλάχιστον στη ζωή μου .
Ο Schumi , από πλευράς επιτυχίας , αποτελεί για μένα μία ιστορία επαγγελματικά επιτυχημένων ανθρώπων ,... για τους άλλους τομείς της ζωής του δεν γνωρίζω , και φυσικά δεν με αφορά .

Λοιπόν ,..
Το κείμενο έχει ως εξής :


Ταυτίζομαι με τον Γεωργάκη & Bayes ,…..

Ίσως το θέμα να είναι λίγο πιο σύνθετο , απ’ όσο θα μπορούσαμε να πιστεύουμε .
Δεν είναι μόνο ο Schumacher , που αποφασίζει ,…. είναι και η Ferrari ,…..
Και αν εξετάσουμε αυτά τα δύο ξεχωριστά (μιάς και η Ferrari δεν ανήκει στον Schumacher) ,… τότε μπορούμε να πούμε τα εξής :

Α . Για τον Schumacher :

1) Ο άνθρωπος , όντως στην εποχή του , αποτέλεσε παράδειγμα ξεχωριστό ,.. και φανταστείτε ότι μιλάμε για την Ελίτ των Formula,….
2) Έχει αδιαμφισβήτητα τρομερή εμπειρία ,..
3) Η ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ του (συγγνώμη που το τονίζω ,.. αλλά πιστεύω ότι εκεί έγκειται ένα μεγάλο μέρος της επιλογής του ως αντικαταστάτης του Massa) είναι εκείνη , που κατά τους ορισμούς προσωπικοτήτων του Ιπποκράτη ,.. λέει ότι :
Α) Έχει ισχυρή θέληση
Β) Είναι εστιασμένος στους στόχους και στα αποτελέσματα
Γ) Είναι εργασιομανής , δεν αφήνει δουλειές στη μέση (θυμηθείτε το ατύχημα που έσπασε το πόδι του ,.. και μετά από πολύ λίγο διάστημα ήταν πάλι στη πίστα ) .
Δ) Είναι λίγο αλαζόνας ,. . το οποίο βέβαια βοηθάει να έχει πολύ καλή εικόνα για τον εαυτό του (Αυτοεκτίμηση) . (Γι’ αυτό στις συνεντεύξεις του –τότε- μπορούσε κανείς να παρατήσει την σχεδόν μονοπώληση του εαυτού του , και μπορούσε εύκολα να ψιλοτσακωθεί μετά από κάποιον αγώνα με κάποιον άλλο οδηγό , εφόσον κατά τη διάρκεια του αγώνα πίστευε ότι ο αντίπαλός του , τον έθεσε σε κίνδυνο ή του έκανε «τεχνική τρικλοποδιά αγώνος» .
Ε) Θέλει να είναι μέσα στα πράγματα , και μάλιστα πρωταγωνιστής ,.. θέλει οι άλλοι να τον ακολουθούν στις ιδέες και αποφάσεις του .
ΣΤ) Είναι αυτό που αποκαλούμε «Ηγέτης» .

Ο Ιπποκράτης ονόμασε αυτή τη προσωπικότητα : Ισχυρός/Χολερικός ,… Το θετικό και το αρνητικό της προσωπικότητάς του .
Χολερικός = Πιεστικός ,.. μπορεί να σκάσει Γάϊδαρο , με την επιμονή που διαθέτει .

Β . Για την Ferrari

Δεν ξέρω για την Ferrari τίποτα παραπάνω , παρά μόνο τα υπέροχα αυτοκίνητά της ( ή μήπως ξέρω ; Είμαι μέσα στην Ferrari ; Όχι !!! Τι και αν ξέρω ποιος είναι ο μηχανικός ,. ..ο Μάνατζερ ,…όλο το Team,… δεν μου λέει τίποτα αυτό ) .
Η Ferrari είναι μία επιχείρηση , και το τμήμα τη F1 , είναι μία επιχείρηση και αυτή ,.. άρα θα την εκλάβω ως μία επιχείρηση , με τα μάτια ενός επιχειρηματία , και όχι ενός θεατή-οπαδού .

1) Σίγουρα η Ferrari , θέλει κέρδος από το τμήμα F1 ,.. θέλει όμως να διατηρήσει και το Prestige της . Το κέρδος δεν έρχεται μόνο από τη νίκη ή τις καλές θέσεις του οδηγού , αλλά και από το Εμπορικό κομμάτι (σίγουρα υπάρχει σύνδεση μεταξύ αυτού και της νίκη ή τις καλές θέσεις του οδηγού ,… δεν είναι όμως μόνο αυτό )
2) Είμαι σίγουρος ότι οι Μάνατζερ και οι Οικονομικοί Σύμβουλοι της Ferrari ,..γνωρίζουν τα υπέρ και τα κατά της επιλογής της αντικατάστασης του Massa από τον Schumacher .
3) Από την άλλη πλευρά όμως , υπάρχει πάντα ο κίνδυνος του ανάστροφου λάθους ,.. δηλ. στοχεύεις με μπλόφα για κάτι , και εισπράττεις ακριβώς το αντίθετο ,… είναι ο «λάκκος» στον οποίον μπορούν εύκολα να πέσουν οι δεικτοβαρής επιχειρήσεις .
«Στοχεύοντας με μπλόφα σε κάτι» : Σημαίνει , ότι γνωρίζεις ότι έχει περάσει η μπογιά σου ,.. και το γνωρίζουν και οι αντίπαλοί σου ,…
Πολύ καλό σημείο για να χαλαρώσουν οι αντίπαλοι στην σιγουριά αυτή , και να μην σου δώσουν σημασία ,..
Ακριβώς σε μία τέτοια περίπτωση , αυξάνεις τις πιθανότητες , να πέσουν οι άλλοι σε λάθη ,..
Αυτό το γνωρίζει και ο Schumacher , και εκεί (μάλλον) ποντάρει ,.. στα λάθη των άλλων ,.. επειδή η εμπειρία του , είναι τόσο μεγάλη και η προσωπικότητά του είναι αυτή που είναι , μπορεί εύκολα να αναγνωρίσει γρήγορα τα λάθη των άλλων ,…….σε όλους τους παραμέτρους ενός αγώνα .
Εδώ η προσωπικότητά του όμως , έρχεται αντιμέτωπη με μία πραγματικότητα , που θέλει ηθελημένα να μην την βλέπει ,.. και αυτό είναι το πέρασμα του χρόνου .
Κάποια στιγμή στη ζωή μας , οι αποδόσεις σε έναν συγκεκριμένο τομέα , αρχίζουν να φθίνουν , και ιδιαίτερα αν πρόκειται για περιπτώσεις που απαιτείται σχεδόν το απόλυτο .

Οι επιχειρήσεις , πωλούνται όταν βρίσκονται στο μέγιστο της απόδοσής τους , γιατί έχουν και την μέγιστη αξία πώλησης ,... όταν ο επιχειρηματίας σκοπεύει να μην την κρατήσει αιώνια , .... το δύσκολο είναι να αναγνωρίσεις πότε έρχετε αυτή η στιγμή .
Οι πρωταθλητές αποσύρονται , όταν φτάσουν στο ύψιστο σημείο των επιδόσεών τους .
Παράδειγμα :
Μία φορά (και έναν καιρό) , χαχαχα ,….ένας νεαρός άντρας στα 28 του !!!!!! , το 1975 , ανακοίνωσε ότι : Αυτός ήταν ο τελευταίος μου αγώνας , αποφάσισα να αποσυρθώ από τους αγώνες ,.. θα συνεχίσω να γυμνάζομαι βέβαια ,… και ευχαριστώ όλους όσους με υποστήριξαν ,… και θα συνεχίσω και εγώ με τη σειρά μου να προσφέρω για αυτούς τους αγώνες .
Το 1980 (33 ετών πλέον) τον προκάλεσαν ,… είπαν ότι δεν αξίζει μία πλέον .
Κατέβηκε λοιπόν το 1980 , για άλλη μία φορά στους αγώνες ,.. και πήρε τη νίκη .
Έχει την ίδια προσωπικότητα με τον Schumacher (περίπου) ,… αν και αυτό πρέπει να το πω ανάποδα , μιάς και ο Schumacher είναι νεότερος .
Είχε υψηλή αυτοεκτίμηση , και ήξερε πολύ καλά πώς να ρίχνει την αυτοεκτίμηση των άλλων ,.. ώστε να μην αποδίδουν στους αγώνες .
Ο Arnold Schwarzenegger (γιατί για αυτόν πρόκειται) , ήξερε να αναγνωρίζει τα όρια και να τα ξεπερνά , μέχρι ενός σημείου , στο χώρο του Bodybuilding ,.. και αυτό το σημείο ήταν το 1980 στα 33 χρόνια ,…

Ίσως αυτό να του ξεφεύγει , του Schumacher , ο οποίος καλείται στα 40 του , να αντιμετωπίσει έναν χώρο ύψιστων αποδόσεων (όπως είναι και το Bodybuilding) .
Θα δούμε , αν η «μπλόφα» , θα λειτουργήσει υπέρ ή κατά του Schumacher και της Ferrari . Σαφώς τους εύχομαι τα καλύτερα , όπως κάνω πάντα και για όλους .

Όσο για το ύψος των χρημάτων που βγάζει , να σας πώ μόνο ότι δεν του καίγεται καρφί πόσα θα βγάλει από την εκάστοτε δουλειά που θα κάνει ,... Γιατί , αν κινήθηκε έξυπνα στα χρόνια που διέπρεπε (οικονομικά) και έχει κάνει τις επενδύσεις του ,... θα βγάζει σήμερα τόσο μεγάλο "Παθητικό Εισόδημα" ,.. (εισόδημα που δεν εξαρτάται από το χρόνο του) ,.. που το να βγάλει μερικά εκ. ως "Ενεργητικό Εισόδημα (δηλ. εισόδημα όπου πρέπει να βάλει το χρόνο του) , δεν του λέει τίποτα .
Kostas Farsalinos
(Grupa Master - 4)



Posturi: 261
  Ţară:
Grecia 
Certificare: 
Îmi place acest post (0)   Nu-mi place acest post (0)
Postare veche #1003 postat Aug 3 2009, 22:19:06 (editat ultima dată Aug 3 2009, 22:19:48 de Kostas Farsalinos) Citează 
Εγώ έχω μια διαφορετική γνώμη. Θεωρώ τον Σουμάχερ από τους κορυφαίους οδηγούς όλων των εποχών αλλά, δυστυχώς, πολύ ΜΙΚΡΟ ως αθλητή.
Δεν μπορώ καν να τον χαρακτηρίσω με βάση τα όσα έχει κάνει κατά καιρούς στην F1. Από το πρόσφατο παρκάρισμα στο Monaco επειδή θα έχανε την pole position, μέχρι τους εμβολισμούς του Hill το 1994 και του Villeneuve το 1997 επειδή θα έχανε το πρωτάθλημα!! Για μένα όλα αυτά δεν του προσδίδουν ΚΑΜΙΑ ξεχωριστή προσωπικότητα.

Επιπλέον όλων αυτών, είχε και την σκανδαλώδη υποστήριξη των αρχών του αθλήματος. Το 1994 εμβολίζει τον Hill, εγκαταλείπουν και οι 2 και οι αγωνοδίκες δεν είδαν τίποτα!!!! Το 1997 εμβολίζει τον Villeneuve, εγκαταλείπει ΜΟΝΟ ο Σουμάχερ (χάνοντας έτσι κι αλλιώς το πρωτάθλημα) και για τα μάτια του κόσμου τον τιμωρούν (δήθεν) με μηδενισμό από το πρωτάθλημα! Τρίχες.....

Πολλά πολλά άλλα παραδείγματα με αλλαγές κανονισμών όποτε δεν βόλευε, τροποποιήσεις όπως βόλευε και άλλα τέτοια.......
Nikos Georgakis
(Grupa Master - 4)


Posturi: 253
  Ţară:
Grecia 
Certificare: 
Îmi place acest post (0)   Nu-mi place acest post (0)
Postare veche #1004 postat Aug 3 2009, 22:26:28 Citează 
Μιλάς για συνηθισμένα περιστατικά για κάθε μεγάλο οδηγό της F1, που δεν "καταδέχεται" να χάσει.
Ναι, έχει κάνει λάθη (δεν συμφωνώ με όλα αυτά που αναφέρεις) όπως έχουν κάνει ΟΛΟΙ. Όπως έχει κάνει και ο Σένα, που απ' τη στιγμή που σκοτώθηκε έγινε "άγιος". Να σου θυμήσω τον τελευταίο αγώνα του '89 όπου είχε δηλώσει πως αν τον περάσει ο Προστ στην εκκίνηση, θα τον πετάξει έξω. Ο Προστ τελικά τον πέρασε και ο Σένα έπεσε πάνω του και βγήκαν μαζί εκτός αγώνα (πρωταθλητής ο Σένα).
Είναι πολλά τα περιστατικά που έχουν συμβεί και όχι μόνο από Σουμάχερ και Σένα.
Αυτά έχουν οι αγώνες παίδες...
Kostas Farsalinos
(Grupa Master - 4)



Posturi: 261
  Ţară:
Grecia 
Certificare: 
Îmi place acest post (0)   Nu-mi place acest post (0)
Postare veche #1005 postat Aug 3 2009, 23:24:02 (editat ultima dată Aug 3 2009, 23:24:49 de Kostas Farsalinos) Citează 
Prost, Mansell, Hakkinen.
Οδηγοί εκπληκτικοί, ΑΘΛΗΤΕΣ με κεφαλαία γράμματα......... Κι άλλοι παλαιότερα......

Ούτε ο Σέννα ήταν άγιος, αλλά ο Σουμάχερ ήταν η αποθέωση (μαζί με την σκανδαλώδη εύνοια που είχε).... Και αποτελεί την εξαίρεση κι ΟΧΙ τον κανόνα.........
Nikos Georgakis
(Grupa Master - 4)


Posturi: 253
  Ţară:
Grecia 
Certificare: 
Îmi place acest post (0)   Nu-mi place acest post (0)
Postare veche #1006 postat Aug 4 2009, 18:38:32 Citează 
Διαφωνώ κάθετα, οριζόντια και διαγώνια μ'αυτό που λες, αλλά έχω κάνει τόσες φορές την ίδια κουβέντα που βαριέμαι να λέω πάλι τα ίδια.

Πάντως αυτό για την εύνοια που λες, το έχω ακούσει και από άλλους και τραβάω τα μαλλιά μου. Ο Σουμάχερ ήταν αυτός που έφαγε αποκλεισμό για 2 αγώνες το '95 (παρόλα αυτά πήρε το πρωτάθλήμα) και έχει φάει και άλλες ποινές που λίγοι έχουν φάει.
Έπίσης, μην ξεχνάς ότι η FIA προσπάθουσε για χρόνια να σταματήσει τη μονοκρατορία του Σουμάχερ και της Φεράρι, αλλάζοντας και ξανα αλλάζοντας κανονισμούς.

Τέσπα, ξέρω ότι δεν θα συμφωνήσουμε ποτέ, οπότε δεν έχω σκοπό να το συνεχίσω άλλο. Εξάλλου η μέρα είναι αποκλειστικά αφιερωμένη στην Πανάθα! ;)
Kostas Farsalinos
(Grupa Master - 4)



Posturi: 261
  Ţară:
Grecia 
Certificare: 
Îmi place acest post (0)   Nu-mi place acest post (0)
Postare veche #1007 postat Aug 4 2009, 23:52:38 Citează 
Eίναι δεδομένο πως δεν θα συμφωνήσουμε, αλλά μπορείς να βρεις online πολλά βίντεο που φανερώνουν τα καμώματά του. Επίσης, το γεγονός πως έχει τόσους πολλούς που τον αντιπαθούν (όσοι και οι οπαδοί του) λέει κάτι από μόνο του.
Και να υπενθυμίσω πως οι περισσότερες αλλαγές στην ιστορία της F1 ήταν επί κυριαρχίας Williams Renault. Που στην ουσία δεν ήταν αλλαγές αλλά κατάργηση ΟΛΩΝ των συστημάτων που είχε αναπτύξει μόνη της η ομάδα τότε και της είχε δώσει ΜΑΚΡΑΝ το προβάδισμα έναντι όλων...... Όσο πήγαινε καλά η Ferrari, καμία σοβαρή αλλαγή δεν έγινε.....
Akis Vogias
(Grupa Rookie - 112)


Posturi: 46
  Ţară:
Grecia 
Certificare: 
Îmi place acest post (0)   Nu-mi place acest post (0)
Postare veche #1008 postat Aug 8 2009, 20:01:41 Citează 
paides rixte mia mata sto site mou anevike kai allo kommati tis istorias.

http://yoursstories.wordpress.com
Panos Avramidis
(Grupa Rookie - 42)



Posturi: 3
  Ţară:
Grecia 
Certificare: 
Îmi place acest post (0)   Nu-mi place acest post (0)
Postare veche #1009 postat Aug 21 2009, 08:50:07 Citează 
kalimera se olous
Petros Anastopoulos
(Grupa Amateur - 60)


Posturi: 46
  Ţară:
Grecia 
Certificare: 
Îmi place acest post (0)   Nu-mi place acest post (0)
Postare veche #1010 postat Aug 21 2009, 14:57:04 Citează 
Kalh mas arxh kai provivasmo gia olous :-)
Kostas Farsalinos
(Grupa Master - 4)



Posturi: 261
  Ţară:
Grecia 
Certificare: 
Îmi place acest post (0)   Nu-mi place acest post (0)
Postare veche #1011 postat Aug 21 2009, 15:27:23 Citează 
Πάμε γερά παιδιά!!!!!!
Panagiotis Panagiotoy
(Grupa Pro - 9)


Posturi: 98
  Ţară:
Grecia 
Certificare: 
Îmi place acest post (0)   Nu-mi place acest post (0)
Postare veche #1012 postat Aug 21 2009, 18:06:32 Citează 
εγω αυτη την σεζον μαλλον δεν θα δωσω τιποτα στην ελλαδαρα μας.δυστηχως.
Stavros Koliofoutis
(Grupa Amateur - 54)



Posturi: 33
  Ţară:
Grecia 
Certificare: 
Îmi place acest post (0)   Nu-mi place acest post (0)
Postare veche #1013 postat Aug 22 2009, 15:01:41 Citează 
Η γνωριμία μου με την Pro την προηγούμενη περίοδο ήταν απογοητευτική!!!
Ο,τι βαθμούς δώσω τώρα απο την Amateur
Πάμε Ελλαδάραααααααα!!!!!
Bill Matoras
(Grupa Amateur - 42)


Posturi: 15
  Ţară:
Grecia 
Certificare: 
Îmi place acest post (0)   Nu-mi place acest post (0)
Postare veche #1014 postat Aug 22 2009, 15:45:48 Citează 
και το amateur πολυ δυσκολο παιδια.... 2η χρονια μου στο gpro και το amateur μου φαινεται παρα πολυ δυσκολο...Καμια συμβουλη??????
Nikos Georgakis
(Grupa Master - 4)


Posturi: 253
  Ţară:
Grecia 
Certificare: 
Îmi place acest post (0)   Nu-mi place acest post (0)
Postare veche #1015 postat Aug 23 2009, 01:58:00 Citează 
Υπομονή, οικονομία και καλό προγραμματισμό!
Πριν προσπαθήσεις να ανέβεις στο επόμενο σκαλί, βεβαιώσου ότι πατάς γερά σ'αυτό που βρισκόσουν πριν...
Nick Bayes
(Grupa Master - 3)



Posturi: 347
  Ţară:
Grecia 
Certificare: 
Îmi place acest post (0)   Nu-mi place acest post (0)
Postare veche #1016 postat Aug 23 2009, 11:42:09 Citează 
Quote ( Bill Matoras @ August 22nd 2009,15:45:48 )

και το amateur πολυ δυσκολο παιδια.... 2η χρονια μου στο gpro και το amateur μου φαινεται παρα πολυ δυσκολο...Καμια συμβουλη??????

Ναι, άλλαξε οδηγό.
Kostas Projas
(Grupa Amateur - 43)



Posturi: 257
  Ţară:
Grecia 
Certificare: 
Îmi place acest post (0)   Nu-mi place acest post (0)
Postare veche #1017 postat Aug 25 2009, 08:56:37 Citează 
PAIDIA KALH ARXH STIN KAINOURIA SAISON .....KALH EPITIXIA SE OLOUS ELLINES AGONISTES...PAME!!!
Akis Vogias
(Grupa Amateur - 12)


Posturi: 46
  Ţară:
Grecia 
Certificare: 
Îmi place acest post (0)   Nu-mi place acest post (0)
Postare veche #1018 postat Aug 27 2009, 18:10:33 Citează 
paidia kammia elliniki team pou na thelei atomo iparxei?
Vasilis Karakostas
(Grupa Rookie - 158)


Posturi: 107
  Ţară:
Grecia 
Certificare: 
Îmi place acest post (0)   Nu-mi place acest post (0)
Postare veche #1019 postat Aug 31 2009, 08:17:38 (editat ultima dată Aug 31 2009, 08:22:41 de Vasilis Karakostas) Citează 
Παιδιά να ρωτήσω κάτι όποιος ξέρει...

Εχω παρατηρίσει σε όλους τους αγώνες όταν κάνω practice πριν το Q1, οτι κάνω γρηγορότερους χρόνους απο οτι στο Q1..

Πχ σε αυτόν τον αγώνα έχω χρόνο στο practice 1:24.500 με driver mistake 0.500 K net time 1:24...

Παω στο Q1 και κάνω χρόνο 1:25.555

Τι τραγικά πράγματα είναι αυτά; Πάντα 1 δευτερόλεπτο αργότερος στο Q1 απο οτι στο Practice

Και παντα στο Q1 είμαι χαμηλά, και στο Q2 ψηλά, που βάζω κιόλας και αρκετά καυσιμα συνήθως αφού η αγαπημένη μου τακτική είναι το 1 πιτ

Q1 12, Q2 4 φορτομένος με καύσιμα

Τι φταίει;

Βάζω πολλά ρίσκα;
Takis Lentzeris
(Grupa Pro - 6)


Posturi: 26
  Ţară:
Grecia 
Certificare: 
Îmi place acest post (0)   Nu-mi place acest post (0)
Postare veche #1020 postat Aug 31 2009, 12:08:55 Citează 
Βάζεις μεγάλο ρίσκο για το Q1 σε σχέση με το Experience του οδηγού σου.
Pagina « 1 2 3 ... 33 [3435 ... 115 116 117 » Du-te rapid la pagina:
Grand Prix Racing Online Forum > Foreign language forum > Ελλαδάρα!!!!!!! 'Οποιοι Ελληνες παίζουν στο GPRO!!! (Greece) Adăugați acest subiect în lista de ignorare Adăugați acest subiect la pagini urmărite

Răspunde la acest subiect