Преглед резултата (Стаза: Sakhir | Сезона: 75 | Трка: 3 | Ранг: All)

Сезона:  Трка:

Изаберите ранг:

# Поз Прогрес Гуме Нац Име (Група) Време трке Кругова Уласци у бокс Најбољи круг Просечна брзина Најбоље време у боксу
01. 01. +2 +2 Bridgerock   Jan Velske2 (E) 1h27:54.726 57 1 1:23.390 210.55km/h 21.011s
02. 02. +4 +4 Bridgerock   Christos Bobolis4 (E) + 2.057 57 1 1:23.971 210.47km/h 19.746s
03. 03. +1 +1 Bridgerock   Roland Postle8 (E) + 25.278 57 1 1:23.771 209.55km/h 15.453s
04. 04. +9 +9 Yokomama   Róbert László2 (E) + 39.328 57 1 1:24.291 208.99km/h 20.735s
05. 05. +4 +4 Bridgerock   Lee Harding (E) + 53.924 57 1 1:24.568 208.42km/h 18.481s
06. 06. +15 +15 Badyear   Paweł Zaburski (E) + 1:04.693 57 1 1:25.963 208.00km/h 22.343s
07. 07. -5 -5 Contimental   Andreas Ramann (E) + 1:06.091 57 1 1:23.630 207.95km/h 19.013s
08. 08. +15 +15 Badyear   Joel Viitikko (E) + 1:06.875 57 1 1:25.519 207.92km/h 20.139s
09. 09. +1 +1 Badyear   Yug Desai1 (E) + 1:18.103 57 1 1:24.736 207.48km/h 17.552s
10. 10. +7 +7 Badyear   Jasper Coosemans (E) + 1:41.153 56 2 1:24.024 206.59km/h 14.539s
11. 11. +11 +11 Bridgerock   Viktor Dyankov (E) + 1:45.934 56 1 1:25.948 206.41km/h 23.997s
12. 12. -5 -5 Michelini   Atis Praudins (E) + 1:47.431 56 2 1:24.557 206.35km/h 15.018s
13. 13. +12 +12 Yokomama   Joachim Rang (E) + 1:50.895 56 1 1:26.014 206.22km/h 19.901s
14. 14. -3 -3 Badyear   Ioannis Dimitroglou4 (E) + 1:53.126 56 2 1:24.549 206.13km/h 14.650s
15. 15. -14 -14 Contimental   Alix Martin (E) + 2:00.214 56 2 1:21.734 205.86km/h 14.685s
16. 16. -1 -1 Yokomama   Martino Colombo (E) + 2:00.756 56 1 1:24.962 205.84km/h 23.260s
17. 17. +12 +12 Badyear   Bora Janić (E) + 2:02.142 56 1 1:26.819 205.79km/h 22.358s
18. 01. +8 +8 Yokomama   Twig Fahaji (M3) + 2:13.303 57 1 1:24.914 205.36km/h 20.898s
19. 18. +2 +2 Contimental   Theodosis Vogiatzis (E) + 2:20.623 56 1 1:25.859 205.08km/h 23.566s
20. 19. +14 +14 Badyear   Christer Andersson (E) + 2:23.141 56 1 1:28.483 204.99km/h 19.364s
21. 01. +2 +2 Yokomama   Rimantas Sagatas2 (M1) + 2:25.196 57 1 1:26.289 204.91km/h 23.191s
22. 01. +25 +25 Badyear   Michaela Källström (M2) + 2:25.408 57 1 1:26.841 204.90km/h 21.093s
23. 02. +4 +4 Badyear   James Brown (M2) + 2:26.873 57 1 1:26.447 204.85km/h 18.077s
24. 20. -2 -2 Michelini   Nevzat Kasapoglu (E) + 2:27.231 56 2 1:24.194 204.83km/h 15.406s
25. 02. -1 -1 Yokomama   Andrea Squizzato (M3) + 2:30.752 57 1 1:25.711 204.70km/h 20.471s
26. 21. -2 -2 Contimental   Robin Goodey (E) + 2:40.548 56 2 1:24.638 204.33km/h 14.849s
27. 03. -1 -1 Yokomama   Jean-marc Boissinot (M2) + 2:41.063 57 1 1:26.466 204.31km/h 29.064s
28. 01. +22 +22 Badyear   Apostolis Goutzos (M4) + 2:44.318 57 1 1:27.839 204.19km/h 21.579s
29. 22. -17 -17 Hancock   George Slater (E) + 2:45.231 56 3 1:23.901 204.16km/h 15.323s
30. 01. +9 +9 Badyear   Alex Ilushenko (M5) + 2:52.499 57 1 1:25.174 203.88km/h 24.758s
31. 02. +6 +6 Yokomama   Florencia Caro (M4) + 2:57.653 57 1 1:26.360 203.69km/h 18.973s
32. 03. +18 +18 Yokomama   Andrew Green (M3) + 2:59.278 57 1 1:25.963 203.63km/h 18.252s
33. 02. +21 +21 Badyear   Terence Carneiro (M5) + 2:59.474 57 1 1:26.613 203.62km/h 23.547s
34. 04. +3 +3 Yokomama   István Farkas (M3) + 3:02.475 57 1 1:24.744 203.51km/h 20.021s
35. 03. +10 +10 Badyear   Pedro Dominguez Diaz (M4) + 3:04.086 57 1 1:26.886 203.45km/h 19.346s
36. 04. +7 +7 Badyear   Juan Carlos Sánchez (M2) + 3:11.334 57 1 1:26.901 203.18km/h 18.478s
37. 05. +17 +17 Badyear   Jose Filipe (M3) + 3:12.116 57 1 1:27.803 203.15km/h 17.174s
38. 06. +8 +8 Yokomama   Andrea Platano (M3) + 3:12.229 57 1 1:27.155 203.15km/h 23.316s
39. 07. +10 +10 Yokomama   Michał Poznański (M3) + 3:12.483 57 1 1:26.746 203.14km/h 21.658s
40. 02. Без промене ±0 Contimental   Wouter Teuwen (M1) + 3:12.922 57 2 1:23.744 203.12km/h 17.870s
41. 04. +5 +5 Yokomama   Klas Britse (M4) + 3:17.449 57 1 1:26.894 202.95km/h 23.741s
42. 05. +6 +6 Yokomama   Pieterjan Staessen (M4) + 3:17.480 57 1 1:26.766 202.95km/h 17.761s
43. 23. -15 -15 Contimental   Maxim Egorov (E) + 3:20.369 55 3 1:24.310 202.85km/h 15.177s
44. 03. Без промене ±0 Yokomama   Paul Williams (M5) + 3:20.891 57 1 1:26.099 202.83km/h 18.693s
45. 06. +12 +12 Yokomama   Kuba Szajbel (M4) + 3:33.272 57 1 1:27.330 202.37km/h 29.340s
46. 01. Без промене ±0 Yokomama   Melissa Martin (P22) + 3:34.271 57 2 1:26.709 202.33km/h 16.042s
47. 24. +3 +3 Contimental   Martynas Bražėnas (E) + 3:34.953 55 1 1:25.859 202.31km/h 16.790s
48. 01. +1 +1 Yokomama   Diego Garcia (P8) + 3:40.540 57 1 1:26.074 202.10km/h 22.604s
49. 01. +11 +11 Yokomama   Mika Pekkarinen (P5) + 3:42.340 57 1 1:27.791 202.04km/h 20.078s
50. 04. +5 +5 Yokomama   Toto Soave (M5) + 3:44.263 57 1 1:24.843 201.96km/h 28.391s
51. 05. -4 -4 Yokomama   Harsh Sheth (M2) + 3:45.483 57 1 1:26.691 201.92km/h 17.726s
52. 06. -2 -2 Contimental   Michal Szopinski (M2) + 3:47.637 57 1 1:25.644 201.84km/h 27.208s
53. 07. -4 -4 Contimental   Balázs Horváth (M2) + 3:47.879 57 1 1:26.874 201.83km/h 25.782s
54. 03. +6 +6 Contimental   Mindaugas Bauža (M1) + 3:48.742 57 1 1:25.847 201.80km/h 18.245s
55. 04. +15 +15 Badyear   Marco Longo (M1) + 3:48.904 57 2 1:26.612 201.79km/h 16.408s
56. 05. Без промене ±0 Yokomama   Carlos Esparza (M1) + 3:49.367 57 1 1:26.454 201.78km/h 22.401s
57. 07. -5 -5 Yokomama   Kristijan Mihovic (M4) + 3:49.817 57 2 1:26.988 201.76km/h 19.336s
58. 05. Без промене ±0 Yokomama   Kamal Naoui (M5) + 3:49.958 57 2 1:25.944 201.76km/h 18.138s
59. 06. -2 -2 Yokomama   Thomas Uvyn (M1) + 3:50.077 57 1 1:26.227 201.75km/h 16.592s
60. 25. +6 +6 Pipirelli   Dmitry Nechitailo (E) + 3:52.134 55 1 1:26.399 201.68km/h 16.854s
61. 06. +11 +11 Badyear   Daniel Comalada (M5) + 3:52.559 57 2 1:27.333 201.66km/h 15.738s
62. 08. +16 +16 Yokomama   Níkos Mpalkámos (M4) + 3:52.977 57 1 1:26.591 201.64km/h 18.163s
63. 07. +17 +17 Yokomama   David Rolleston (M1) + 3:53.782 57 1 1:26.617 201.62km/h 17.107s
64. 07. Без промене ±0 Yokomama   Sam Norris (M5) + 4:00.196 57 1 1:25.151 201.38km/h 25.184s
65. 01. +3 +3 Badyear   Jesús Torres (P19) + 4:04.926 57 1 1:27.656 201.21km/h 20.973s
66. 08. +7 +7 Badyear   Kristoffer Johnsson (M5) + 4:11.612 57 1 1:27.320 200.96km/h 24.084s
67. 01. +11 +11 Yokomama   Luciano Kirst (P21) + 4:13.817 57 1 1:27.720 200.88km/h 21.516s
68. 02. Без промене ±0 Yokomama   Bogdan Hutanu (P19) + 4:14.361 57 1 1:28.288 200.86km/h 20.540s
69. 08. +8 +8 Yokomama   Valentino Receputi (M3) + 4:14.891 56 1 1:26.542 200.85km/h 19.961s
70. 09. -8 -8 Badyear   Aigars Vitolins (M5) + 4:15.210 57 3 1:25.870 200.83km/h 19.499s
71. 26. -14 -14 Contimental   Henrique Hughes Paunero (E) + 4:15.470 55 2 1:26.211 200.82km/h 15.025s
72. 01. +8 +8 Yokomama   Marco Gianni (P12) + 4:16.919 57 1 1:28.169 200.77km/h 23.431s
73. 10. +17 +17 Dunnolop   Diogo Abdalla (M5) + 4:16.938 57 1 1:26.610 200.77km/h 28.075s
74. 01. +1 +1 Yokomama   Aleksey Odegov (P18) + 4:17.137 57 1 1:27.760 200.76km/h 22.113s
75. 01. +5 +5 Yokomama   Gyuri Székely (P25) + 4:17.612 57 1 1:27.578 200.75km/h 19.975s
76. 01. +10 +10 Yokomama   Neil Cole (P15) + 4:18.459 57 1 1:28.245 200.72km/h 21.137s
77. 09. -3 -3 Yokomama   Edwin Silva (M3) + 4:20.239 56 3 1:25.953 200.65km/h 18.328s
78. 08. +2 +2 Contimental   Felix Horch (M1) + 4:20.411 56 1 1:26.324 200.65km/h 18.962s
79. 01. +3 +3 Dunnolop   Jay De Snoo (P1) + 4:21.084 57 1 1:28.007 200.62km/h 20.551s
80. 09. -8 -8 Yokomama   Andrew King (M1) + 4:21.884 56 3 1:24.477 200.59km/h 20.675s
81. 11. +2 +2 Hancock   Nick Tsagarakis (M5) + 4:24.148 57 1 1:27.342 200.51km/h 26.490s
82. 01. +6 +6 Yokomama   Sam Wainwright (P17) + 4:27.964 57 1 1:27.742 200.37km/h 27.612s
83. 09. +11 +11 Yokomama   Laurent Quinet (M4) + 4:28.098 56 1 1:28.373 200.37km/h 29.856s
84. 03. +9 +9 Yokomama   Atli Thor Johannesson (P19) + 4:28.572 57 1 1:28.132 200.35km/h 28.568s
85. 08. +22 +22 Badyear   Nuno Santos (M2) + 4:29.914 56 1 1:27.964 200.30km/h 24.955s
86. 10. +2 +2 Avonn   Stefano Mana (M1) + 4:31.028 56 1 1:26.232 200.26km/h 25.880s
87. 02. +14 +14 Yokomama   Rei Frost (P25) + 4:31.211 57 1 1:28.003 200.25km/h 18.500s
88. 10. +19 +19 Yokomama   Ethan Littlejohns (M3) + 4:32.126 56 2 1:28.316 200.22km/h 17.605s
89. 01. +4 +4 Yokomama   Olaf Stern (P9) + 4:33.292 57 1 1:28.128 200.18km/h 25.421s
90. 10. +9 +9 Yokomama   Arnoldas Molis (M4) + 4:35.453 56 1 1:28.105 200.10km/h 21.313s
91. 01. Без промене ±0 Contimental   Hugo Costa (P14) + 4:36.527 57 1 1:26.493 200.06km/h 19.122s
92. 11. +15 +15 Badyear   Billy Van Der Merwe (M3) + 4:37.323 56 2 1:28.773 200.03km/h 20.657s
93. 09. +23 +23 Dunnolop   Jussi Mäenpää (M2) + 4:37.367 56 1 1:27.740 200.03km/h 22.332s
94. 12. +9 +9 Dunnolop   Ivan Andjelic (M5) + 4:37.759 56 1 1:28.336 200.02km/h 27.158s
95. 01. +5 +5 Dunnolop   Thanos Tsial (P20) + 4:40.275 57 1 1:27.196 199.93km/h 18.312s
96. 01. +3 +3 Badyear   Dominik Karda (P2) + 4:40.849 57 1 1:28.378 199.91km/h 21.627s
97. 10. +23 +23 Yokomama   Pablo Navarrete (M2) + 4:40.984 56 1 1:28.326 199.90km/h 18.974s
98. 11. +19 +19 Dunnolop   Damian Mikuszewski (M1) + 4:42.642 56 1 1:26.981 199.84km/h 31.596s
99. 11. +23 +23 Yokomama   Asdrúbal Corral (M4) + 4:43.202 56 1 1:27.939 199.82km/h 26.842s
100. 12. -4 -4 Contimental   Alexander Kateliev (M1) + 4:44.279 56 1 1:26.621 199.78km/h 20.510s
101. 01. +15 +15 Yokomama   Oprea Ioan (P3) + 4:44.341 57 1 1:27.622 199.78km/h 20.220s
102. 01. +8 +8 Yokomama   Tomi Kaartinen (P4) + 4:44.695 57 1 1:27.580 199.77km/h 18.288s
103. 01. +1 +1 Yokomama   Bronek Obarewicz (P7) + 4:44.977 57 2 1:27.665 199.76km/h 17.280s
104. 13. +8 +8 Yokomama   David Michler (M1) + 4:45.148 56 2 1:28.231 199.75km/h 19.725s
105. 12. -8 -8 Yokomama   Lorenzo Di Buono (M4) + 4:45.260 56 2 1:27.219 199.75km/h 18.338s
106. 13. +21 +21 Badyear   Ronaldo Serafim (M5) + 4:45.524 56 1 1:28.472 199.74km/h 24.419s
107. 27. -13 -13 Contimental   Gonzalo Alvarez (E) + 4:46.525 55 2 1:26.096 199.70km/h 17.113s
108. 11. +26 +26 Yokomama   Leandro Sereno7 (M2) + 4:46.729 56 1 1:28.912 199.70km/h 28.426s
109. 01. +13 +13 Badyear   Mick Ridley (P13) + 4:47.990 57 1 1:26.658 199.65km/h 36.627s
110. 02. +18 +18 Yokomama   Dmitry Smirnov (P2) + 4:48.066 57 1 1:28.379 199.65km/h 19.613s
111. 01. +4 +4 Yokomama   Guillaume Delamarre (P10) + 4:48.595 57 1 1:27.339 199.63km/h 26.488s
112. 03. +4 +4 Yokomama   Rafael Niess (P2) + 4:49.215 57 1 1:28.532 199.61km/h 26.918s
113. 02. -1 -1 Yokomama   Dudley Wainwright (P8) + 4:49.552 57 2 1:26.693 199.59km/h 18.407s
114. 14. Без промене ±0 Yokomama   Luca Molendi (M5) + 4:51.357 56 2 1:27.109 199.53km/h 21.628s
115. 02. +11 +11 Yokomama   Alexander Cant (P10) + 4:51.885 57 1 1:27.443 199.51km/h 19.538s
116. 02. +6 +6 Yokomama   Dean Francis (P7) + 4:52.157 57 1 1:27.588 199.50km/h 21.948s
117. 02. +4 +4 Yokomama   Fernando López (P21) + 4:52.958 57 1 1:27.906 199.47km/h 19.896s
118. 13. +3 +3 Contimental   Krzysztof Kasinski (M4) + 4:53.428 56 1 1:26.838 199.46km/h 28.651s
119. 01. +24 +24 Badyear   Ari Rautamies (P16) + 4:53.960 57 1 1:29.132 199.44km/h 20.345s
120. 02. +29 +29 Yokomama   Aleksej Sutkin (P3) + 4:53.984 57 2 1:28.167 199.44km/h 17.702s
121. 03. +5 +5 Badyear   Viesturs Berzins (P8) + 4:54.328 57 1 1:29.442 199.42km/h 21.174s
122. 02. +23 +23 Yokomama   Lázsló Mizse (P17) + 4:55.516 57 1 1:27.912 199.38km/h 21.815s
123. 02. +10 +10 Yokomama   Christian Anello (P20) + 4:55.780 57 1 1:28.953 199.37km/h 23.463s
124. 02. Без промене ±0 Yokomama   Leon Smith (P13) + 4:56.447 57 1 1:27.522 199.35km/h 20.638s
125. 14. +21 +21 Yokomama   Daniel Mason (M4) + 4:57.628 56 1 1:27.990 199.31km/h 17.453s
126. 02. +6 +6 Yokomama   Kiril Stoianov (P5) + 4:58.021 57 1 1:27.424 199.29km/h 26.612s
127. 01. Без промене ±0 Yokomama   Mikael Brostrom (P6) + 4:58.771 57 3 1:25.016 199.26km/h 19.846s
128. 12. +24 +24 Yokomama   Ignacio Belatti (M3) + 4:58.817 56 1 1:28.512 199.26km/h 18.496s
129. 15. +3 +3 Yokomama   Dario De Palma (M5) + 4:59.682 56 1 1:26.908 199.23km/h 32.284s
130. 14. +22 +22 Yokomama   Radim Zeleznik (M1) + 5:00.048 56 1 1:29.028 199.22km/h 24.802s
131. 03. +24 +24 Yokomama   Quentin Levasseur (P20) + 5:00.141 57 1 1:28.624 199.22km/h 20.515s
132. 12. +3 +3 Dunnolop   Franco Sandoval (M2) + 5:00.170 56 1 1:26.713 199.21km/h 19.387s
133. 28. -12 -12 Hancock   Flavio Mendiković (E) + 5:01.305 54 3 1:24.271 199.17km/h 15.619s
134. 02. +1 +1 Yokomama   Iain Bartholomew (P4) + 5:02.182 57 1 1:27.884 199.14km/h 19.703s
135. 03. -2 -2 Yokomama   Mikko Heikkinen (P13) + 5:02.330 57 2 1:26.565 199.14km/h 18.805s
136. 15. Без промене ±0 Contimental   Akshay Dhole (M1) + 5:02.892 56 1 1:26.470 199.12km/h 20.481s
137. 13. +16 +16 Yokomama   Mihail Golovanov (M2) + 5:04.043 56 1 1:28.572 199.08km/h 31.248s
138. 16. Без промене ±0 Contimental   Roberto Borgato (M5) + 5:04.192 56 2 1:26.372 199.07km/h 20.759s
139. 13. +19 +19 Yokomama   Charles Kurz (M3) + 5:04.445 56 1 1:28.597 199.06km/h 21.065s
140. 14. +6 +6 Contimental   Vass István (M2) + 5:04.758 56 2 1:26.517 199.05km/h 17.809s
141. 04. +11 +11 Yokomama   Sven Woxholt (P20) + 5:05.135 57 1 1:28.722 199.04km/h 25.816s
142. 14. +9 +9 Contimental   Ilya Shiv (M3) + 5:05.439 56 1 1:26.747 199.03km/h 23.412s
143. 03. +2 +2 Yokomama   Marvin Mackenberg (P21) + 5:05.898 57 2 1:27.587 199.01km/h 20.738s
144. 02. +11 +11 Yokomama   Vinicio Souza (P9) + 5:06.048 57 1 1:29.028 199.00km/h 23.251s
145. 17. -15 -15 Yokomama   Andrej Rilke (M5) + 5:06.053 56 3 1:25.949 199.00km/h 15.316s
146. 02. +11 +11 Yokomama   Nikolay Borzenkov (P12) + 5:06.640 57 1 1:28.421 198.98km/h 19.786s
147. 04. +2 +2 Avonn   Mindaugas Kuodys (P8) + 5:06.923 57 2 1:27.243 198.97km/h 19.933s
148. 03. +5 +5 Yokomama   Montes Dimemola (P25) + 5:06.981 57 1 1:27.667 198.97km/h 20.055s
149. 03. +16 +16 Yokomama   Eddy Kobayashi (P7) + 5:07.871 57 1 1:28.457 198.94km/h 20.097s
150. 15. -1 -1 Contimental   Sasa Mihoci (M2) + 5:08.106 56 1 1:27.152 198.93km/h 29.491s
151. 16. -3 -3 Yokomama   Luis Ferreira (M2) + 5:08.244 56 2 1:27.770 198.93km/h 16.916s
152. 05. +11 +11 Yokomama   Quentin Gonzalez (P20) + 5:08.355 57 1 1:28.775 198.92km/h 24.394s
153. 17. +18 +18 Dunnolop   Maxim Kotov2 (M2) + 5:08.525 56 1 1:28.871 198.92km/h 23.198s
154. 18. +11 +11 Yokomama   Michael Armbruster (M5) + 5:08.999 56 2 1:27.657 198.90km/h 19.982s
155. 16. +2 +2 Badyear   Craig McLean (M1) + 5:09.538 56 1 1:27.814 198.88km/h 21.376s
156. 02. +7 +7 Yokomama   Pablo Ramirez (P22) + 5:09.581 57 1 1:27.344 198.88km/h 16.979s
157. 17. -10 -10 Contimental   Adam Wójcik (M1) + 5:09.837 56 1 1:25.977 198.87km/h 17.652s
158. 04. Без промене ±0 Yokomama   Yassine Ben Rajeb (P13) + 5:09.972 57 1 1:27.617 198.86km/h 29.076s
159. 18. +9 +9 Yokomama   Darek Kolodziejski (M1) + 5:10.934 56 1 1:28.400 198.83km/h 23.991s
160. 02. +15 +15 Yokomama   Rui Morais (P14) + 5:11.657 57 1 1:28.740 198.80km/h 25.387s
161. 02. +1 +1 Yokomama   Silvio Botterini (P18) + 5:11.686 57 1 1:27.726 198.80km/h 17.831s
162. 01. +4 +4 Yokomama   Helmut Heiter (P11) + 5:11.793 57 2 1:27.257 198.80km/h 18.236s
163. 04. -1 -1 Yokomama   Anestis Mamplekos (P7) + 5:12.146 57 1 1:27.637 198.79km/h 22.022s
164. 19. +17 +17 Yokomama   Stephen Bewers (M5) + 5:12.307 56 1 1:28.706 198.78km/h 18.591s
165. 02. Без промене ±0 Yokomama   Patryk Godowski (P16) + 5:12.525 57 1 1:27.424 198.77km/h 29.113s
166. 02. +9 +9 Yokomama   Levente Palvolgyi (P6) + 5:12.589 57 1 1:27.905 198.77km/h 23.326s
167. 15. +22 +22 Dunnolop   Rafael Mantovani (M4) + 5:12.605 56 1 1:28.806 198.77km/h 26.970s
168. 03. +21 +21 Yokomama   Róbert Villásek (P16) + 5:12.842 57 1 1:26.983 198.76km/h 25.604s
169. 04. +5 +5 Yokomama   Francesco Cairola (P21) + 5:12.948 57 1 1:28.507 198.76km/h 30.500s
170. 15. +10 +10 Hancock   Michael Keeney (M3) + 5:13.049 56 1 1:27.525 198.76km/h 30.342s
171. 06. -4 -4 Yokomama   Mato Nikic (P20) + 5:13.363 57 2 1:27.841 198.74km/h 19.475s
172. 19. +7 +7 Yokomama   Sebastian Jóźwiak (M1) + 5:13.576 56 1 1:28.589 198.74km/h 16.699s
173. 05. +17 +17 Yokomama   Vadim Podrez (P8) + 5:13.715 57 1 1:28.213 198.73km/h 19.535s
174. 04. -1 -1 Contimental   Henry Ekholm (P2) + 5:13.717 57 1 1:26.350 198.73km/h 23.750s
175. 20. -9 -9 Yokomama   Pablo Fernandez (M1) + 5:13.753 56 3 1:26.500 198.73km/h 16.750s
176. 03. +22 +22 Yokomama   Filipe Miguel (P6) + 5:13.764 57 1 1:28.430 198.73km/h 24.316s
177. 21. -4 -4 Contimental   Aleksey Titarenko (M1) + 5:14.485 56 1 1:28.471 198.70km/h 18.698s
178. 07. +7 +7 Badyear   Alexey Petrov (P20) + 5:14.934 57 1 1:27.994 198.69km/h 32.863s
179. 03. +28 +28 Badyear   Danilo Oliveira (P4) + 5:15.120 57 1 1:29.421 198.68km/h 30.587s
180. 05. +5 +5 Yokomama   Mike Holm (P21) + 5:15.528 57 1 1:28.415 198.67km/h 19.487s
181. 16. +22 +22 Yokomama   Mert Büyükakar (M3) + 5:15.979 56 2 1:29.529 198.65km/h 19.413s
182. 06. -2 -2 Yokomama   Chris Englund (P21) + 5:16.628 57 3 1:27.186 198.63km/h 18.293s
183. 04. +8 +8 Dunnolop   Chris Macris (P25) + 5:17.129 57 1 1:28.328 198.61km/h 20.982s
184. 04. +10 +10 Dunnolop   Juan Manuel Collova (P16) + 5:17.477 57 1 1:27.034 198.60km/h 19.969s
185. 03. -2 -2 Yokomama   Richard Molyneaux (P5) + 5:17.492 57 3 1:26.917 198.60km/h 18.357s
186. 17. +18 +18 Yokomama   Ilya Vedenikov (M3) + 5:17.619 56 1 1:29.219 198.59km/h 20.850s
187. 18. +2 +2 Yokomama   Marcello Pinheiro (M3) + 5:18.986 56 1 1:27.944 198.54km/h 18.973s
188. 01. +9 +9 Yokomama   Tolis Nasios (P24) + 5:19.018 57 1 1:27.944 198.54km/h 22.881s
189. 02. +7 +7 Yokomama   Szekely Lajos (P24) + 5:19.365 57 1 1:28.776 198.53km/h 24.286s
190. 03. +16 +16 Yokomama   Antonello D`annibale (P12) + 5:19.580 57 1 1:28.746 198.52km/h 18.782s
191. 05. +7 +7 Yokomama   Ton De Jong (P7) + 5:19.753 57 1 1:28.125 198.52km/h 21.467s
192. 03. +14 +14 Yokomama   Ivan Salfa (P3) + 5:19.789 57 1 1:28.153 198.52km/h 27.028s
193. 03. +19 +19 Badyear   Tamás Fehér (P22) + 5:19.878 56 2 1:28.344 198.51km/h 18.312s
194. 04. Без промене ±0 Yokomama   Zoltán Zelei (P3) + 5:20.015 57 1 1:28.087 198.51km/h 29.000s
195. 05. +2 +2 Yokomama   Andrey Stoyanov (P3) + 5:20.573 57 1 1:28.494 198.49km/h 29.697s
196. 08. Без промене ±0 Contimental   Tibor Szuromi (P20) + 5:21.420 57 2 1:27.011 198.46km/h 19.718s
197. 16. +6 +6 Yokomama   Stephen Brooks (M4) + 5:21.617 56 1 1:27.343 198.45km/h 18.912s
198. 04. +9 +9 Yokomama   Christopher Jones (P4) + 5:21.880 57 1 1:27.566 198.44km/h 22.339s
199. 05. +15 +15 Yokomama   José Abi Jaudi (P16) + 5:22.120 57 2 1:28.391 198.43km/h 16.251s
200. 02. +1 +1 Yokomama   Mateus Vaz (P15) + 5:22.650 57 1 1:28.083 198.41km/h 25.020s
201. 20. -8 -8 Yokomama   Alexei Malkin (M5) + 5:23.149 56 2 1:26.597 198.40km/h 18.798s
202. 21. -15 -15 Yokomama   Jorge Bento (M5) + 5:23.265 56 3 1:25.556 198.39km/h 23.506s
203. 03. +1 +1 Yokomama   Leonardo Fiorotto (P15) + 5:23.428 57 1 1:27.532 198.39km/h 20.006s
204. 04. +9 +9 Yokomama   Henri Dormann (P15) + 5:23.848 57 1 1:29.007 198.37km/h 29.878s
205. 05. +15 +15 Yokomama   Rob Morris (P13) + 5:24.049 57 1 1:29.131 198.36km/h 19.315s
206. 18. +4 +4 Contimental   Vsevolod Demydov2 (M2) + 5:24.417 56 1 1:28.683 198.35km/h 26.648s
207. 03. +7 +7 Yokomama   Stefan Leitgeb (P18) + 5:25.150 57 2 1:28.105 198.33km/h 20.661s
208. 02. +2 +2 Yokomama   Gideon Rosa (P11) + 5:25.745 57 2 1:27.822 198.30km/h 16.400s
209. 05. +10 +10 Yokomama   Armenio Santos (P4) + 5:26.070 57 1 1:28.850 198.29km/h 18.116s
210. 03. +7 +7 Yokomama   Justin Bauer (P9) + 5:26.402 57 1 1:27.441 198.28km/h 21.235s
211. 06. +5 +5 Yokomama   Adam Domaszewski (P16) + 5:26.619 57 1 1:27.463 198.27km/h 23.136s
212. 01. +1 +1 Pipirelli   Chris Tsalas (A87) + 5:27.162 57 1 1:29.110 198.25km/h 23.178s
213. 03. +8 +8 Yokomama   Tekin Mustafa (P24) + 5:27.586 57 1 1:27.090 198.24km/h 18.650s
214. 06. +14 +14 Pipirelli   Imre Antos (P7) + 5:28.136 57 1 1:27.702 198.22km/h 24.818s
215. 22. +18 +18 Yokomama   Kevin Fortin (M5) + 5:29.446 56 1 1:29.325 198.17km/h 23.308s
216. 04. +17 +17 Yokomama   Vlado Radujko (P12) + 5:29.509 57 1 1:28.521 198.17km/h 19.124s
217. 19. -14 -14 Yokomama   Joaquín Quintana (M3) + 5:29.827 55 3 1:25.865 198.16km/h 18.359s
218. 20. -17 -17 Contimental   Mattias Svensson (M3) + 5:30.077 55 3 1:25.807 198.15km/h 18.103s
219. 01. +5 +5 Yokomama   Brice Meyer (P23) + 5:30.178 57 1 1:28.946 198.15km/h 21.677s
220. 03. +8 +8 Dunnolop   Simone Pasqualoni (P10) + 5:30.219 57 2 1:27.836 198.15km/h 20.663s
221. 04. +23 +23 Yokomama   Ceapa Florin (P18) + 5:30.326 57 1 1:28.955 198.14km/h 27.905s
222. 04. +13 +13 Yokomama   Oscar Maddonni (P5) + 5:30.410 56 1 1:29.440 198.14km/h 21.520s
223. 05. +7 +7 Yokomama   Vladimir Jelicic (P2) + 5:30.602 57 2 1:28.159 198.13km/h 19.988s
224. 02. +34 +34 Yokomama   Lukas Hajduk (P1) + 5:30.870 57 1 1:28.952 198.12km/h 27.684s
225. 04. +3 +3 Yokomama   Sergio Fanelli (P6) + 5:30.909 57 1 1:28.568 198.12km/h 21.809s
226. 04. +4 +4 Dunnolop   Tomasz Kaminski (P22) + 5:30.961 56 1 1:27.896 198.12km/h 30.474s
227. 04. +1 +1 Yokomama   Dusan Sevarlic (P19) + 5:31.041 57 3 1:27.274 198.12km/h 20.149s
228. 04. -1 -1 Contimental   Mauro Schumacher (P24) + 5:31.757 57 1 1:26.948 198.09km/h 20.479s
229. 07. +17 +17 Yokomama   Sante Severini (P7) + 5:32.231 57 1 1:28.598 198.08km/h 20.714s
230. 21. -8 -8 Contimental   Ivan Silva (M3) + 5:32.252 55 2 1:26.706 198.07km/h 19.394s
231. 22. +11 +11 Yokomama   Tan S Lake (M1) + 5:32.288 56 1 1:28.997 198.07km/h 18.316s
232. 23. -10 -10 Yokomama   Sergei Gordov (M1) + 5:32.870 56 3 1:26.935 198.05km/h 19.673s
233. 02. +19 +19 Yokomama   Davide Andreoli (P23) + 5:32.911 57 1 1:28.588 198.05km/h 27.696s
234. 05. +14 +14 Yokomama   Martin Mulattieri (P6) + 5:33.157 57 1 1:28.920 198.04km/h 23.164s
235. 05. +21 +21 Yokomama   Marvin Morales (P18) + 5:33.576 57 1 1:28.924 198.03km/h 32.878s
236. 06. -5 -5 Contimental   József Gyuricza (P18) + 5:34.065 57 1 1:27.719 198.01km/h 29.430s
237. 05. +10 +10 Yokomama   Zsolt Sudár (P19) + 5:34.132 57 1 1:26.692 198.01km/h 24.109s
238. 23. +2 +2 Yokomama   John Ibbotson (M5) + 5:34.641 56 1 1:28.943 197.99km/h 28.061s
239. 04. -3 -3 Contimental   Pablo Alejo Herrero Lamuedra (P9) + 5:35.285 57 2 1:26.080 197.97km/h 20.948s
240. 17. +9 +9 Contimental   Andrzej Powalka (M4) + 5:35.875 56 1 1:27.520 197.95km/h 22.513s
241. 24. Без промене ±0 Yokomama   Dario Kajt (M5) + 5:35.985 56 2 1:27.365 197.94km/h 19.615s
242. 05. +3 +3 Yokomama   Hola Evony (P15) + 5:35.991 57 1 1:29.186 197.94km/h 31.641s
243. 25. +7 +7 Dunnolop   Eoin Farrelly (M5) + 5:36.057 56 1 1:28.816 197.94km/h 22.322s
244. 24. -1 -1 Yokomama   Ferenc Koncz (M1) + 5:36.136 56 1 1:28.148 197.94km/h 17.005s
245. 22. -11 -11 Contimental   Riley Dunlop (M3) + 5:36.168 55 3 1:24.214 197.94km/h 15.815s
246. 06. +14 +14 Yokomama   Tom Frederickx (P4) + 5:36.329 57 1 1:28.433 197.93km/h 23.164s
247. 03. -1 -1 Dunnolop   Radoslav Petev (P1) + 5:36.745 57 1 1:28.112 197.92km/h 30.971s
248. 05. +10 +10 Dunnolop   Michail Ivanov (P5) + 5:36.797 56 1 1:28.251 197.91km/h 21.838s
249. 18. +21 +21 Badyear   Erwann Gendreau (M4) + 5:36.912 56 2 1:28.482 197.91km/h 22.455s
250. 03. +8 +8 Yokomama   Fernando Pallas (P17) + 5:37.482 57 3 1:26.047 197.89km/h 18.128s
251. 06. -2 -2 Yokomama   Ricardo Vidal (P5) + 5:37.532 56 3 1:27.501 197.89km/h 21.084s
252. 07. +17 +17 Yokomama   Gianluca Nanni (P18) + 5:37.583 57 1 1:28.906 197.89km/h 34.222s
253. 05. +8 +8 Dunnolop   Miguel Garcia Rubio (P22) + 5:37.686 56 1 1:27.403 197.88km/h 20.771s
254. 03. +15 +15 Yokomama   Miha Rataj (P11) + 5:37.861 57 1 1:29.093 197.88km/h 25.324s
255. 04. -1 -1 Dunnolop   Victor Ramirez (P1) + 5:38.055 57 1 1:27.782 197.87km/h 21.241s
256. 19. +8 +8 Dunnolop   Gary Mullins (M2) + 5:38.500 56 1 1:27.222 197.85km/h 23.230s
257. 05. -3 -3 Contimental   Tiago Mendes (P9) + 5:38.905 57 1 1:26.451 197.84km/h 25.733s
258. 29. -1 -1 Michelini   Emil Kwiatkowski (E) + 5:39.299 54 1 1:26.664 197.83km/h 16.893s
259. 07. +12 +12 Yokomama   Maurício Linhares (P16) + 5:39.434 57 1 1:27.813 197.82km/h 30.821s
260. 08. +25 +25 Badyear   Nenad Samardžić (P18) + 5:39.741 57 1 1:29.035 197.81km/h 37.352s
261. 19. -9 -9 Yokomama   Krasimir Nanchev (M4) + 5:40.296 56 1 1:28.883 197.79km/h 30.006s
262. 25. +4 +4 Badyear   Dávid Guti (M1) + 5:40.639 55 1 1:29.459 197.78km/h 23.405s
263. 30. Без промене ±0 Contimental   Bert Huylebroeck (E) + 5:40.808 54 1 1:28.674 197.77km/h 19.776s
264. 05. +15 +15 Yokomama   Attila Kvanta (P12) + 5:41.739 57 1 1:29.067 197.74km/h 25.164s
265. 07. Без промене ±0 Yokomama   Leonardo Caceres (P21) + 5:42.017 57 1 1:27.830 197.73km/h 20.864s
266. 20. -3 -3 Yokomama   Gavin Adam (M2) + 5:42.032 55 3 1:27.384 197.73km/h 16.440s
267. 23. -13 -13 Yokomama   Miel Soeterbroek (M3) + 5:42.630 55 3 1:26.304 197.71km/h 18.538s
268. 20. -17 -17 Bridgerock   Marius Slavinskas (M4) + 5:42.683 56 2 1:25.617 197.71km/h 24.060s
269. 08. +23 +23 Yokomama   Ayrton Pasquini (P7) + 5:42.758 57 1 1:29.045 197.70km/h 20.499s
270. 07. -6 -6 Yokomama   Pablo Borges (P4) + 5:42.994 57 3 1:26.951 197.70km/h 18.559s
271. 05. Без промене ±0 Yokomama   Martin Urtubey (P25) + 5:43.416 57 1 1:28.493 197.68km/h 20.881s
272. 05. +19 +19 Yokomama   Michael Genesco (P24) + 5:44.182 57 1 1:29.012 197.65km/h 34.746s
273. 06. +18 +18 Yokomama   Simone Scarpa (P13) + 5:44.309 57 1 1:28.850 197.65km/h 28.941s
274. 01. +2 +2 Pipirelli   Ioannis Kalogirou (A4) + 5:45.018 57 1 1:27.964 197.62km/h 21.140s
275. 06. +23 +23 Yokomama   Fabio Maniscalco (P15) + 5:45.059 57 1 1:29.093 197.62km/h 18.664s
276. 08. -4 -4 Yokomama   Jonathan Beagles (P16) + 5:45.383 57 3 1:27.185 197.61km/h 20.074s
277. 09. +21 +21 Yokomama   Alex Holland (P20) + 5:46.020 57 1 1:29.019 197.59km/h 26.030s
278. 10. +13 +13 Yokomama   Nicolás Bacigalupo (P20) + 5:46.273 57 3 1:27.416 197.58km/h 21.872s
279. 04. +13 +13 Yokomama   Igor Saia (P10) + 5:46.532 57 1 1:28.899 197.57km/h 25.810s
280. 06. +22 +22 Yokomama   Philippe Taffonneau (P8) + 5:46.661 56 1 1:28.989 197.57km/h 21.387s
281. 06. +15 +15 Yokomama   Adele Siracusa (P2) + 5:46.807 57 1 1:29.043 197.56km/h 20.068s
282. 01. +1 +1 Pipirelli   Franc Stefani (A27) + 5:47.867 57 1 1:28.864 197.52km/h 33.531s
283. 08. -7 -7 Yokomama   Krisztián Veinperl (P21) + 5:49.310 57 3 1:26.487 197.47km/h 17.443s
284. 06. +15 +15 Yokomama   Dominiek Van West (P22) + 5:49.686 56 2 1:28.812 197.46km/h 20.269s
285. 24. +7 +7 Yokomama   Stuart Alger (M3) + 5:50.070 55 1 1:28.958 197.45km/h 22.606s
286. 26. +9 +9 Yokomama   Vito Ruggio (M5) + 5:50.215 56 1 1:27.796 197.44km/h 23.892s
287. 05. +5 +5 Yokomama   Ruben Dri (P1) + 5:50.474 57 1 1:27.312 197.43km/h 33.976s
288. 06. Без промене ±0 Yokomama   Jean-françois Charbinat (P3) + 5:50.521 57 1 1:28.344 197.43km/h 20.111s
289. 07. +6 +6 Yokomama   Silvana Vizcaino (P2) + 5:50.775 57 1 1:28.702 197.42km/h 18.304s
290. 25. +3 +3 Contimental   Timo Meyer (M3) + 5:51.413 55 1 1:27.450 197.40km/h 18.251s
291. 21. -15 -15 Dunnolop   Stefan Gommans (M4) + 5:51.431 56 3 1:25.917 197.40km/h 16.098s
292. 07. +10 +10 Yokomama   David Filho (P8) + 5:51.830 56 1 1:28.641 197.39km/h 25.926s
293. 06. Без промене ±0 Dunnolop   Maxim Bubon (P6) + 5:51.992 57 1 1:27.778 197.38km/h 21.253s
294. 09. -1 -1 Yokomama   Adam Pilo (P18) + 5:52.152 57 1 1:28.621 197.37km/h 24.648s
295. 06. +8 +8 Yokomama   Oscar Pereira (P9) + 5:53.332 57 1 1:28.997 197.33km/h 22.373s
296. 26. -8 -8 Contimental   Nagyházi Sándor (M3) + 5:53.623 55 1 1:26.930 197.32km/h 18.742s
297. 27. -25 -25 Contimental   Grzegorz Ogarek (M3) + 5:53.683 55 3 1:24.479 197.32km/h 16.320s
298. 06. +7 +7 Yokomama   Andreas Kalyvas (P19) + 5:54.044 56 1 1:29.810 197.31km/h 31.599s
299. 22. +6 +6 Contimental   Alexander Kunze (M4) + 5:54.148 56 1 1:28.411 197.30km/h 29.528s
300. 07. +1 +1 Yokomama   Karol Mazurek (P6) + 5:54.663 57 3 1:26.443 197.29km/h 18.572s
301. 06. Без промене ±0 Yokomama   Mery Lissarrague (P1) + 5:54.783 57 2 1:28.198 197.28km/h 21.306s
302. 06. -2 -2 Yokomama   Jaime Rufas (P25) + 5:55.079 57 3 1:26.359 197.27km/h 21.882s
303. 07. +16 +16 Yokomama   Richard Carter (P19) + 5:55.160 56 1 1:28.295 197.27km/h 26.979s
304. 03. +14 +14 Yokomama   Mauro Pompeyo (P23) + 5:55.693 57 1 1:29.115 197.25km/h 26.199s
305. 04. -1 -1 Yokomama   José Rogério Alves Oliveira (P17) + 5:55.707 57 3 1:26.003 197.25km/h 21.182s
306. 10. +11 +11 Dunnolop   André Ahlberg (P18) + 5:55.894 56 1 1:28.659 197.24km/h 18.017s
307. 07. Без промене ±0 Michelini   Patrick Hertach (P9) + 5:55.976 57 2 1:28.030 197.24km/h 19.744s
308. 06. +16 +16 Yokomama   Dmitri Kondrat (P12) + 5:56.412 56 1 1:28.764 197.22km/h 29.787s
309. 01. +1 +1 Pipirelli   Pedro Henrique (A21) + 5:57.515 57 1 1:28.759 197.19km/h 27.558s
310. 07. -2 -2 Yokomama   Krešo Brzović (P13) + 5:57.785 57 2 1:28.085 197.18km/h 21.451s
311. 26. -20 -20 Contimental   Daniel Rosa (M1) + 5:57.804 55 2 1:25.649 197.18km/h 21.376s
312. 05. +2 +2 Yokomama   Miguel Bain (P10) + 5:58.057 57 2 1:27.761 197.17km/h 18.137s
313. 08. +15 +15 Yokomama   Samuel Lopez (P2) + 5:58.582 57 1 1:28.958 197.15km/h 22.270s
314. 08. +1 +1 Dunnolop   Alex Fuzatto (P6) + 5:58.863 57 1 1:27.314 197.14km/h 16.286s
315. 08. -3 -3 Badyear   Rico Bastiaanse (P8) + 5:59.364 56 1 1:29.104 197.12km/h 27.215s
316. 09. -1 -1 Dunnolop   Kostas Kotsis (P21) + 6:00.536 56 1 1:28.769 197.08km/h 22.256s
317. 27. -5 -5 Dunnolop   Maciej Młynek (M1) + 6:00.570 55 1 1:29.443 197.08km/h 20.989s
318. 21. -14 -14 Yokomama   Pablo Carba (M2) + 6:00.663 55 3 1:26.085 197.08km/h 22.778s
319. 07. -5 -5 Michelini   Piotr Łabenda (P5) + 6:00.719 56 3 1:27.135 197.07km/h 20.425s
320. 10. +19 +19 Yokomama   Melvin de Haas (P21) + 6:00.918 56 1 1:29.100 197.07km/h 30.994s
321. 11. Без промене ±0 Yokomama   Rambler Kana (P21) + 6:01.024 56 1 1:29.137 197.06km/h 40.426s
322. 28. +2 +2 Yokomama   Sándor Bőr (M3) + 6:01.373 55 2 1:27.700 197.05km/h 20.576s
323. 09. +2 +2 Badyear   Craig Templeman (P7) + 6:01.715 57 1 1:29.181 197.04km/h 25.485s
324. 07. +9 +9 Yokomama   Stephen Montague (P1) + 6:01.962 56 1 1:28.624 197.03km/h 31.135s
325. 03. +6 +6 Contimental   Rex Carr (P14) + 6:02.576 57 2 1:28.098 197.01km/h 18.622s
326. 04. +22 +22 Yokomama   Ezequiel Palletti (P14) + 6:02.979 57 1 1:28.820 197.00km/h 28.490s
327. 09. +22 +22 Badyear   Iulian Brutaru (P6) + 6:03.631 57 1 1:29.214 196.97km/h 32.937s
328. 08. +10 +10 Yokomama   Graham Mercer (P4) + 6:04.150 57 1 1:28.462 196.95km/h 27.043s
329. 09. +1 +1 Yokomama   Maurício Jackson (P8) + 6:04.162 56 1 1:29.016 196.95km/h 19.998s
330. 07. +5 +5 Yokomama   Jose Luis Castro (P22) + 6:04.235 56 1 1:28.066 196.95km/h 19.797s
331. 09. -3 -3 Yokomama   Fabián Ré (P16) + 6:04.577 57 3 1:27.434 196.94km/h 18.527s
332. 07. -5 -5 Yokomama   Edward Coulman (P25) + 6:04.675 56 3 1:26.094 196.94km/h 18.071s
333. 08. +6 +6 Yokomama   Nigel Koh (P19) + 6:05.562 56 1 1:28.365 196.90km/h 25.095s
334. 08. +23 +23 Yokomama   Erwin Verkade (P13) + 6:06.535 57 1 1:29.657 196.87km/h 29.321s
335. 07. -6 -6 Contimental   James Hinchliffe (P3) + 6:06.852 57 1 1:25.439 196.86km/h 22.152s
336. 05. +18 +18 Yokomama   Rohan Leo (P14) + 6:06.984 57 1 1:28.249 196.86km/h 21.201s
337. 23. +13 +13 Yokomama   Branislav Mihic (M4) + 6:07.515 55 2 1:28.659 196.84km/h 17.982s
338. 09. -2 -2 Contimental   Darren John (P13) + 6:07.609 57 1 1:27.797 196.83km/h 20.447s
339. 22. -17 -17 Yokomama   Anton Melnichenko (M2) + 6:07.620 55 3 1:26.729 196.83km/h 14.707s
340. 09. Без промене ±0 Yokomama   Daniel Douglas (P2) + 6:07.732 57 1 1:28.589 196.83km/h 19.557s
341. 08. +11 +11 Contimental   Yiánnis Gripáris (P22) + 6:08.510 56 1 1:28.614 196.80km/h 18.930s
342. 08. +14 +14 Yokomama   Dani Fekete (P5) + 6:08.696 56 1 1:28.321 196.80km/h 24.535s
343. 28. -8 -8 Dunnolop   Karol Opoka (M1) + 6:08.857 55 2 1:26.821 196.79km/h 23.802s
344. 09. -5 -5 Yokomama   Alex Tkachenko (P4) + 6:08.988 57 2 1:27.179 196.79km/h 20.426s
345. 09. +20 +20 Yokomama   Alan Bontempi (P19) + 6:09.117 56 2 1:28.811 196.78km/h 19.526s
346. 10. +11 +11 Dunnolop   Boris Gob (P16) + 6:09.395 57 1 1:29.062 196.77km/h 21.006s
347. 31. -7 -7 Michelini   James Berriman (E) + 6:09.411 54 3 1:26.736 196.77km/h 16.441s
348. 06. +9 +9 Yokomama   Lyubomir Kordev (P14) + 6:09.443 57 1 1:28.781 196.77km/h 25.058s
349. 23. -14 -14 Badyear   Mark De La Montagne (M2) + 6:09.673 55 3 1:24.992 196.76km/h 17.804s
350. 24. +1 +1 Contimental   Andre Cherkasoff (M2) + 6:10.478 55 1 1:28.197 196.73km/h 18.601s
351. 06. +15 +15 Dunnolop   Francisco Arce (P24) + 6:10.688 57 1 1:28.036 196.73km/h 17.616s
352. 09. +4 +4 Yokomama   Enrico Ambrogiani (P5) + 6:10.690 56 1 1:28.441 196.73km/h 22.096s
353. 07. +31 +31 Yokomama   Vladimir Islentiev2 (P12) + 6:10.795 56 1 1:28.719 196.72km/h 20.857s
354. 24. -19 -19 Yokomama   Marko Radakovic (M4) + 6:10.908 55 3 1:25.956 196.72km/h 15.677s
355. 07. -5 -5 Dunnolop   Carlos Jimenez (P15) + 6:11.093 56 1 1:27.475 196.71km/h 22.247s
356. 08. +9 +9 Yokomama   Ania Piekarska (P1) + 6:11.168 56 2 1:29.512 196.71km/h 19.346s
357. 10. +16 +16 Yokomama   Eduardo Sanchez Carenzo (P7) + 6:11.188 57 1 1:29.073 196.71km/h 24.934s
358. 32. +3 +3 Pipirelli   Alan Horsley (E) + 6:11.600 54 2 1:29.683 196.69km/h 19.428s
359. 10. +10 +10 Yokomama   Gyula Linde (P5) + 6:11.601 56 1 1:28.380 196.69km/h 20.924s
360. 11. +14 +14 Yokomama   Felipe Aguiar (P5) + 6:12.026 56 1 1:29.048 196.68km/h 18.618s
361. 25. -10 -10 Yokomama   Martin Major (M4) + 6:12.033 55 1 1:28.292 196.68km/h 22.487s
362. 08. +25 +25 Badyear   László Kovácsi (P25) + 6:12.149 56 2 1:30.595 196.68km/h 21.824s
363. 06. +18 +18 Dunnolop   Dekster Jesus (P10) + 6:12.332 57 1 1:28.821 196.67km/h 19.714s
364. 09. +6 +6 Yokomama   Duong Cuong (P22) + 6:12.370 56 1 1:27.047 196.67km/h 20.394s
365. 08. +4 +4 Yokomama   Yura Murashko (P9) + 6:12.509 56 1 1:28.023 196.66km/h 31.336s
366. 07. -6 -6 Yokomama   Mario Hoyos (P24) + 6:12.721 57 3 1:27.912 196.66km/h 21.971s
367. 01. +1 +1 Pipirelli   Francesco Scopelliti (A47) + 6:12.752 57 1 1:29.295 196.65km/h 21.289s
368. 08. +10 +10 Yokomama   Giovanni Rasulo (P12) + 6:13.153 56 2 1:28.032 196.64km/h 22.710s
369. 10. -8 -8 Yokomama   Joao Carlos (P2) + 6:13.330 57 3 1:28.480 196.63km/h 16.315s
370. 26. +12 +12 Yokomama   Giovanni Barzaghi (M4) + 6:13.548 55 1 1:30.034 196.63km/h 24.598s
371. 04. +22 +22 Yokomama   James Knutson (P11) + 6:13.696 57 1 1:27.772 196.62km/h 31.314s
372. 08. -2 -2 Yokomama   Raul Souza (P24) + 6:13.721 57 3 1:25.591 196.62km/h 21.236s
373. 04. +1 +1 Yokomama   Wilber Morales (P23) + 6:14.163 57 1 1:28.655 196.61km/h 22.814s
374. 08. +7 +7 Yokomama   Vitaly Sevov (P3) + 6:14.275 57 1 1:28.497 196.60km/h 27.851s
375. 27. -13 -13 Yokomama   Helmer De Vries (M4) + 6:14.651 55 3 1:25.871 196.59km/h 19.363s
376. 10. -8 -8 Yokomama   Carlos Miola (P6) + 6:14.810 57 3 1:27.081 196.58km/h 22.272s
377. 09. Без промене ±0 Contimental   Borut Krejacic (P25) + 6:14.822 56 1 1:27.296 196.58km/h 25.595s
378. 11. +10 +10 Yokomama   Kaiko Kell (P7) + 6:14.888 57 1 1:29.008 196.58km/h 18.655s
379. 27. +6 +6 Yokomama   Aleksandr Gerassimtsik (M5) + 6:15.065 55 2 1:28.453 196.57km/h 18.270s
380. 12. -11 -11 Yokomama   Pablo Pián (P7) + 6:15.088 57 3 1:26.627 196.57km/h 18.852s
381. 01. Без промене ±0 Pipirelli   Alen Bat (A57) + 6:15.253 57 1 1:28.523 196.57km/h 28.736s
382. 11. +7 +7 Yokomama   Joaquin Caimi (P6) + 6:15.676 57 1 1:28.373 196.55km/h 40.654s
383. 09. +11 +11 Yokomama   Omiros Pevlantzos (P24) + 6:15.786 57 2 1:28.255 196.55km/h 26.568s
384. 25. -13 -13 Yokomama   Roger Bergman (M2) + 6:15.900 55 2 1:27.617 196.54km/h 18.909s
385. 08. +25 +25 Yokomama   Diego Quiroz (P15) + 6:15.935 56 1 1:29.902 196.54km/h 20.625s
386. 10. +5 +5 Avonn   Farcy Génel (P8) + 6:16.097 56 1 1:28.712 196.54km/h 32.391s
387. 01. Без промене ±0 Pipirelli   Jim Norton (A84) + 6:16.280 57 1 1:28.963 196.53km/h 24.726s
388. 29. -21 -21 Dunnolop   Shersh Khandelwal (M3) + 6:16.796 55 3 1:25.991 196.51km/h 16.497s
389. 05. +15 +15 Yokomama   Luis González (P17) + 6:16.831 56 1 1:29.322 196.51km/h 18.328s
390. 11. +11 +11 Yokomama   Pál Baracsi (P18) + 6:16.991 56 2 1:28.509 196.51km/h 20.425s
391. 09. +8 +8 Yokomama   Matteo Busato (P15) + 6:17.245 56 1 1:28.822 196.50km/h 21.435s
392. 01. Без промене ±0 Pipirelli   Larry Chapman (A88) + 6:17.265 57 1 1:28.107 196.50km/h 37.361s
393. 11. +11 +11 Yokomama   Andrew Myers (P20) + 6:18.473 57 1 1:28.920 196.46km/h 17.936s
394. 28. -20 -20 Contimental   Márton Martin Safranyik (M5) + 6:18.706 55 3 1:26.166 196.45km/h 16.997s
395. 29. -25 -25 Contimental   Olivier Proulx (M5) + 6:18.948 55 3 1:25.831 196.44km/h 19.268s
396. 10. +7 +7 Yokomama   Matej Čambal (P13) + 6:18.957 57 1 1:28.276 196.44km/h 35.435s
397. 12. +1 +1 Yokomama   Vlatko Ostrolučanin (P18) + 6:18.981 56 2 1:27.346 196.44km/h 21.487s
398. 01. +1 +1 Pipirelli   Simon Marks (A79) + 6:18.997 57 1 1:28.861 196.44km/h 37.583s
399. 01. +4 +4 Pipirelli   Jan Schaltegger (A30) + 6:19.108 57 1 1:29.447 196.43km/h 24.734s
400. 10. +2 +2 Yokomama   Jesus Brea (P4) + 6:19.336 57 1 1:28.614 196.43km/h 27.336s
401. 10. +8 +8 Yokomama   Andrei Daroczi (P15) + 6:19.405 56 1 1:28.740 196.42km/h 30.840s
402. 12. -11 -11 Yokomama   Filip Kvesić (P20) + 6:19.566 57 3 1:27.065 196.42km/h 22.118s
403. 11. -8 -8 Yokomama   Jason Gully (P13) + 6:20.650 57 2 1:27.663 196.38km/h 22.440s
404. 09. +24 +24 Yokomama   Claudio Carrera (P12) + 6:20.737 56 1 1:29.056 196.38km/h 23.296s
405. 12. +16 +16 Yokomama   Martin Kuzov (P6) + 6:20.844 57 1 1:28.357 196.37km/h 30.158s
406. 12. -3 -3 Yokomama   Alfredo José (P13) + 6:21.102 57 1 1:27.967 196.36km/h 29.764s
407. 13. -8 -8 Yokomama   Matias Otamendi (P7) + 6:21.291 57 2 1:27.626 196.36km/h 20.501s
408. 10. +14 +14 Contimental   Renat Abdrahimov (P12) + 6:21.737 56 1 1:28.845 196.34km/h 18.582s
409. 13. +3 +3 Contimental   Vitaliy Коvtjukh (P18) + 6:21.853 56 1 1:26.924 196.34km/h 22.927s
410. 26. +13 +13 Yokomama   Konstantin Sobolev (M2) + 6:21.914 55 1 1:29.905 196.34km/h 32.938s
411. 13. +23 +23 Yokomama   Dave Maher (P6) + 6:22.178 57 1 1:28.555 196.33km/h 23.461s
412. 09. +1 +1 Yokomama   Juan Carlos Alonso (P3) + 6:22.405 57 2 1:26.085 196.32km/h 19.294s
413. 28. +3 +3 Yokomama   Josh Clark (M4) + 6:22.489 55 2 1:28.713 196.32km/h 19.345s
414. 01. +3 +3 Pipirelli   Patrick Urlings (A69) + 6:22.851 57 1 1:29.810 196.30km/h 31.488s
415. 14. +3 +3 Yokomama   Maja Soren (P7) + 6:23.017 57 1 1:28.932 196.30km/h 25.179s
416. 11. -8 -8 Yokomama   Mario Martinez (P8) + 6:23.765 56 3 1:27.653 196.27km/h 20.020s
417. 30. -19 -19 Contimental   Roland Jakobsson (M5) + 6:24.064 55 3 1:26.165 196.26km/h 24.487s
418. 05. -3 -3 Yokomama   Arnaud de Marneffe (P11) + 6:24.169 57 2 1:27.331 196.26km/h 20.968s
419. 07. +24 +24 Yokomama   Matthieu Portal (P10) + 6:24.393 57 2 1:28.968 196.25km/h 23.165s
420. 01. Без промене ±0 Pipirelli   Tamás Schivánovits (A62) + 6:24.603 57 1 1:28.739 196.24km/h 27.940s
421. 14. +5 +5 Yokomama   Hans Mörtsjö (P18) + 6:24.609 56 1 1:28.230 196.24km/h 22.451s
422. 10. +24 +24 Yokomama   Andrey Kovjazin (P3) + 6:24.856 56 1 1:30.149 196.23km/h 26.206s
423. 01. +4 +4 Pipirelli   Paolo Dagostini (A20) + 6:24.874 57 1 1:30.089 196.23km/h 24.277s
424. 10. +25 +25 Badyear   Andrea Di Pietro (P19) + 6:25.324 56 1 1:28.459 196.22km/h 37.581s
425. 31. +6 +6 Contimental   Maurício Alves (M5) + 6:25.371 55 1 1:28.950 196.22km/h 22.315s
426. 12. +7 +7 Yokomama   Dmitry Shevel (P8) + 6:25.496 56 1 1:28.463 196.21km/h 25.142s
427. 11. +7 +7 Yokomama   Craig Cochrane (P19) + 6:25.580 56 2 1:28.113 196.21km/h 18.451s
428. 11. -1 -1 Dunnolop   Marek Paluch (P16) + 6:25.899 57 1 1:28.024 196.20km/h 34.173s
429. 11. -10 -10 Yokomama   Nicky Costello (P15) + 6:26.035 56 3 1:27.398 196.19km/h 20.999s
430. 10. +7 +7 Yokomama   Jimmy De Roy (P22) + 6:26.168 56 1 1:28.289 196.19km/h 21.031s
431. 13. +13 +13 Dunnolop   Marcin Kuś (P13) + 6:26.294 57 1 1:28.918 196.18km/h 26.428s
432. 14. +7 +7 Yokomama   Rodrigo Velasco (P13) + 6:26.369 57 1 1:28.499 196.18km/h 22.428s
433. 10. -3 -3 Contimental   Volodymyr Stanislavsky (P24) + 6:26.541 57 1 1:27.604 196.18km/h 21.086s
434. 06. +15 +15 Yokomama   Séverine Arapoglou (P11) + 6:26.647 57 1 1:29.133 196.17km/h 30.185s
435. 07. +10 +10 Yokomama   Marcos Rodrigues (P11) + 6:26.792 57 1 1:29.759 196.17km/h 18.650s
436. 11. +15 +15 Yokomama   Bruno Caseiro (P4) + 6:26.974 56 2 1:29.028 196.16km/h 19.832s
437. 05. +5 +5 Yokomama   Philippe Laude (P23) + 6:27.346 57 2 1:28.549 196.15km/h 20.650s
438. 11. +16 +16 Yokomama   Matias Mendez (P3) + 6:27.422 56 2 1:28.561 196.14km/h 23.608s
439. 07. +21 +21 Yokomama   Marc Stokl (P14) + 6:27.465 56 1 1:29.110 196.14km/h 27.642s
440. 01. +8 +8 Pipirelli   Jamie Robinson (A36) + 6:27.650 57 1 1:28.455 196.14km/h 22.952s
441. 06. -5 -5 Yokomama   Troy Sheahen (P17) + 6:27.882 56 3 1:26.763 196.13km/h 18.357s
442. 13. +8 +8 Yokomama   Vaggelis Mpallas (P8) + 6:28.009 56 1 1:27.008 196.12km/h 20.480s
443. 08. +14 +14 Dunnolop   Nuno Vicente (P11) + 6:28.493 57 2 1:28.397 196.11km/h 21.132s
444. 09. +14 +14 Yokomama   Sergey Bolshakov (P9) + 6:28.647 56 1 1:28.807 196.10km/h 18.062s
445. 06. +6 +6 Yokomama   Gino Zernani (P23) + 6:29.005 57 2 1:28.475 196.09km/h 22.515s
446. 12. -10 -10 Contimental   Jorge Gallo (P4) + 6:29.116 56 1 1:26.975 196.09km/h 38.987s
447. 29. +10 +10 Yokomama   Ville Pohjanen (M1) + 6:29.116 55 2 1:29.662 196.09km/h 18.385s
448. 14. -3 -3 Yokomama   Davide Del Core (P8) + 6:29.259 56 1 1:28.429 196.08km/h 25.978s
449. 01. Без промене ±0 Pipirelli   Dariusz Płatek (A5) + 6:29.268 57 1 1:27.694 196.08km/h 25.543s
450. 15. +8 +8 Yokomama   Gustavo Silva (P8) + 6:29.450 56 1 1:29.562 196.07km/h 23.791s
451. 11. Без промене ±0 Dunnolop   Gabriele Vinciguerra (P22) + 6:29.499 56 2 1:27.399 196.07km/h 18.599s
452. 11. +21 +21 Yokomama   Eleutério Sousa (P24) + 6:29.864 57 1 1:28.402 196.06km/h 29.598s
453. 09. +4 +4 Yokomama   Gustavo Guerra (P1) + 6:29.871 56 1 1:28.115 196.06km/h 29.542s
454. 01. +2 +2 Pipirelli   Dávid Kiss (A82) + 6:29.884 57 1 1:29.794 196.06km/h 23.933s
455. 12. +6 +6 Yokomama   Jean-françois Canal (P5) + 6:29.933 56 2 1:28.572 196.06km/h 20.091s
456. 11. +17 +17 Yokomama   Martin Weiß (P12) + 6:30.188 56 1 1:29.250 196.05km/h 16.872s
457. 09. +11 +11 Yokomama   Konrad Lasak (P11) + 6:30.973 57 1 1:28.548 196.02km/h 20.346s
458. 01. +5 +5 Pipirelli   Andy Pope (A75) + 6:31.556 57 1 1:28.431 196.00km/h 21.484s
459. 13. +17 +17 Yokomama   Bernard Bontjer (P5) + 6:31.720 56 2 1:29.091 196.00km/h 18.212s
460. 14. -9 -9 Badyear   Francisco Merte (P6) + 6:32.127 57 3 1:26.886 195.98km/h 18.804s
461. 15. +5 +5 Yokomama   Patrick Paarhuis (P18) + 6:32.273 56 1 1:29.040 195.98km/h 30.502s
462. 12. +14 +14 Yokomama   Eugene Timchenko (P16) + 6:32.445 56 1 1:28.759 195.97km/h 20.345s
463. 12. -2 -2 Yokomama   Geoffrey Stanislawski (P22) + 6:32.516 56 2 1:29.150 195.97km/h 20.943s
464. 16. +19 +19 Yokomama   Baiano Kirst (P18) + 6:32.603 56 1 1:29.840 195.97km/h 24.889s
465. 08. -3 -3 Yokomama   Laurie Grant (P14) + 6:32.839 56 3 1:26.066 195.96km/h 22.629s
466. 13. +3 +3 Yokomama   Nikolai Nikolov (P22) + 6:32.867 56 1 1:28.873 195.96km/h 24.650s
467. 12. +4 +4 Yokomama   Mirko Lupidi (P21) + 6:33.258 56 2 1:28.885 195.94km/h 17.565s
468. 30. +7 +7 Avonn   Danilo Alberghetti (M1) + 6:33.419 55 1 1:29.510 195.94km/h 18.863s
469. 07. +6 +6 Yokomama   Etienne Kestelyn (P23) + 6:33.637 57 2 1:28.713 195.93km/h 21.443s
470. 01. +1 +1 Pipirelli   Peter Thompson (A39) + 6:33.663 57 1 1:28.398 195.93km/h 23.749s
471. 08. +21 +21 Yokomama   Mihail Horvath (P10) + 6:34.016 56 1 1:29.596 195.92km/h 21.286s
472. 10. -7 -7 Yokomama   Miguel Rosso (P11) + 6:34.022 57 2 1:26.111 195.92km/h 26.687s
473. 12. +22 +22 Yokomama   Jasiek Kornet (P19) + 6:34.062 56 2 1:28.276 195.91km/h 23.539s
474. 12. -10 -10 Yokomama   Marko Dragojević (P12) + 6:34.126 56 3 1:27.217 195.91km/h 20.594s
475. 09. +26 +26 Yokomama   Pavel Pobirovski (P14) + 6:34.308 56 2 1:29.261 195.91km/h 26.106s
476. 29. +1 +1 Yokomama   Stephane Verly (M4) + 6:34.386 55 2 1:28.227 195.90km/h 20.455s
477. 01. +1 +1 Pipirelli   Claudio Laguna (A59) + 6:34.848 57 1 1:29.083 195.89km/h 27.475s
478. 10. +10 +10 Yokomama   Massimo Guerra (P1) + 6:35.082 56 2 1:27.988 195.88km/h 25.744s
479. 01. +2 +2 Pipirelli   Ernesto Rocas (A1) + 6:35.114 57 1 1:28.337 195.88km/h 26.303s
480. 01. +3 +3 Pipirelli   Manuel João (A42) + 6:35.168 57 1 1:30.250 195.88km/h 35.239s
481. 13. +14 +14 Yokomama   Lili Oroszlán (P16) + 6:35.269 56 1 1:28.874 195.87km/h 21.392s
482. 12. +7 +7 Contimental   Plamen Iliev (P3) + 6:35.620 56 1 1:27.414 195.86km/h 23.894s
483. 27. +1 +1 Yokomama   Łukasz Rutkowski (M2) + 6:35.660 55 1 1:28.817 195.86km/h 35.934s
484. 13. -6 -6 Yokomama   Marek Jonko (P12) + 6:35.702 56 2 1:27.519 195.86km/h 20.389s
485. 33. -7 -7 Pipirelli   Gustavo Bellotto (E) + 6:35.765 53 3 1:26.992 195.86km/h 20.264s
486. 01. +3 +3 Pipirelli   Valter Polsaque (A56) + 6:36.012 57 1 1:29.234 195.85km/h 24.767s
487. 01. +5 +5 Pipirelli   João Pedro (A55) + 6:36.142 57 1 1:29.626 195.84km/h 36.710s
488. 13. +6 +6 Yokomama   Fabio Pereira (P21) + 6:36.846 56 1 1:28.034 195.82km/h 22.254s
489. 14. +18 +18 Yokomama   José Almeida (P5) + 6:37.061 56 1 1:28.192 195.81km/h 21.798s
490. 14. +4 +4 Yokomama   Mariusz Malczuk (P21) + 6:37.323 56 2 1:28.734 195.80km/h 18.472s
491. 30. +3 +3 Badyear   Joel Trekane (M3) + 6:37.471 55 3 1:27.330 195.80km/h 17.722s
492. 11. Без промене ±0 Yokomama   Carlo Marchetti (P11) + 6:38.101 57 1 1:28.124 195.78km/h 30.452s
493. 09. -3 -3 Yokomama   Keith Clark (P10) + 6:38.190 56 3 1:27.248 195.77km/h 18.693s
494. 12. -10 -10 Yokomama   Rainer Borchardt (P24) + 6:38.224 57 2 1:27.770 195.77km/h 22.575s
495. 13. -8 -8 Contimental   Antonio Cerqueira (P24) + 6:38.524 57 2 1:27.545 195.76km/h 22.959s
496. 15. +20 +20 Yokomama   Máximo Dolz (P6) + 6:39.064 57 1 1:28.722 195.74km/h 21.604s
497. 01. +3 +3 Pipirelli   Cioponea Viorel (A52) + 6:39.268 57 1 1:29.035 195.74km/h 39.444s
498. 34. -2 -2 Yokomama   Rogerio Mandler (E) + 6:39.336 53 1 1:28.981 195.73km/h 23.081s
499. 11. +7 +7 Yokomama   Ramón López (P1) + 6:39.494 56 1 1:28.755 195.73km/h 22.666s
500. 35. -1 -1 Pipirelli   Ahmet Sonverdi (E) + 6:39.495 53 1 1:28.611 195.73km/h 20.284s