Преглед резултата (Стаза: Miami | Сезона: 93 | Трка: 3 | Група: Master - 1)

Сезона:  Трка:

Изабери групу:

Поз Прогрес Гуме Нац Име Време трке Кругова Уласци у бокс Најбољи круг Просечна брзина Најбоље време у боксу
01. Без промене ±0 Dunnolop   Toni Söyrinki 1h25:48.535 57 1 1:27.273 215.64km/h 17.333s
02. +3 +3 Badyear   Raimonds Urtāns + 39.105 57 1 1:27.805 214.02km/h 19.722s
03. +13 +13 Dunnolop   Atis Praudins + 41.331 57 1 1:28.832 213.92km/h 17.439s
04. -1 -1 Contimental   Joss Giraud + 44.022 57 2 1:28.151 213.81km/h 18.170s
05. +7 +7 Yokomama   Lee Harding + 47.250 57 1 1:28.631 213.68km/h 16.922s
06. +3 +3 Dunnolop   Joachim Vaes + 51.306 57 1 1:27.644 213.51km/h 19.653s
07. -1 -1 Badyear   Luis Santos + 54.790 57 2 1:27.667 213.37km/h 16.729s
08. +2 +2 Yokomama   Andrea Squizzato1 + 59.548 57 1 1:29.288 213.18km/h 18.543s
09. -5 -5 Yokomama   Alan Bevan + 1:04.389 57 2 1:28.227 212.98km/h 18.664s
10. -3 -3 Yokomama   Marco Longo + 1:07.752 57 1 1:29.615 212.84km/h 17.077s
11. -9 -9 Yokomama   Artur Marczewski + 1:09.162 57 2 1:27.824 212.78km/h 19.833s
12. +5 +5 Yokomama   Diogo Schwinn + 1:11.778 57 1 1:28.512 212.68km/h 18.590s
13. +9 +9 Contimental   Barbara Lee + 1:16.726 57 1 1:28.768 212.48km/h 16.321s
14. +11 +11 Yokomama   Kuba Szajbel + 1:23.737 57 1 1:28.406 212.19km/h 16.517s
15. -1 -1 Yokomama   Martin Britain + 1:28.527 57 2 1:28.358 212.00km/h 17.991s
16. -1 -1 Dunnolop   Renato Ribeiro + 1:51.397 56 1 1:29.314 211.07km/h 24.865s
17. +10 +10 Badyear   Pavel Pobirovski + 1:51.543 56 1 1:29.095 211.07km/h 18.157s
18. +1 +1 Yokomama   Warwick Taylor + 1:56.157 56 2 1:28.472 210.88km/h 18.298s
19. -6 -6 Dunnolop   Roman Maksimenkov + 2:05.895 56 2 1:28.890 210.49km/h 14.998s
20. Без промене ±0 Badyear   Giovanni Farina + 2:18.532 56 2 1:28.709 209.99km/h 16.397s
21. -10 -10 Dunnolop   Luis Ferreira + 2:35.030 56 3 1:29.926 209.34km/h 16.665s
22. +8 +8 Badyear   Miguel Angel Fernández + 2:46.462 56 1 1:31.123 208.89km/h 17.971s
23. -5 -5 Dunnolop   Thiago Bento + 2:52.568 56 3 1:29.977 208.65km/h 18.083s
24. +7 +7 Yokomama   Pavel Ionescu + 2:57.361 56 1 1:31.248 208.46km/h 18.848s
25. -2 -2 Yokomama   Marcelo Nobre + 3:00.343 55 2 1:30.081 208.34km/h 18.981s
26. -5 -5 Dunnolop   Aleksey Semenov + 3:04.323 55 2 1:30.743 208.19km/h 16.465s
27. +1 +1 Yokomama   Felipe Seolin + 3:25.643 55 1 1:31.316 207.36km/h 18.960s
28. +8 +8 Pipirelli   Alexandre Reis + 3:34.537 55 1 1:32.196 207.02km/h 19.004s
29. Без промене ±0 Badyear   Tolis Nasios + 3:34.665 55 1 1:31.818 207.01km/h 21.058s
30. +5 +5 Avonn   Fabio Guidetti + 3:48.212 55 2 1:31.469 206.49km/h 17.963s
31. +3 +3 Badyear   Alexandre Marcelino + 3:49.525 55 2 1:30.555 206.44km/h 17.242s
32. Без промене ±0 Dunnolop   Daniele Magnani + 3:52.847 55 1 1:31.882 206.31km/h 26.902s
33. -9 -9 Yokomama   Sebastian Jóźwiak + 4:06.740 55 2 1:31.579 205.78km/h 17.987s
34. -1 -1 Badyear   Petja Kolmonen + 4:10.636 55 2 1:31.707 205.63km/h 21.814s
35. +2 +2 Avonn   Donatas Mickus + 4:37.778 54 1 1:32.748 204.60km/h 20.892s
36. -10 -10 Badyear   Mathias Baldo + 4:49.053 54 2 1:32.485 204.18km/h 17.599s
37. -29 -29 Yokomama   Sam Tipple + 5:31.209 54 3 1:32.102 202.61km/h 16.157s
38. +1 +1 Avonn   Arpi Horvath + 5:35.618 54 2 1:33.336 202.45km/h 20.295s
39. -1 -1 Pipirelli   Balázs Horváth + 5:51.387 54 1 1:32.911 201.86km/h 25.253s
40. Без промене ±0 Pipirelli   Flavio Almeida + 9:09.927 51 3 1:34.977 194.83km/h 20.742s