Број квалификованих менаџера


Укупно квалификовано: 5142 од 10581 (48.6%)

Најбржи менаџери по класама

Кв.1 у Elite (од 26 квалификованих -> 65%)
# Име Нац Група Време круга
1  J. Coosemans  Elite  1:24.895s 
2  B. Huylebroeck  Elite  + 0.478s 
3  H. Sheth  Elite  + 0.764s 
4  A. Vitolins  Elite  + 0.974s 
5  A. Squizzato  Elite  + 1.174s 
6  M. Colombo  Elite  + 1.412s 
7  R. Goodey  Elite  + 1.446s 
8  D. Michler  Elite  + 1.483s 
9  R. László2  Elite  + 1.624s 
10  E. Silva  Elite  + 1.793s 
Кв.2 у Elite (од 24 квалификованих -> 60%)
# Име Нац Група Време круга
1  B. Huylebroeck  Elite  1:26.505s 
2  A. Squizzato  Elite  + 0.236s 
3  M. Colombo  Elite  + 0.366s 
4  H. Sheth  Elite  + 0.721s 
5  R. Goodey  Elite  + 1.051s 
6  A. Martin  Elite  + 1.111s 
7  D. Michler  Elite  + 1.157s 
8  A. Vitolins  Elite  + 1.182s 
9  R. László2  Elite  + 1.188s 
10  M. Källström  Elite  + 1.368s 
Кв.1+ Кв.2 у Elite (од 24 квалификованих)
# Име Нац Група Време круга
1  B. Huylebroeck  Elite  2:51.878s 
2  A. Squizzato  Elite  + 0.932s 
3  H. Sheth  Elite  + 1.007s 
4  M. Colombo  Elite  + 1.300s 
5  A. Vitolins  Elite  + 1.678s 
6  R. Goodey  Elite  + 2.019s 
7  D. Michler  Elite  + 2.162s 
8  R. László2  Elite  + 2.334s 
9  A. Martin  Elite  + 2.770s 
10  I. Dimitroglou4  Elite  + 3.295s 

Кв.1 у Master (од 134 квалификованих -> 67%)
# Име Нац Група Време круга
1  K. Mihovic  M4  1:26.305s 
2  A. Daher  M3  + 0.125s 
3  K. Britse  M4  + 0.271s 
4  D. Abdalla  M5  + 0.471s 
5  L. Molendi  M5  + 0.481s 
6  P. Pinto1  M2  + 0.518s 
7  D. Knyazev  M3  + 0.552s 
8  J. Ibbotson  M5  + 0.573s 
9  J. Clark  M4  + 0.592s 
10  A. Titarenko  M1  + 0.634s 
Кв.2 у Master (од 130 квалификованих -> 65%)
# Име Нац Група Време круга
1  K. Szajbel  M4  1:27.966s 
2  A. Daher  M3  + 0.038s 
3  L. Molendi  M5  + 0.043s 
4  P. Pinto1  M2  + 0.196s 
5  K. Naoui  M5  + 0.228s 
6  K. Mihovic  M4  + 0.233s 
7  L. Sereno7  M2  + 0.242s 
8  A. Titarenko  M1  + 0.264s 
9  P. Staessen  M4  + 0.310s 
10  K. Britse  M4  + 0.360s 
Кв.1+ Кв.2 у Master (од 130 квалификованих)
# Име Нац Група Време круга
1  A. Daher  M3  2:54.434s 
2  K. Mihovic  M4  + 0.070s 
3  L. Molendi  M5  + 0.361s 
4  K. Britse  M4  + 0.468s 
5  P. Pinto1  M2  + 0.551s 
6  K. Szajbel  M4  + 0.620s 
7  A. Titarenko  M1  + 0.735s 
8  D. Knyazev  M3  + 0.818s 
9  K. Naoui  M5  + 0.827s 
10  P. Staessen  M4  + 0.828s 

Кв.1 у Pro (од 663 квалификованих -> 66.3%)
# Име Нац Група Време круга
1  D. Ulrich  P6  1:27.138s 
2  M. Bennett  P12  + 0.361s 
3  J. Charbinat  P3  + 0.405s 
4  A. de Marneffe  P11  + 0.481s 
5  M. Rosso  P11  + 0.537s 
6  A. Amich  P14  + 0.547s 
7  T. Villars  P19  + 0.560s 
8  T. Tsial  P20  + 0.666s 
9  S. Bewers  P5  + 0.736s 
10  E. Chalkley  P19  + 0.749s 
Кв.2 у Pro (од 650 квалификованих -> 65%)
# Име Нац Група Време круга
1  D. Ulrich  P6  1:28.482s 
2  M. Rosso  P11  + 0.168s 
3  E. Palletti  P14  + 0.295s 
4  F. Maasdijk  P18  + 0.467s 
5  I. Henderson  P22  + 0.557s 
6  T. Villars  P19  + 0.625s 
7  M. Rossi  P3  + 0.780s 
8  E. Carpio  P2  + 0.788s 
9  J. Charbinat  P3  + 0.905s 
10  D. Latulipe  P7  + 0.981s 
Кв.1+ Кв.2 у Pro (од 650 квалификованих)
# Име Нац Група Време круга
1  D. Ulrich  P6  2:55.620s 
2  M. Rosso  P11  + 0.705s 
3  E. Palletti  P14  + 1.059s 
4  T. Villars  P19  + 1.185s 
5  J. Charbinat  P3  + 1.310s 
6  M. Bennett  P12  + 1.467s 
7  F. Maasdijk  P18  + 1.512s 
8  E. Carpio  P2  + 1.638s 
9  I. Henderson  P22  + 1.733s 
10  E. Chalkley  P19  + 1.806s 

Кв.1 у Amateur (од 2215 квалификованих -> 62.75%)
# Име Нац Група Време круга
1  F. Bakas  A88  1:28.058s 
2  R. Celejewski  A34  + 0.589s 
3  P. Holahan  A24  + 1.023s 
4  D. Bontempo  A36  + 1.166s 
5  I. Paunovic  A74  + 1.225s 
6  P. Correia  A55  + 1.281s 
7  A. Makos  A21  + 1.318s 
8  P. Nazaré  A87  + 1.353s 
9  L. Franco  A50  + 1.368s 
10  M. Moreno  A66  + 1.411s 
Кв.2 у Amateur (од 2190 квалификованих -> 62.04%)
# Име Нац Група Време круга
1  F. Bakas  A88  1:30.052s 
2  J. Hora  A29  + 0.053s 
3  S. Subramanya  A74  + 0.227s 
4  A. Berescu  A42  + 0.543s 
5  R. Celejewski  A34  + 0.606s 
6  I. Paunovic  A74  + 0.708s 
7  M. Moreno  A66  + 0.728s 
8  P. Grigore  A63  + 0.799s 
9  P. Holahan  A24  + 0.888s 
10  M. Brutaru  A73  + 1.090s 
Кв.1+ Кв.2 у Amateur (од 2190 квалификованих)
# Име Нац Група Време круга
1  F. Bakas  A88  2:58.110s 
2  R. Celejewski  A34  + 1.195s 
3  J. Hora  A29  + 1.909s 
4  P. Holahan  A24  + 1.911s 
5  I. Paunovic  A74  + 1.933s 
6  A. Berescu  A42  + 2.039s 
7  S. Subramanya  A74  + 2.121s 
8  M. Moreno  A66  + 2.139s 
9  P. Nazaré  A87  + 2.495s 
10  L. Franco  A50  + 2.599s 

Кв.1 у Rookie (од 2202 квалификованих -> 37.89%)
# Име Нац Група Време круга
1  M. Stasiak  R136  1:33.053s 
2  R. Lebreton  R162  + 0.001s 
3  T. Miszczak  R82  + 0.061s 
4  J. Pinat  R136  + 0.443s 
5  N. Soto  R91  + 0.518s 
6  A. Balázs  R35  + 0.564s 
7  Y. Lebelanger  R53  + 0.604s 
8  A. Tf  R25  + 0.636s 
9  W. Lipski  R140  + 0.644s 
10  B. Hiep  R103  + 0.649s 
Кв.2 у Rookie (од 2148 квалификованих -> 36.96%)
# Име Нац Група Време круга
1  R. Lebreton  R162  1:34.783s 
2  M. Stasiak  R136  + 0.087s 
3  J. Viana Júnior  R81  + 0.395s 
4  N. Soto  R91  + 0.635s 
5  L. Zovko  R12  + 0.932s 
6  D. Deun  R30  + 1.002s 
7  M. Marecki  R15  + 1.007s 
8  W. Favoretto  R43  + 1.043s 
9  F. Pannocchia  R77  + 1.058s 
10  J. González Miño  R7  + 1.091s 
Кв.1+ Кв.2 у Rookie (од 2148 квалификованих)
# Име Нац Група Време круга
1  R. Lebreton  R162  3:07.837s 
2  M. Stasiak  R136  + 0.086s 
3  N. Soto  R91  + 1.152s 
4  J. Viana Júnior  R81  + 1.203s 
5  J. Pinat  R136  + 1.787s 
6  I. Petrovski  R53  + 1.794s 
7  M. Marecki  R15  + 1.808s 
8  J. González Miño  R7  + 2.081s 
9  S. Marchsteiner  R42  + 2.233s 
10  Q. Riera  R145  + 2.322s