Број квалификованих менаџера


Укупно квалификовано: 355 од 10633 (3.34%)

Најбржи менаџери по класама

Кв.1 у Elite (од 1 квалификованих -> 2.5%)
# Име Нац Група Време круга
1  M. Bražėnas  Elite  1:47.007s 
Кв.2 у Elite (од 1 квалификованих -> 2.5%)
# Име Нац Група Време круга
1  M. Bražėnas  Elite  1:48.771s 
Кв.1+ Кв.2 у Elite (од 1 квалификованих)
# Име Нац Група Време круга
1  M. Bražėnas  Elite  3:35.778s 

Кв.1 у Master (од 3 квалификованих -> 1.5%)
# Име Нац Група Време круга
1  L. Molendi  M5  1:45.204s 
2  A. Sonverdi  M4  + 0.320s 
3  R. Mandler  M3  + 2.300s 
Кв.2 у Master (од 3 квалификованих -> 1.5%)
# Име Нац Група Време круга
1  L. Molendi  M5  1:45.769s 
2  A. Sonverdi  M4  + 1.503s 
3  R. Mandler  M3  + 3.182s 
Кв.1+ Кв.2 у Master (од 3 квалификованих)
# Име Нац Група Време круга
1  L. Molendi  M5  3:30.973s 
2  A. Sonverdi  M4  + 1.823s 
3  R. Mandler  M3  + 5.482s 

Кв.1 у Pro (од 42 квалификованих -> 4.2%)
# Име Нац Група Време круга
1  O. Maddonni  P5  1:46.274s 
2  M. Bain  P10  + 0.354s 
3  R. Henrique  P25  + 0.428s 
4  D. Ulrich  P6  + 0.484s 
5  M. Siracusa  P2  + 0.738s 
6  I. Augusto  P25  + 0.815s 
7  M. Coredeiro  P4  + 0.923s 
8  F. Estellon  P12  + 1.080s 
9  K. Lasak  P11  + 1.097s 
10  T. Frederickx  P4  + 1.289s 
Кв.2 у Pro (од 39 квалификованих -> 3.9%)
# Име Нац Група Време круга
1  J. Milán  P22  1:47.596s 
2  R. Henrique  P25  + 0.253s 
3  M. Bain  P10  + 0.457s 
4  D. Ulrich  P6  + 0.468s 
5  K. Lasak  P11  + 1.042s 
6  I. Augusto  P25  + 1.234s 
7  T. Frederickx  P4  + 1.517s 
8  F. Estellon  P12  + 1.566s 
9  S. Andretti  P9  + 1.569s 
10  L. Kurz  P22  + 1.598s 
Кв.1+ Кв.2 у Pro (од 39 квалификованих)
# Име Нац Група Време круга
1  R. Henrique  P25  3:34.551s 
2  M. Bain  P10  + 0.130s 
3  D. Ulrich  P6  + 0.271s 
4  J. Milán  P22  + 0.667s 
5  I. Augusto  P25  + 1.368s 
6  K. Lasak  P11  + 1.458s 
7  F. Estellon  P12  + 1.965s 
8  T. Frederickx  P4  + 2.125s 
9  S. Andretti  P9  + 2.427s 
10  L. Kurz  P22  + 2.462s 

Кв.1 у Amateur (од 141 квалификованих -> 3.99%)
# Име Нац Група Време круга
1  M. Gielis  A4  1:48.593s 
2  E. Harken  A56  + 0.277s 
3  G. Merszi  A82  + 0.491s 
4  J. Ferreira  A56  + 0.526s 
5  P. Janczak  A14  + 0.824s 
6  O. Oshodi  A6  + 0.995s 
7  J. Male  A50  + 1.050s 
8  S. Biko  A13  + 1.068s 
9  M. Watson  A75  + 1.134s 
10  J. Daughty  A91  + 1.238s 
Кв.2 у Amateur (од 137 квалификованих -> 3.88%)
# Име Нац Група Време круга
1  M. Gielis  A4  1:50.719s 
2  G. Senandes  A91  + 0.447s 
3  D. Julii  A18  + 0.468s 
4  J. Ferreira  A56  + 0.477s 
5  E. Harken  A56  + 0.605s 
6  P. Janczak  A14  + 0.862s 
7  J. Daughty  A91  + 0.911s 
8  J. Male  A50  + 1.028s 
9  J. Reche  A74  + 1.040s 
10  G. Merszi  A82  + 1.075s 
Кв.1+ Кв.2 у Amateur (од 137 квалификованих)
# Име Нац Група Време круга
1  M. Gielis  A4  3:39.312s 
2  E. Harken  A56  + 0.882s 
3  J. Ferreira  A56  + 1.003s 
4  G. Merszi  A82  + 1.566s 
5  P. Janczak  A14  + 1.686s 
6  D. Julii  A18  + 1.926s 
7  G. Senandes  A91  + 1.999s 
8  J. Male  A50  + 2.078s 
9  J. Daughty  A91  + 2.149s 
10  M. Watson  A75  + 2.368s 

Кв.1 у Rookie (од 193 квалификованих -> 3.29%)
# Име Нац Група Време круга
1  N. Soto  R91  1:52.113s 
2  A. Peikstenis  R116  + 1.118s 
3  L. Bertani  R74  + 1.480s 
4  J. Elizondo  R33  + 1.493s 
5  A. Tf  R25  + 1.736s 
6  M. Mcmanus  R10  + 2.200s 
7  J. Coghill  R41  + 2.233s 
8  J. Arthur  R91  + 2.234s 
9  C. Gregoret  R135  + 2.240s 
10  J. Barbosa  R127  + 2.347s 
Кв.2 у Rookie (од 175 квалификованих -> 2.98%)
# Име Нац Група Време круга
1  N. Soto  R91  1:53.007s 
2  A. Peikstenis  R116  + 2.475s 
3  L. Bertani  R74  + 2.778s 
4  M. Mcmanus  R10  + 3.275s 
5  J. Elizondo  R33  + 3.769s 
6  J. Coghill  R41  + 4.139s 
7  L. Perasso  R168  + 4.261s 
8  B. Murphy  R146  + 4.263s 
9  J. Barbosa  R127  + 4.646s 
10  J. Arthur  R91  + 4.688s 
Кв.1+ Кв.2 у Rookie (од 175 квалификованих)
# Име Нац Група Време круга
1  N. Soto  R91  3:45.120s 
2  A. Peikstenis  R116  + 3.593s 
3  L. Bertani  R74  + 4.258s 
4  J. Elizondo  R33  + 5.262s 
5  M. Mcmanus  R10  + 5.475s 
6  J. Coghill  R41  + 6.372s 
7  J. Arthur  R91  + 6.922s 
8  J. Barbosa  R127  + 6.993s 
9  B. Murphy  R146  + 7.321s 
10  M. Pérez  R90  + 7.650s