Преглед резултата (Стаза: Miami | Сезона: 93 | Трка: 3 | Група: Pro - 15)

Сезона:  Трка:

Изабери групу:

Поз Прогрес Гуме Нац Име Време трке Кругова Уласци у бокс Најбољи круг Просечна брзина Најбоље време у боксу
01. +4 +4 Dunnolop   Miel Soeterbroek 1h27:34.213 57 1 1:29.020 211.30km/h 18.888s
02. +4 +4 Bridgerock   Kevin Buis + 0.686 57 1 1:29.364 211.28km/h 23.597s
03. +7 +7 Yokomama   Hakan Yildirim + 4.138 57 1 1:29.506 211.14km/h 20.150s
04. -3 -3 Yokomama   Jonathan Beagles + 19.940 57 2 1:30.131 210.51km/h 16.097s
05. -2 -2 Yokomama   Laurent Quinet + 28.145 57 1 1:29.847 210.18km/h 21.408s
06. -2 -2 Contimental   David Jowett + 28.675 57 2 1:29.469 210.16km/h 21.144s
07. +1 +1 Dunnolop   Amitesh Patnaik + 38.592 57 2 1:28.678 209.76km/h 18.450s
08. +1 +1 Yokomama   Gino Zernani + 50.772 57 1 1:31.102 209.28km/h 21.405s
09. +10 +10 Avonn   Mika Pekkarinen + 56.964 57 1 1:31.151 209.04km/h 21.902s
10. +6 +6 Yokomama   Arnaud de Marneffe + 1:02.343 57 1 1:31.177 208.83km/h 18.974s
11. +6 +6 Yokomama   David Cabral + 1:07.218 57 1 1:31.380 208.64km/h 21.426s
12. +2 +2 Dunnolop   Predrag Marmut + 1:07.561 57 2 1:30.029 208.62km/h 17.680s
13. -2 -2 Yokomama   Mickaël Kaiser + 1:08.152 57 1 1:31.281 208.60km/h 19.310s
14. -7 -7 Dunnolop   Will Eel + 1:08.950 57 2 1:30.531 208.57km/h 18.263s
15. Без промене ±0 Yokomama   Vsevolod Demydov2 + 1:13.093 57 1 1:31.500 208.41km/h 16.950s
16. +2 +2 Yokomama   Gustavo Pletitsch Grandini + 1:15.085 57 2 1:30.307 208.33km/h 19.803s
17. +4 +4 Yokomama   Martin Smith + 1:28.961 57 1 1:31.517 207.79km/h 25.353s
18. +12 +12 Dunnolop   Tim Wagner + 1:42.932 56 1 1:30.203 207.24km/h 24.060s
19. +6 +6 Yokomama   Alfredo Fraga + 1:43.975 56 1 1:31.032 207.20km/h 22.640s
20. Без промене ±0 Badyear   Raul Soanca + 1:49.692 56 2 1:30.701 206.98km/h 18.500s
21. -19 -19 Yokomama   Francesco Delleani + 1:53.004 56 3 1:29.934 206.86km/h 20.394s
22. +4 +4 Yokomama   Karol Cherek + 1:55.492 56 1 1:31.947 206.76km/h 23.724s
23. +4 +4 Badyear   Artur Terezan + 1:58.518 56 1 1:31.684 206.64km/h 26.801s
24. -11 -11 Dunnolop   Pedro Correia + 2:11.243 56 3 1:31.063 206.16km/h 19.355s
25. -13 -13 Yokomama   Gergő Csernátoni + 2:11.875 56 2 1:31.315 206.13km/h 18.482s
26. +2 +2 Yokomama   Jorge Bento + 2:19.973 56 1 1:32.377 205.82km/h 22.331s
27. +4 +4 Yokomama   Ricardo Vidal + 2:20.166 56 1 1:32.359 205.81km/h 18.183s
28. -6 -6 Yokomama   Alan Hayes + 2:34.767 56 1 1:32.995 205.26km/h 18.365s
29. +3 +3 Yokomama   Dariusz Płatek + 2:36.259 56 1 1:32.974 205.20km/h 21.550s
30. -1 -1 Yokomama   Roy De Vroed + 2:41.193 56 1 1:32.882 205.02km/h 21.694s
31. +2 +2 Dunnolop   Andrea Di Pietro + 2:41.735 56 2 1:31.233 204.99km/h 24.922s
32. +7 +7 Yokomama   Petr Cejka + 3:01.523 55 1 1:33.052 204.25km/h 19.357s
33. -9 -9 Yokomama   Mario Olivetti + 3:11.974 55 1 1:32.532 203.86km/h 22.494s
34. -11 -11 Pipirelli   Stefano Verderio + 3:13.618 55 2 1:33.075 203.79km/h 19.096s
35. Без промене ±0 Avonn   Adrian Heuchert + 4:12.194 55 1 1:33.925 201.63km/h 22.795s
36. Без промене ±0 Avonn   Marius Morkunas + 4:35.453 54 2 1:33.636 200.78km/h 22.857s
37. +1 +1 Pipirelli   Athol Kay + 5:05.484 54 2 1:33.553 199.69km/h 20.746s
38. -4 -4 Yokomama   Tex Palmer + 5:41.634 54 1 1:33.722 198.40km/h 20.917s
39. +1 +1 Pipirelli   Didier Cave + 6:26.517 53 2 1:36.090 196.83km/h 21.336s
40. -3 -3 Pipirelli   Ankush Gupta + 6:26.765 53 4 1:34.967 196.82km/h 21.596s