Преглед резултата (Стаза: Miami | Сезона: 93 | Трка: 3 | Група: Pro - 25)

Сезона:  Трка:

Изабери групу:

Поз Прогрес Гуме Нац Име Време трке Кругова Уласци у бокс Најбољи круг Просечна брзина Најбоље време у боксу
01. +10 +10 Dunnolop   David Panov 1h27:47.624 57 1 1:29.144 210.77km/h 18.544s
02. -1 -1 Dunnolop   Michele Costa + 19.398 57 2 1:30.103 209.99km/h 19.687s
03. -1 -1 Yokomama   Bartek Nowak + 23.819 57 2 1:29.606 209.82km/h 19.556s
04. +2 +2 Dunnolop   Attila Radványi + 35.531 57 2 1:29.786 209.35km/h 17.653s
05. +12 +12 Avonn   Frederic Estellon + 50.660 57 1 1:30.306 208.76km/h 24.381s
06. +3 +3 Yokomama   Rémy Pointet + 51.277 57 1 1:30.375 208.73km/h 20.601s
07. +11 +11 Yokomama   Alexandre Costa + 53.195 57 1 1:30.417 208.66km/h 22.525s
08. +4 +4 Yokomama   Leanne Lowe + 54.244 57 2 1:29.873 208.62km/h 20.642s
09. -5 -5 Yokomama   Alessandro Casagrande + 55.846 57 1 1:30.128 208.56km/h 18.455s
10. +5 +5 Dunnolop   Pablo Bordones + 1:01.321 57 2 1:29.718 208.34km/h 18.822s
11. -8 -8 Dunnolop   Harry Chambers + 1:03.886 57 2 1:30.947 208.24km/h 16.803s
12. +1 +1 Yokomama   José Nunes + 1:24.373 57 2 1:30.489 207.44km/h 22.699s
13. -3 -3 Yokomama   Andrei Belyaev + 1:27.475 57 2 1:30.711 207.32km/h 21.302s
14. +8 +8 Yokomama   Andreescu Vicentiu + 1:32.117 56 2 1:30.549 207.14km/h 20.840s
15. +4 +4 Yokomama   Alexandros Makos + 1:32.699 56 1 1:30.693 207.12km/h 25.249s
16. Без промене ±0 Yokomama   Samoeni Albanalopolis + 1:36.689 56 2 1:29.665 206.97km/h 22.712s
17. -9 -9 Yokomama   Svajūnas Mikšta + 1:44.073 56 3 1:29.476 206.68km/h 19.667s
18. +7 +7 Avonn   Ivars Bērtiņš + 1:53.009 56 2 1:31.133 206.34km/h 19.221s
19. +9 +9 Dunnolop   Fabián Ré + 1:55.550 56 1 1:31.360 206.24km/h 21.312s
20. -6 -6 Badyear   Lukáš Gröpel + 1:57.059 56 2 1:30.640 206.18km/h 21.815s
21. +8 +8 Yokomama   Alexandru Ionut + 2:05.551 56 1 1:31.080 205.86km/h 22.383s
22. +2 +2 Dunnolop   David Filho + 2:06.045 56 2 1:30.650 205.84km/h 21.650s
23. +7 +7 Yokomama   Carlos Louzeiro + 2:09.049 56 1 1:30.997 205.73km/h 23.027s
24. +2 +2 Yokomama   Linas Luko + 2:09.411 56 1 1:32.459 205.71km/h 20.241s
25. -5 -5 Yokomama   Nenad Samardžić + 2:14.429 56 2 1:30.907 205.52km/h 18.214s
26. +6 +6 Yokomama   Đuro Prejc + 2:17.895 56 2 1:31.047 205.39km/h 18.418s
27. +4 +4 Avonn   Arlet Saar + 2:27.747 56 1 1:32.834 205.02km/h 22.788s
28. +5 +5 Avonn   Andrey Stoyanov + 2:41.001 56 2 1:32.070 204.52km/h 17.260s
29. +9 +9 Dunnolop   Eduardo Matos + 3:00.075 55 2 1:31.751 203.80km/h 19.440s
30. +5 +5 Avonn   Ezequiel Daniel Montero + 3:01.684 55 1 1:33.330 203.74km/h 20.147s
31. -8 -8 Yokomama   Michel Gomes + 3:04.329 55 2 1:31.589 203.64km/h 22.398s
32. +2 +2 Yokomama   Sebastian Velosa + 3:04.373 55 1 1:33.327 203.64km/h 29.490s
33. +4 +4 Pipirelli   Pasi Kuokkanen + 3:11.762 55 1 1:33.290 203.36km/h 28.072s
34. -13 -13 Yokomama   Deividas Galvonas + 3:12.154 55 1 1:32.280 203.35km/h 28.709s
35. +1 +1 Avonn   Ezequiel Iglesias + 3:22.635 55 2 1:32.614 202.96km/h 22.589s
36. -9 -9 Yokomama   Vinicius Lemgruber + 3:32.586 55 1 1:33.034 202.59km/h 27.350s
37. -32 -32 Dunnolop   Hans Bondesson + 7:20.853 53 11 1:31.448 194.49km/h 20.904s
Нису класификовани   (112% време трке: +10:32.115s)
38. +1 +1 Yokomama   Jens Frostrup + 10:29.123 50 7 1:37.624    21.039s
39. -32 -32 Dunnolop   Francisco Salau Пуцање гуме 43 2 1:30.674    19.338s