Резултати квалификација 1&2 (Група: Elite | Сезона: 34 | Трка: 12)

Изабери групу:  Сезона:  Трка:
Квалификације 1
Поз Гуме Име Нац Време круга Заостатак
Пол Badyear  João Monteiro   1:06.970s  + 0.000s
2 Badyear  Vsevolod Demydov   1:07.390s  + 0.420s
3 Badyear  Piotr Pogodzik   1:07.422s  + 0.452s
4 Bridgerock  Leandro Sereno4   1:07.688s  + 0.718s
5 Badyear  Rimantas Sagatas1   1:07.723s  + 0.753s
6 Badyear  Ioannis Dimitroglou   1:07.827s  + 0.857s
7 Badyear  Nathan Skelly   1:07.925s  + 0.955s
8 Badyear  José Abi Jaudi   1:08.092s  + 1.122s
9 Badyear  Stas Prost   1:08.170s  + 1.200s
10 Bridgerock  Toygun Senler4   1:08.187s  + 1.217s
11 Badyear  Atis Praudins   1:08.212s  + 1.242s
12 Badyear  Christer Andersson   1:08.352s  + 1.382s
13 Badyear  Lukas Jonaitis   1:08.383s  + 1.413s
14 Bridgerock  Wojciech Uzikowski   1:08.386s  + 1.416s
15 Badyear  Vladimir Danilin   1:08.420s  + 1.450s
16 Badyear  Aleksej Sutkin   1:08.458s  + 1.488s
17 Badyear  Alex Tkachenko   1:08.509s  + 1.539s
18 Badyear  Andrei Kolesnikovich   1:08.517s  + 1.547s
19 Badyear  Jan Pavlicek   1:08.633s  + 1.663s
20 Badyear  Sergey Lyogky   1:08.650s  + 1.680s
21 Badyear  Mindaugas Sarocka   1:08.652s  + 1.682s
22 Badyear  Ilya Medvedev   1:08.705s  + 1.735s
23 Badyear  Evaldas Ruseckas   1:08.768s  + 1.798s
24 Badyear  Tomasz Kaminski   1:08.859s  + 1.889s
25 Dunnolop  Pedro Nazaré   1:08.893s  + 1.923s
26 Badyear  Jukka Sireni   1:08.901s  + 1.931s
27 Dunnolop  Vladislav Erokhin   1:08.915s  + 1.945s
28 Badyear  Theo Panag   1:08.987s  + 2.017s
29 Badyear  Rui Morais   1:09.164s  + 2.194s
30 Badyear  Mariusz Kuczak   1:09.189s  + 2.219s
31 Dunnolop  Martynas Atkočius   1:09.328s  + 2.358s
32 Dunnolop  Sergey Tuzhilov   1:09.805s  + 2.835s
33 Dunnolop  Roman Maksimenkov   1:10.314s  + 3.344s
34 Pipirelli  Dmitry Shevel   1:10.539s  + 3.569s
35 Pipirelli  Mert Büyükakar   1:10.672s  + 3.702s
36 Pipirelli  Apostolis Goutzos   1:10.853s  + 3.883s
37 Pipirelli  Diana Klavina   1:10.861s  + 3.891s
38 Dunnolop  Raimonds Urtāns   1:11.575s  + 4.605s
39 Pipirelli  Chinmay Dhopate   1:11.757s  + 4.787s
40 Pipirelli  Rogerio Pereira   1:11.976s  + 5.006s
Квалификације 2
Поз Гуме Име Нац Време круга Заостатак
Пол Badyear  João Monteiro   1:07.422s  + 0.000s
2 Badyear  Ioannis Dimitroglou   1:07.688s  + 0.266s
3 Badyear  Vsevolod Demydov   1:07.968s  + 0.546s
4 Bridgerock  Leandro Sereno4   1:08.117s  + 0.695s
5 Badyear  Sergey Lyogky   1:08.174s  + 0.752s
6 Badyear  Alex Tkachenko   1:08.211s  + 0.789s
7 Badyear  Rimantas Sagatas1   1:08.260s  + 0.838s
8 Badyear  Atis Praudins   1:08.381s  + 0.959s
9 Badyear  Lukas Jonaitis   1:08.429s  + 1.007s
10 Bridgerock  Toygun Senler4   1:08.578s  + 1.156s
11 Badyear  Piotr Pogodzik   1:08.607s  + 1.185s
12 Badyear  Jan Pavlicek   1:08.676s  + 1.254s
13 Bridgerock  Wojciech Uzikowski   1:08.810s  + 1.388s
14 Badyear  Aleksej Sutkin   1:08.843s  + 1.421s
15 Badyear  Andrei Kolesnikovich   1:08.844s  + 1.422s
16 Badyear  Nathan Skelly   1:08.916s  + 1.494s
17 Badyear  José Abi Jaudi   1:09.105s  + 1.683s
18 Badyear  Theo Panag   1:09.122s  + 1.700s
19 Badyear  Stas Prost   1:09.195s  + 1.773s
20 Badyear  Ilya Medvedev   1:09.320s  + 1.898s
21 Badyear  Vladimir Danilin   1:09.481s  + 2.059s
22 Badyear  Tomasz Kaminski   1:09.544s  + 2.122s
23 Badyear  Rui Morais   1:09.552s  + 2.130s
24 Badyear  Mindaugas Sarocka   1:09.554s  + 2.132s
25 Badyear  Jukka Sireni   1:09.630s  + 2.208s
26 Badyear  Christer Andersson   1:09.648s  + 2.226s
27 Badyear  Evaldas Ruseckas   1:09.821s  + 2.399s
28 Dunnolop  Martynas Atkočius   1:09.881s  + 2.459s
29 Dunnolop  Sergey Tuzhilov   1:09.925s  + 2.503s
30 Badyear  Mariusz Kuczak   1:10.193s  + 2.771s
31 Dunnolop  Roman Maksimenkov   1:10.210s  + 2.788s
32 Dunnolop  Pedro Nazaré   1:10.317s  + 2.895s
33 Dunnolop  Vladislav Erokhin   1:10.475s  + 3.053s
34 Pipirelli  Apostolis Goutzos   1:11.082s  + 3.660s
35 Pipirelli  Mert Büyükakar   1:11.432s  + 4.010s
36 Pipirelli  Diana Klavina   1:11.509s  + 4.087s
37 Pipirelli  Dmitry Shevel   1:11.748s  + 4.326s
38 Pipirelli  Chinmay Dhopate   1:12.201s  + 4.779s
39 Pipirelli  Rogerio Pereira   1:12.400s  + 4.978s
40 Dunnolop  Raimonds Urtāns   1:12.439s  + 5.017s