Статистика

Глобална статистика
Статистика тимова
Статистика активности
Статистика форума
Статистика нација
Остале статистике
Статистика достигнућа
Возачи и технички директори
Статистика ГПРО супортера

Пласман када би сезона била једна велика трка

Изаберите ранг:

 
Страна [12 3 ... 110 111 112 » Иди на страну:
# Гуме Име Нац Група Укупно време
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Jan Velske1 Elite 16:27:57.321s
2. Bridgerock Toni Söyrinki Elite + 0:07:48.851s
3. Michelini Nevzat Kasapoglu Elite + 0:08:44.291s
4. Badyear Ahmet Sonverdi Elite + 0:17:20.820s
5. Badyear Christos Bobolis4 Elite + 0:17:35.346s
6. Badyear Theodosis Vogiatzis Elite + 0:18:05.512s
7. Badyear Ioannis Dimitroglou4 Elite + 0:22:10.001s
8. Michelini Carlos Esparza Elite + 0:22:59.800s
9. Badyear Paweł Zaburski Elite + 0:23:08.161s
10. Badyear Lee Harding Elite + 0:24:02.164s
11. Badyear Jasper Coosemans Elite + 0:25:58.961s
12. Badyear Alix Martin Elite + 0:26:56.200s
13. Contimental Roland Postle7 Elite + 0:28:30.689s
14. Badyear Bernard Bontjer Elite + 0:29:24.128s
15. Badyear Ross Proud Elite + 0:29:25.743s
16. Contimental George Slater Elite + 0:31:25.649s
17. Contimental Peter Both Elite + 0:32:36.640s
18. Badyear Alan Horsley Elite + 0:33:23.725s
19. Badyear Nagyházi Sándor Master - 4 + 0:33:35.061s
20. Badyear Łukasz Dudek1 Elite + 0:34:14.056s
21. Badyear Niels Wolters Master - 4 + 0:34:35.434s
22. Yokomama Kamal Naoui Master - 3 + 0:34:46.372s
23. Badyear Sam Norris Elite + 0:34:56.122s
24. Hancock Božidar Topčić Elite + 0:34:56.736s
25. Badyear Leandro Sereno7 Elite + 0:35:14.720s
26. Contimental Joel Viitikko Elite + 0:35:25.859s
27. Contimental Róbert László2 Elite + 0:35:47.045s
28. Yokomama Yug Desai1 Master - 5 + 0:36:01.991s
29. Badyear Kristijan Mihovic Master - 4 + 0:36:30.226s
30. Badyear Kostas Laskaridis Master - 5 + 0:37:15.408s
31. Badyear Bronek Obarewicz Master - 3 + 0:37:38.784s
32. Hancock Sergei Gordov Master - 1 + 0:37:50.807s
33. Contimental Gonzalo Alvarez Elite + 0:38:49.860s
34. Yokomama Ivan Silva Master - 3 + 0:39:08.524s
35. Badyear Felix Horch Master - 3 + 0:39:28.837s
36. Badyear Melando Tasoso Master - 1 + 0:39:38.240s
37. Yokomama Andreas Ramann Master - 1 + 0:39:47.927s
38. Yokomama Robin Goodey Master - 2 + 0:40:07.364s
39. Badyear Nick Tsagarakis Master - 5 + 0:40:09.767s
40. Badyear Daniel Comalada Master - 2 + 0:40:16.645s
41. Badyear Oliver Radna Elite + 0:40:51.771s
42. Yokomama Joaquín Quintana Master - 3 + 0:41:08.029s
43. Yokomama Tan S Lake Master - 2 + 0:41:51.257s
44. Badyear Miel Soeterbroek Master - 3 + 0:42:03.872s
45. Yokomama Bert Huylebroeck Master - 5 + 0:42:12.477s
46. Dunnolop Jenne Breugelmans Master - 3 + 0:42:34.173s
47. Yokomama Alexander Kunze Master - 3 + 0:42:38.446s
48. Yokomama Atis Praudins Master - 4 + 0:42:40.836s
49. Yokomama Klas Britse Pro - 20 + 0:43:25.263s
50. Badyear Gino Falco Master - 4 + 0:44:00.354s
51. Contimental Michal Szopinski Pro - 20 + 0:44:57.223s
52. Dunnolop Damir Sen Master - 1 + 0:45:44.459s
53. Yokomama Lorenzo Di Buono Master - 4 + 0:45:47.554s
54. Badyear Apostolis Goutzos Master - 4 + 0:46:03.354s
55. Yokomama Andrea Squizzato Master - 3 + 0:46:47.612s
56. Yokomama Mark McTaggart Master - 2 + 0:46:47.893s
57. Dunnolop Paweł Grabowski Master - 1 + 0:47:24.998s
58. Yokomama Jean-Philippe Teilliet Master - 2 + 0:47:32.204s
59. Yokomama Viktor Dyankov Master - 1 + 0:47:32.918s
60. Dunnolop Rimantas Sagatas2 Master - 1 + 0:47:36.582s
61. Yokomama Hans Mörtsjö Master - 2 + 0:47:40.080s
62. Dunnolop Konrad Lasak Master - 1 + 0:47:45.537s
63. Badyear Gabor Csizmadia Master - 3 + 0:47:55.660s
64. Dunnolop Aleksandar Aleksandrov Master - 5 + 0:47:57.306s
65. Badyear Michael Monaco Master - 2 + 0:48:02.533s
66. Yokomama Henrique Hughes Paunero Master - 2 + 0:48:02.847s
67. Dunnolop Ivan Andjelic Master - 5 + 0:48:05.967s
68. Yokomama Eduardo Sanchez Carenzo Master - 3 + 0:48:07.530s
69. Dunnolop Gary Mullins Pro - 19 + 0:48:10.387s
70. Badyear Emil Kwiatkowski Master - 2 + 0:48:12.080s
71. Dunnolop Flavio Mendiković Master - 3 + 0:48:21.207s
72. Yokomama Fabio Pereira Master - 5 + 0:48:23.491s
73. Dunnolop Mauro Schumacher Pro - 24 + 0:48:26.897s
74. Yokomama Daniel Mason Master - 4 + 0:48:49.896s
75. Badyear Martin Major Pro - 18 + 0:48:59.902s
76. Yokomama James Hitchen Master - 4 + 0:49:12.150s
77. Badyear Jorge Luiz Filho Pro - 16 + 0:49:13.299s
78. Yokomama Dominik Krowiak Master - 4 + 0:49:28.443s
79. Yokomama Roger Bergman Master - 2 + 0:49:30.300s
80. Badyear Nikos Tzivas Pro - 23 + 0:49:41.729s
81. Badyear James Berriman Master - 5 + 0:49:47.731s
82. Badyear Mihail Golovanov Master - 2 + 0:49:51.295s
83. Contimental John Ibbotson Elite + 0:50:12.754s
84. Yokomama Tomasz Siwiec Master - 3 + 0:50:18.192s
85. Badyear Marek Popławski Master - 3 + 0:50:19.661s
86. Yokomama Tinie Lourens Pro - 22 + 0:50:40.235s
87. Yokomama Nestor Vicente Pro - 14 + 0:50:40.646s
88. Contimental Alexander Kateliev Pro - 23 + 0:50:42.141s
89. Yokomama Martynas Bražėnas Pro - 21 + 0:50:44.855s
90. Badyear Craig McLean Pro - 5 + 0:50:56.086s
91. Badyear Greg Tierney Master - 1 + 0:51:11.332s
92. Yokomama Paulo Pinto1 Pro - 22 + 0:51:21.421s
93. Badyear Sylvain Guillon Master - 1 + 0:51:27.674s
94. Yokomama Joachim Rang Master - 5 + 0:51:32.826s
95. Badyear Stefan Leinsinger Master - 1 + 0:51:38.843s
96. Dunnolop Shersh Khandelwal Pro - 25 + 0:51:39.563s
97. Badyear Stephen Brooks Master - 4 + 0:51:40.593s
98. Yokomama Mike Baston Master - 2 + 0:51:50.239s
99. Dunnolop Jimmy De Roy Master - 1 + 0:51:53.588s
100. Yokomama Brendon Avery Pro - 20 + 0:52:07.110s
Страна [12 3 ... 110 111 112 » Иди на страну: