Преглед резултата (Стаза: Miami | Сезона: 93 | Трка: 3 | Група: Pro - 11)

Сезона:  Трка:

Изабери групу:

Поз Прогрес Гуме Нац Име Време трке Кругова Уласци у бокс Најбољи круг Просечна брзина Најбоље време у боксу
01. Без промене ±0 Dunnolop   Diaconu Adrian 1h27:23.200 57 2 1:28.794 211.75km/h 19.396s
02. Без промене ±0 Yokomama   Douglas Pacheco + 12.687 57 2 1:28.813 211.24km/h 16.888s
03. +4 +4 Yokomama   Wolf Roiter + 33.996 57 1 1:29.925 210.38km/h 20.027s
04. +2 +2 Yokomama   Tomasz Kaminski + 56.520 57 1 1:29.642 209.49km/h 23.815s
05. +3 +3 Yokomama   Domien Luts + 1:06.313 57 2 1:30.274 209.10km/h 19.468s
06. +4 +4 Dunnolop   Kirsty Ridley + 1:07.664 57 2 1:29.860 209.05km/h 16.273s
07. -4 -4 Dunnolop   Gareth Griffiths + 1:29.183 57 2 1:30.730 208.21km/h 22.869s
08. +6 +6 Yokomama   Janne Andersson + 1:35.943 56 2 1:30.221 207.94km/h 21.737s
09. +14 +14 Yokomama   Bert Meeus + 1:41.046 56 1 1:31.278 207.74km/h 20.191s
10. +8 +8 Yokomama   Raul Souza + 1:46.358 56 1 1:31.187 207.54km/h 25.233s
11. -2 -2 Yokomama   Rainer Borchardt + 1:46.564 56 2 1:31.203 207.53km/h 21.810s
12. -1 -1 Yokomama   Marcello Pinheiro + 2:00.496 56 2 1:31.691 206.99km/h 16.498s
13. +7 +7 Yokomama   Mart Tremble + 2:09.808 56 1 1:32.313 206.63km/h 19.558s
14. +14 +14 Avonn   Katerina Kakni + 2:15.600 56 1 1:31.938 206.41km/h 25.320s
15. +7 +7 Dunnolop   Jiřina Bojanovská + 2:28.816 56 2 1:31.909 205.90km/h 21.656s
16. +1 +1 Badyear   Manuela Muñoz Rodríguez + 2:29.372 56 2 1:30.701 205.88km/h 17.395s
17. -13 -13 Badyear   Povilas Zukas + 2:34.507 56 1 1:32.708 205.69km/h 23.963s
18. -3 -3 Dunnolop   Lucas Laborda + 2:35.831 56 2 1:31.750 205.64km/h 23.384s
19. +5 +5 Yokomama   Robertas Raišys + 2:38.095 56 1 1:32.403 205.55km/h 20.719s
20. -8 -8 Yokomama   Dmitry Knyazev + 2:44.926 56 1 1:32.146 205.29km/h 20.957s
21. -5 -5 Yokomama   Mickael Wasselin + 2:50.075 56 2 1:31.182 205.10km/h 22.660s
22. +7 +7 Yokomama   Sebastien Brettner + 2:51.703 56 1 1:32.253 205.03km/h 23.957s
23. +3 +3 Yokomama   Gabriel Squerlim + 3:04.073 55 2 1:31.263 204.57km/h 17.440s
24. +7 +7 Avonn   Massimo Guerra + 3:15.968 55 1 1:33.155 204.12km/h 20.147s
25. +9 +9 Badyear   Wayne Flood + 3:16.289 55 2 1:31.520 204.11km/h 20.838s
26. -13 -13 Yokomama   Dimitry Korotunenko + 3:22.454 55 5 1:30.566 203.88km/h 22.010s
27. Без промене ±0 Yokomama   Martina Serrini + 3:24.819 55 1 1:32.507 203.79km/h 23.261s
28. -7 -7 Yokomama   Andrey Bogdanov + 3:25.529 55 3 1:31.996 203.76km/h 21.314s
29. -4 -4 Yokomama   Joelson Gonçalves + 3:31.780 55 1 1:32.652 203.53km/h 22.970s
30. Без промене ±0 Avonn   Carlos Aponte + 3:34.929 55 1 1:32.570 203.41km/h 20.672s
31. +1 +1 Avonn   Berbecaru Toma + 4:23.417 55 2 1:33.822 201.62km/h 22.421s
32. +3 +3 Yokomama   Benedetto Campobello + 4:44.988 54 1 1:34.468 200.83km/h 27.345s
33. Без промене ±0 Yokomama   Milan Vetrak + 4:48.031 54 3 1:31.709 200.72km/h 20.805s
34. +2 +2 Pipirelli   Matthieu Portal + 5:02.931 54 2 1:34.395 200.18km/h 20.365s
35. +2 +2 Pipirelli   Cezary Skonieczny + 5:32.593 54 1 1:35.219 199.12km/h 26.545s
36. -17 -17 Avonn   Milko Yovchev + 6:25.943 53 3 1:34.005 197.23km/h 21.521s
37. -32 -32 Yokomama   Antonio Ciranna + 7:05.764 53 4 1:31.570 195.85km/h 20.768s