Статистика

Глобална статистика
Статистика тимова
Статистика активности
Статистика форума
Статистика нација
Остале статистике
Најбољи менаџери (по нивоу болида)
Најбољи менаџери (по особљу и објектима)
Најбољи менаџери (новац од спонзора)
Најбогатији менаџери
Добављачи гума
Статистике времена

Менаџери са највише трошкова
Менаџери са највише кругова у вођству
Менаџери са највише освојених позиција на стази
Менаџери са највише удеса на старту трке
Менаџери са највише одустајања
Пласман када би сезона била једна велика трка
Менаџери са највише хет-трикова
Менаџери са највише Гренд слемова
Победа са најниже позиције
Менаџери са највише победа у низу
Менаџери са највише подијума у низу
Менаџери са највише трка завршених међу освајачима бодова у низу

Највише менаџера из истог пребивалишта
Најпопуларнији изгледи болида
Сви менаџери са сликом
Сви менаџери са алтер его сликом
Сви менаџери са модификованом кацигом
Најпопуларнији пријатељи
Статистика достигнућа
Возачи и технички директори
Статистика ГПРО супортера

Пласман када би сезона била једна велика трка

Изаберите ранг:

 
Страна [12 3 ... 86 87 88 » Иди на страну:
# Гуме Име Нац Група Укупно време
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock George Slater Elite 1:52:22.538s
2. Badyear Harsh Sheth Elite + 38.369s
3. Bridgerock Ania Piekarska Elite + 50.223s
4. Badyear Miel Soeterbroek Elite + 50.450s
5. Badyear Michaela Källström Elite + 0:01:19.355s
6. Yokomama Antonio Gattulli Elite + 0:01:21.491s
7. Yokomama Jasper Coosemans1 Elite + 0:01:23.202s
8. Yokomama Brad Marshall Elite + 0:01:32.385s
9. Badyear Paul Williams Master - 4 + 0:01:33.697s
10. Badyear Mery Lissarrague Master - 1 + 0:01:41.239s
11. Badyear Luca Molendi Elite + 0:01:44.637s
12. Badyear Daniele Bontempo Elite + 0:01:45.717s
13. Badyear Leandro Sereno7 Elite + 0:01:47.774s
14. Badyear Rimantas Sagatas2 Elite + 0:01:53.545s
15. Badyear Gyuri Székely Elite + 0:02:02.676s
16. Yokomama Chew Kai Wen Elite + 0:02:07.545s
17. Hancock Roland Postle9 Elite + 0:02:10.754s
18. Badyear Kuba Szajbel Master - 4 + 0:02:20.373s
19. Yokomama David Rolleston Master - 1 + 0:02:25.073s
20. Badyear Dmitry Shevel Master - 2 + 0:02:26.195s
21. Hancock Pablo Fernandez Elite + 0:02:28.802s
22. Hancock Ignacio Belatti Elite + 0:02:35.312s
23. Bridgerock Michał Wilczyński Elite + 0:02:42.722s
24. Hancock Lee Harding Elite + 0:02:49.990s
25. Badyear Gábor Safranyik Elite + 0:02:50.460s
26. Contimental Alex Holland Elite + 0:02:51.377s
27. Yokomama Yug Desai3 Elite + 0:02:55.057s
28. Badyear Dominiek Van West Master - 5 + 0:03:03.589s
29. Yokomama Martin Britain Master - 4 + 0:03:10.118s
30. Badyear Felipe Aguiar Pro - 16 + 0:03:12.531s
31. Yokomama Patryk Janczak Master - 4 + 0:03:14.270s
32. Yokomama Andrea Squizzato1 Master - 3 + 0:03:14.586s
33. Badyear Alejandro Badino Master - 4 + 0:03:26.752s
34. Badyear Raimonds Urtāns Master - 3 + 0:03:29.541s
35. Yokomama Rafal Celejewski Master - 5 + 0:03:30.747s
36. Badyear Simone Pasqualoni Master - 2 + 0:03:31.387s
37. Yokomama Christoph Schöning Master - 5 + 0:03:42.329s
38. Badyear Toni Kazanjyan Master - 3 + 0:03:42.393s
39. Dunnolop Pedro Moura Master - 5 + 0:03:42.820s
40. Dunnolop Rei Frost Master - 2 + 0:03:51.086s
41. Badyear Jose Filipe Master - 2 + 0:03:51.809s
42. Badyear Alex Ilushenko Master - 2 + 0:03:59.513s
43. Hancock Twig Fahaji Elite + 0:03:59.662s
44. Dunnolop Andrej Rilke Master - 2 + 0:04:01.371s
45. Yokomama Ross Proud Master - 1 + 0:04:06.838s
46. Hancock Apostolis Goutzos Elite + 0:04:08.911s
47. Badyear Mikael Brostrom Master - 5 + 0:04:10.286s
48. Yokomama Leonardo Franco Master - 2 + 0:04:13.278s
49. Yokomama Paweł Zaburski Master - 4 + 0:04:14.850s
50. Yokomama Wouter Kirstein Master - 2 + 0:04:15.057s
51. Badyear Patrick Hertach Pro - 2 + 0:04:20.173s
52. Michelini Matej Matrtaj Master - 4 + 0:04:20.387s
53. Yokomama Arnaud de Marneffe Master - 3 + 0:04:20.713s
54. Dunnolop Chris Adnams Master - 5 + 0:04:20.952s
55. Yokomama Joel Viitikko Master - 3 + 0:04:20.996s
56. Yokomama Michal Szopinski Master - 3 + 0:04:21.128s
57. Yokomama Mariusz Malczuk Master - 5 + 0:04:24.665s
58. Badyear Pablo Ramirez Master - 4 + 0:04:24.687s
59. Badyear Arkadiusz Nicewicz Master - 5 + 0:04:25.211s
60. Yokomama Sergio Fanelli Master - 4 + 0:04:25.492s
61. Yokomama Andreas Ramann Master - 5 + 0:04:27.238s
62. Badyear Michael Beltramelli Pro - 3 + 0:04:27.630s
63. Badyear Plamen Iliev Pro - 3 + 0:04:30.144s
64. Badyear Ioannis Kalogirou Master - 4 + 0:04:30.546s
65. Yokomama David Michler Master - 4 + 0:04:30.620s
66. Badyear Hola Evony Master - 1 + 0:04:30.694s
67. Yokomama Marco Longo Master - 3 + 0:04:31.354s
68. Badyear Michel Vandecatelle Master - 3 + 0:04:31.760s
69. Badyear Tamás Tóth Master - 1 + 0:04:31.822s
70. Yokomama Lazar Petkovic Pro - 4 + 0:04:32.137s
71. Badyear Paulo Neves Master - 1 + 0:04:32.692s
72. Dunnolop Atis Praudins Master - 4 + 0:04:32.960s
73. Badyear Imre Antos Master - 3 + 0:04:33.364s
74. Badyear Martin Freeth Pro - 11 + 0:04:34.015s
75. Badyear Artur Terezan Pro - 7 + 0:04:37.438s
76. Yokomama Luca Sora Master - 1 + 0:04:38.931s
77. Yokomama Andrea Amich Master - 4 + 0:04:40.058s
78. Yokomama Vladimir Valis Pro - 21 + 0:04:40.907s
79. Badyear András Bozóti Master - 2 + 0:04:44.270s
80. Badyear Ferenc Koncz Master - 1 + 0:04:44.431s
81. Dunnolop Armenio Santos Master - 2 + 0:04:45.273s
82. Yokomama Kamal Naoui Master - 4 + 0:04:47.998s
83. Yokomama Marcello Pinheiro Pro - 2 + 0:04:49.372s
84. Yokomama Mike Baston Master - 1 + 0:04:50.082s
85. Yokomama Ahmet Ozturk Pro - 8 + 0:04:50.310s
86. Yokomama Tim Villars Master - 5 + 0:04:50.944s
87. Badyear Evaldas Ruseckas Master - 5 + 0:04:51.461s
88. Badyear Marek Nowak Pro - 3 + 0:04:51.945s
89. Yokomama Peter Both Pro - 18 + 0:04:52.134s
90. Badyear Adam Wierzba Master - 2 + 0:04:53.375s
91. Yokomama Pavel Pobirovski Master - 1 + 0:04:55.518s
92. Avonn Krisztián Veinperl Master - 5 + 0:04:55.867s
93. Badyear Ricky Silva Master - 5 + 0:04:56.064s
94. Badyear Bachtiar Mahardhika Master - 5 + 0:04:56.906s
95. Dunnolop Jens Frostrup Master - 5 + 0:04:57.225s
96. Yokomama Roberto Borgato Pro - 11 + 0:04:57.775s
97. Yokomama Ivars Vilks Master - 4 + 0:04:58.625s
98. Dunnolop Kuba Gułajewski Master - 1 + 0:04:58.951s
99. Badyear Svajūnas Mikšta Master - 2 + 0:04:59.475s
100. Yokomama Vadim Shapovalov Master - 3 + 0:05:01.011s
Страна [12 3 ... 86 87 88 » Иди на страну: