Број квалификованих менаџера


Укупно квалификовано: 129 од 11349 (1.14%)

Најбржи менаџери по класама

Кв.1 у Elite (од 1 квалификованих -> 2.5%)
# Име Нац Група Време круга
1  C. Szynkier  Elite  1:29.174s 
Кв.2 у Elite (од 1 квалификованих -> 2.5%)
# Име Нац Група Време круга
1  C. Szynkier  Elite  1:30.262s 
Кв.1+ Кв.2 у Elite (од 1 квалификованих)
# Име Нац Група Време круга
1  C. Szynkier  Elite  2:59.436s 

Кв.1 у Master (од 3 квалификованих -> 1.51%)
# Име Нац Група Време круга
1  A. Szabo  M5  1:28.554s 
2  A. Kunze  M3  + 0.212s 
3  B. Otworowski  M5  + 0.747s 
Кв.2 у Master (од 3 квалификованих -> 1.51%)
# Име Нац Група Време круга
1  A. Kunze  M3  1:29.146s 
2  A. Szabo  M5  + 0.000s 
3  B. Otworowski  M5  + 1.820s 
Кв.1+ Кв.2 у Master (од 3 квалификованих)
# Име Нац Група Време круга
1  A. Szabo  M5  2:57.700s 
2  A. Kunze  M3  + 0.212s 
3  B. Otworowski  M5  + 2.567s 

Кв.1 у Pro (од 15 квалификованих -> 1.5%)
# Име Нац Група Време круга
1  J. Salas  P3  1:28.790s 
2  A. Cherkasoff  P19  + 0.395s 
3  M. Weiß  P12  + 0.403s 
4  G. Csizmadia  P12  + 0.574s 
5  F. Sonatti  P5  + 0.660s 
6  J. Macho Pita  P24  + 0.932s 
7  T. Nagy  P12  + 0.984s 
8  P. Kole  P15  + 1.065s 
9  J. Bolívar  P10  + 1.183s 
10  I. Calabretta  P20  + 1.550s 
Кв.2 у Pro (од 12 квалификованих -> 1.2%)
# Име Нац Група Време круга
1  J. Salas  P3  1:29.304s 
2  A. Cherkasoff  P19  + 0.572s 
3  P. Kole  P15  + 0.920s 
4  M. Weiß  P12  + 1.050s 
5  G. Csizmadia  P12  + 1.313s 
6  F. Sonatti  P5  + 1.571s 
7  J. Bolívar  P10  + 1.709s 
8  T. Nagy  P12  + 2.264s 
9  D. Monteiro  P8  + 3.035s 
10  P. Daničić  P14  + 4.038s 
Кв.1+ Кв.2 у Pro (од 12 квалификованих)
# Име Нац Група Време круга
1  J. Salas  P3  2:58.094s 
2  A. Cherkasoff  P19  + 0.967s 
3  M. Weiß  P12  + 1.453s 
4  G. Csizmadia  P12  + 1.887s 
5  P. Kole  P15  + 1.985s 
6  F. Sonatti  P5  + 2.231s 
7  J. Bolívar  P10  + 2.892s 
8  T. Nagy  P12  + 3.248s 
9  D. Monteiro  P8  + 5.035s 
10  P. Daničić  P14  + 6.534s 

Кв.1 у Amateur (од 48 квалификованих -> 1.3%)
# Име Нац Група Време круга
1  J. Clark  A80  1:30.400s 
2  M. Martin  A1  + 0.096s 
3  F. Lanzi  A68  + 0.102s 
4  G. Brojak  A12  + 0.579s 
5  D. Kajt  A36  + 0.763s 
6  L. Nyiri  A39  + 0.804s 
7  R. Czégény  A17  + 1.504s 
8  O. Oshodi  A6  + 1.736s 
9  P. Venini  A72  + 1.752s 
10  M. Bain  A9  + 1.859s 
Кв.2 у Amateur (од 45 квалификованих -> 1.22%)
# Име Нац Група Време круга
1  F. Lanzi  A68  1:31.596s 
2  M. Martin  A1  + 0.441s 
3  D. Kajt  A36  + 0.472s 
4  J. Clark  A80  + 0.504s 
5  L. Nyiri  A39  + 0.964s 
6  E. Pereira  A33  + 1.968s 
7  R. Czégény  A17  + 1.974s 
8  G. Brojak  A12  + 1.990s 
9  M. Bain  A9  + 2.081s 
10  A. Platano  A39  + 2.114s 
Кв.1+ Кв.2 у Amateur (од 45 квалификованих)
# Име Нац Група Време круга
1  F. Lanzi  A68  3:02.098s 
2  J. Clark  A80  + 0.402s 
3  M. Martin  A1  + 0.435s 
4  D. Kajt  A36  + 1.133s 
5  L. Nyiri  A39  + 1.666s 
6  G. Brojak  A12  + 2.467s 
7  R. Czégény  A17  + 3.376s 
8  M. Bain  A9  + 3.838s 
9  E. Pereira  A33  + 4.058s 
10  O. Oshodi  A6  + 4.079s 

Кв.1 у Rookie (од 73 квалификованих -> 1.14%)
# Име Нац Група Време круга
1  M. Shaw  R9  1:34.164s 
2  R. Rivas  R134  + 0.574s 
3  M. Stokl  R171  + 1.172s 
4  S. Cap  R64  + 1.292s 
5  V. Silva  R134  + 1.464s 
6  K. Manning  R57  + 1.709s 
7  A. De Souza  R52  + 2.115s 
8  B. Xd  R147  + 2.118s 
9  E. Maselko  R121  + 2.154s 
10  R. Frasson  R31  + 2.196s 
Кв.2 у Rookie (од 68 квалификованих -> 1.06%)
# Име Нац Група Време круга
1  M. Shaw  R9  1:36.671s 
2  R. Rivas  R134  + 0.398s 
3  M. Stokl  R171  + 0.884s 
4  V. Silva  R134  + 1.710s 
5  A. De Souza  R52  + 1.933s 
6  J. Franco  R121  + 1.958s 
7  R. Frasson  R31  + 2.106s 
8  N. Thiry  R171  + 2.112s 
9  I. Ivanov  R99  + 2.135s 
10  Y. Pap  R135  + 2.164s 
Кв.1+ Кв.2 у Rookie (од 68 квалификованих)
# Име Нац Група Време круга
1  M. Shaw  R9  3:10.835s 
2  R. Rivas  R134  + 0.972s 
3  M. Stokl  R171  + 2.056s 
4  V. Silva  R134  + 3.174s 
5  A. De Souza  R52  + 4.048s 
6  K. Manning  R57  + 4.162s 
7  R. Frasson  R31  + 4.302s 
8  J. Franco  R121  + 4.488s 
9  I. Ivanov  R99  + 4.495s 
10  Y. Pap  R135  + 4.978s