Страница « 1 2 3 ... 174 [175176 ... 343 344 345 » Перейти на страницу:
Автор Тема: Srbija - forum 10328 ответов
Dejan Svajner
(Группа Pro - 22)



Модератор темы
Сообщения: 738
  Страна:
Сербия 
Сертифицирован: 
Сообщение понравилось (1)   Сообщение не понравилось (0)
Старое сообщение #5220 Размещено 29 Авг 2014, 17:01:22 Цитата 
Po mom mišljenju, ne treba više od nivo 20, osim Komercijale koju možeš da podigneš i do 40. Trenutno kod mene ne prelaze 15 i tako možeš da se igraš u Pro.
Računaj da će ti uzeti 25% na višak para preko 50.000 na kraju sezone. (25% od viška, ne na ukupan budžet).
U Master sam bio očajan sa Staff i ništa o tome ne znam na tom nivou.
Odgovoriće momci koji su proveli više vremena tamo.
Sasa Popovic
(Группа Amateur - 124)


Сообщения: 136
  Страна:
Сербия 
Сертифицирован: 
Сообщение понравилось (0)   Сообщение не понравилось (0)
Старое сообщение #5221 Размещено 29 Авг 2014, 17:16:53 Цитата 
Znam za 25% zato bih i investirao krajem ove sezone i to bi mi ispalo 25% jeftinije zbog tog poreza.
Dejan Svajner
(Группа Pro - 22)



Модератор темы
Сообщения: 738
  Страна:
Сербия 
Сертифицирован: 
Сообщение понравилось (2)   Сообщение не понравилось (0)
Старое сообщение #5222 Размещено 29 Авг 2014, 17:21:54 Цитата 
Ali posle imaš i održavanje svega toga naredne sezone.
Sasa Popovic
(Группа Amateur - 124)


Сообщения: 136
  Страна:
Сербия 
Сертифицирован: 
Сообщение понравилось (0)   Сообщение не понравилось (0)
Старое сообщение #5223 Размещено 29 Авг 2014, 17:28:45 Цитата 
Predlazem da napravimo nas forum i da se tamo bavimo nekim cisto matematickim problemima koje bi posle dali ostalim saigracima.
Evo sta bih ispitivao:
1. Testiranje, to moze suvom matematikom da se utvrdi isplativost. Da ne pricam o varijantama kad se napada promocija , vozi se zbog love ili se bori za opstanak. Kad se juri promocija vozi se sa vecim CTR-om i tad je mnogo isplativije imati test poene na koje ne utice CTR nego imati skupe delove, itd.
2. Uticaj CTR-a na brzinu
3. Tacan uticaj kolicine goriva na vreme po krugu
Mozda nisam bas najsrecnije srocio, ali sigurno vam je jasno sta hocu da kazem.
Tu bi takodje mogli da izmenjamo iskustva timova.
Sasa Popovic
(Группа Amateur - 124)


Сообщения: 136
  Страна:
Сербия 
Сертифицирован: 
Сообщение понравилось (0)   Сообщение не понравилось (0)
Старое сообщение #5224 Размещено 29 Авг 2014, 17:30:05 Цитата 
Quote ( Dejan Svajner @ August 29th 2014,17:21:54 )

Ali posle imaš i održavanje svega toga naredne sezone.


Pa zato sam te i pitao za misljenje o isplativosti u Amater nivou!
Zeljko Sperlic
(Группа Amateur - 72)



Сообщения: 720
  Страна:
Сербия 
Сертифицирован: 
Сообщение понравилось (4)   Сообщение не понравилось (0)
Старое сообщение #5225 Размещено 29 Авг 2014, 18:25:33 Цитата 
Srecno momci i debojke :-)
Ajmo protiv talijana cvrsto!!!
Dejan Svajner
(Группа Pro - 22)



Модератор темы
Сообщения: 738
  Страна:
Сербия 
Сертифицирован: 
Сообщение понравилось (3)   Сообщение не понравилось (0)
Старое сообщение #5226 Размещено 29 Авг 2014, 18:30:00 Цитата 
Quote ( Sasa Popovic @ August 29th 2014,17:30:05 )

misljenje o isplativost


Neisplativo. Po mom mišljenju, ne treba više od nivoa 20, osim Komercijale koju možeš da podigneš i do 40.
Kad se budeš spremao za Master, onda tamo ne idi s tim nivoima.
Znači Amater i Pro na ovom niskom nivou.
Goran Kotarlic
(Группа Pro - 20)



Сообщения: 165
  Страна:
Сербия 
Сертифицирован: 
Сообщение понравилось (1)   Сообщение не понравилось (0)
Старое сообщение #5227 Размещено 29 Авг 2014, 22:29:10 Цитата 
los Q2 me je kostao bodova na ovoj trci,inace vozac pokazao da je veoma brz cak i sa tek 27 mestom u grupi po lv bolida,nadam se boljem uspehu na narednoj trci
Ivica Paunovic
(Группа Pro - 20)


Сообщения: 296
  Страна:
Сербия 
Сертифицирован: 
Сообщение понравилось (2)   Сообщение не понравилось (0)
Старое сообщение #5228 Размещено 29 Авг 2014, 22:34:36 Цитата 
Quote ( Goran Kotarlic @ August 29th 2014,22:29:10 )

los Q2 me je kostao bodova na ovoj trci,inace vozac pokazao da je veoma brz cak i sa tek 27 mestom u grupi po lv bolida,nadam se boljem uspehu na narednoj trci


i ja sam mogo mlogo bolje da prodjem ali me unisti bloker znas vec ko ,,mora da je slepac satvio odbranu 100,,drzi me iza njega od 55 kkrug
Goran Kotarlic
(Группа Pro - 20)



Сообщения: 165
  Страна:
Сербия 
Сертифицирован: 
Сообщение понравилось (0)   Сообщение не понравилось (0)
Старое сообщение #5229 Размещено 29 Авг 2014, 22:37:50 Цитата 
pratio sam,ali u svakom slucaju cestitke za osvojene bodove ivice
Zeljko Sperlic
(Группа Amateur - 72)



Сообщения: 720
  Страна:
Сербия 
Сертифицирован: 
Сообщение понравилось (2)   Сообщение не понравилось (0)
Старое сообщение #5230 Размещено 29 Авг 2014, 22:41:21 Цитата 
ja malo srecom sto se prvi dimio malo sa povecim rizikom do prvog mesta prvi put u amaterima!!!
Vladimir Jelicic
(Группа Amateur - 101)



Сообщения: 2684
  Страна:
Сербия 
Сертифицирован: 
Сообщение понравилось (0)   Сообщение не понравилось (0)
Старое сообщение #5231 Размещено 29 Авг 2014, 23:28:11 Цитата 
Random u 15. krugu i dim do odustajanja... Otislo vjesanje totalno prije vremena.
Ognjen Bosić
(Группа Pro - 1)



Сообщения: 731
  Страна:
Сербия 
Сертифицирован: 
Сообщение понравилось (1)   Сообщение не понравилось (0)
Старое сообщение #5232 Размещено 29 Авг 2014, 23:29:53 Цитата 
Osmo mjesto i prvi Pro bodovi, možda bi bilo i više da nije bilo blokera, ali šta je, tu je.
Slobodan Pilipović
(Группа Amateur - 4)



Сообщения: 397
  Страна:
Сербия 
Сертифицирован: 
Сообщение понравилось (0)   Сообщение не понравилось (0)
Старое сообщение #5233 Размещено 29 Авг 2014, 23:34:28 Цитата 
Sipao sam min. 8 a max. 16 litara više od preporuka.
I sa 4. pao na 6. mesto zbog par litara goriva.
Moj problem nije bitan, nego je bitno da li je još neko slično uočio da bi smo znali za ovu stazu kasnije.
Dejan Svajner
(Группа Pro - 22)



Модератор темы
Сообщения: 738
  Страна:
Сербия 
Сертифицирован: 
Сообщение понравилось (0)   Сообщение не понравилось (0)
Старое сообщение #5234 Размещено 29 Авг 2014, 23:40:53 Цитата 
Krki je omašio gorivo i umesto 6, uzeo 2 boda.
Ja sipao koliko je trebalo, bez problema, 5L na kraju.
Dusan Sevarlic
(Группа Amateur - 49)



Сообщения: 1435
  Страна:
Сербия 
Сертифицирован: 
Сообщение понравилось (0)   Сообщение не понравилось (0)
Старое сообщение #5235 Размещено 30 Авг 2014, 01:48:31 Цитата 
Ја сам потрошио укупно око 5 мање него што сам мислио да ће бити,
а сипао 6 више. Вишак од десетак :-)
Dejan Svajner
(Группа Pro - 22)



Модератор темы
Сообщения: 738
  Страна:
Сербия 
Сертифицирован: 
Сообщение понравилось (2)   Сообщение не понравилось (0)
Старое сообщение #5236 Размещено 30 Авг 2014, 02:15:35 Цитата 
Kad pop nema šta da radi, onda krsti jariće :)))
Apdejtovan nam je timski sajt, posle 15 sezona: http://www.digitalf1team.com/
Vladimir Jelicic
(Группа Amateur - 101)



Сообщения: 2684
  Страна:
Сербия 
Сертифицирован: 
Сообщение понравилось (0)   Сообщение не понравилось (0)
Старое сообщение #5237 Размещено 30 Авг 2014, 02:29:50 Цитата 
Lijepo uradjeno! :)
Andrej Rilke
(Группа Elite)



Сообщения: 766
  Страна:
Сербия 
Сертифицирован: 
Сообщение понравилось (2)   Сообщение не понравилось (0)
Старое сообщение #5238 Размещено 30 Авг 2014, 09:41:37 (последняя редакция 30 Авг 2014, 09:54:12 от Andrej Rilke) Цитата 
Quote ( Vladimir Jelicic @ August 28th 2014,01:50:32 )

Ma voli covjek da ceka, tako je sladje. ;)

Preporucio bih iskusnijim igracima da prate redovno Elite temu na forumu, narocito u poslednje 2 sedmice, kad je Monteiro uzeo novog vozaca i odmah pobijedio sa njim. Ima zanimljivih teorija i tvrdnji u poslednje vrijeme, dalje ne smijem govoriti. ;)


Da razjasnim ovo malo jer ja smem da govorim haha ... :P

Ovo sam napisao pre neki dan:

Quote ( Andrej Rilke @ August 26th 2014,18:53:37 )


Sad sam stvarno siguran da sam stvorio odlicnog vozaca ... takodje, kako sam pisao pre dve godine na ovom forumu, bicu siguran da mogu da odaberem vozaca za svaki rang takmicenja i da sa tim vozacem moze da se stigne do Mastera ...

E sad sto ja nisam bio sposoban da se pripremim kako treba za Elitu i da pruzim svom vozacu sve sto treba...


Evo dela tog teksta od pre dve godine ... potrudio sam se i nasao ga, jer verujem da je malo ko ovo citao:

Quote ( Andrej Rilke @ July 25th 2012,01:36:45 )


Dodao bih samo jednu osobinu koja je po meni mozda i dalje prva na listi, a to je iskustvo. U nizim rangovima mozda i nije toliko vazno, ali kasnije sigurno jeste. Na insistiranje nekih menadzera iz elite, ova je osobina malo degradirana, ili bolje receno umanjen joj je znacaj time sto su vozaci dosta izjednaceni u toj karakteristici. Ali i dalje mi se cini da vozaci sa vecim iskustvom bolje prolaze u kvalifikacijama, sto je najcesce presudno u visim rangovima.

Zbog toga se vise ne dobija +1 iskustva posle svake trke. Pri tom veoma je tesko kupiti vozaca sa vecim iskustvom, a da on nije metuzalem. Vozaci sa velikim iskustvom polako odlaze u penziju, a novi se manje razlikuju po toj osobini jer ih kupujemo sa malim iskustvom. Tako je ova osobina i dalje vazna, ali su se smanjile razlike koje su nekad bile drasticne.

Naravno i druge osobine moraju biti na odredjenom nivou za svaki rang. Te parametre cu pisati ako uspem da ih dokazem sa vozacem kojeg sad imam, a to je za dve sezone :). Tada cu sa sigurnoscu moci da dam savet o vozacima za svaki rang takmicenja.


Ja sam dokazao te parametre 2 puta od tad, jer sam i tad usao u Elitu, a evo to sam i ponovio.

Moj vozac sad ima iskustvo 214 sto je nekada za Elitu bilo nezamislivo malo. I za Master je bilo malo, ali moja je namera bila da dokazem da se sa jakim drugim osobinama moze nadoknaditi nedostatak iskustva. Tim pre sto sad nema razlike u iskustvu od 60-70 nego su te razlike smanjene.

E sad da pojasnim ovog vozaca koji je pobedio u Eliti i kojeg je Vladimir spomenuo:

1. Taj vozac nema iskustvo vece od 180. To je jasno jer je odvezao oko 160 trka.

Dokaz da sam u pravu je i ovo sto su napisali na forumu Elite:

Quote ( Toygun Senler @ August 27th 2014,00:39:34 )



Joao, I heard that 180 is the new 250 in elite for drivers:)


Toygun zna karakteristike spomenutog vozaca, to je rekao na forumu. Naravno receno je na forumu da Toygun gresi oko ove osobine i njenog uticaja :)

2. Oko ovog vozaca treba i napomenuti da je on imao veliku motivaciju kad je kupljen, jer je imao 6 vezanih odlicnih reultata u Masteru i jedan kiks ... svi ovde vec znaju da je motivacija cudo i da donosi astronomske brzine vozacu koje su u rangu omiljene staze vozaca (zato sam i pisao da nisu mene unazadili randomom samo sto su mi upropastili novi motor na 99%, nego i zbog motivacije vozaca od -70 cime su me debelo unazadili u kvalifikacijama i u trci)

3. Joao ima najjaci bolid u Eliti i najkraca vremena u boksu ...

Ovo su 3 vazne stvari koje treba da se znaju kad se analizira pobeda tog vozaca.

Ja nisam pratio ponudu vozaca za Elitu bas detaljno, pa ne znam karakteristike vozaca o kojem pisemo, ali sam gledao vozace posle svake trke. Ono sto znam je da na trzistu nije bilo boljeg vozaca od mog. Bilo je podjednakih... e sad, meni niko nije kriv sto ja nisam obezbedo dobru logistiku svom vozacu.

Da ne bi ovaj moj tekst bio lose shvacen dodacu na kraju da je iskustvo ipak i dalje dominantna osbina vozaca u kvalifikacijama (trku koju je pobedio, ovaj vozac je startovao sa 6. mesta i pored najjaceg bolida)

Ne nam da li je to bio tekst na koji je Vladimir mislio i koji je trebalo da se procita i razjasni. Ja slabije baratam sa engleskim jezikom, pa retko citam strane forume te je moguce da sam nesto i propustio. Ako ima jos nesto rado cu razjasniti ako budem znao ...

Naravno ovo je moje misljenje o vozacima i u opste ne tvrdim da sam u pravu niti da su moje analize tacne. Da ja bas sve tako dobro znam bio bih u vrhu Elite, tako da bi se vodeci igraci mozda slatko nasmejali na ovaj moj roman ... no to je manje vazno sta bi oni radili, nego je vazno da mi sa voih govornih podrucja putem raznih ispravnih ili pogresnih analiza dodjemo do dobrih rezultata ...
Dejan Svajner
(Группа Pro - 22)



Модератор темы
Сообщения: 738
  Страна:
Сербия 
Сертифицирован: 
Сообщение понравилось (0)   Сообщение не понравилось (0)
Старое сообщение #5239 Размещено 30 Авг 2014, 09:54:57 Цитата 
I motivaciju su drastično izmenili, to sam primetio prošle sezone kada sam lošim plasmanima pokušavao da je oborim, a on je čak išao i u plus, što se nije ranije dešavalo.
Sada u grupi imam jednog Finca koji je najbrži bio na stazi sa 35. Bolidom, a vozačem 15, no taj ima motivaciju 0. Čak posle pobede on dobije +15, a sa nižim plasmanima stagnira. Pokušavao je čovek i sa startne pozicije 20 i podijumom, pa ništa.
Ovo mi govori da su malo motivaciju kao faktor spustili i ograničili.
I Deki je primer sa brzim vremenima, a niskom ili nikakvom motivacijom u Eliti.
Ako ima nešto od toga, eto Dekija u bodovima u Monci :)
Ivica Paunovic
(Группа Pro - 20)


Сообщения: 296
  Страна:
Сербия 
Сертифицирован: 
Сообщение понравилось (0)   Сообщение не понравилось (0)
Старое сообщение #5240 Размещено 30 Авг 2014, 10:11:35 Цитата 
ta motivacija je postala stvarrno cudo nema vise pravila ,,

preproslu trku sam zavrsio na 4 mestu a motivacija mi skocila od 161 na 179 svega za 18 poena ,,
ovu trku sam zavrsio losije na 7 mestu a sad je motivacija skocila od 179 na 212 to je 33 poena
pa sad budi ti pametan ,,mislim da nije bitan samo plasman u trci mislim da postoje jos neki faktori u trci koji definisu skok motivacije

mozda brzna najbrzeg kruga u odnosu na ostale i ,,mozda broj preticanja itd neznam mozda cak ima uticaj i pocetna pozicija na startu u odnosu na krajnju ,,

ali to se sve svodi da ima dosta toga koje mi jos neznamo ,,
Ivica Paunovic
(Группа Pro - 20)


Сообщения: 296
  Страна:
Сербия 
Сертифицирован: 
Сообщение понравилось (0)   Сообщение не понравилось (0)
Старое сообщение #5241 Размещено 30 Авг 2014, 10:14:14 Цитата 
E sad sto se tice naredne za one iskusne poznavalace vremenskih prilika ??dali ce biti kise i kad kakva je procena ????
posto sam ja u tim predvidjanjima maler ,,hahah
Ivica Trickovic
(Группа Amateur - 32)


Сообщения: 1
  Страна:
Сербия 
Сертифицирован: 
Сообщение понравилось (0)   Сообщение не понравилось (0)
Старое сообщение #5242 Размещено 30 Авг 2014, 10:42:58 Цитата 
Kolege i zemljaci, prvi put ostavljam komentar na forumu. Zeleo bih da se pohvalim prvim osvojenim bodom u amater grupi (uz preticanje u poslednjem krugu) i da se zahvalim svim menadzerima koji su mi pomogli i dali poneki savet kako bih brze savladao ovu igru.
Moj imenjak je pitao sta iskusniji menadzeri ocekuju oko vremenskih prilika za narednu trku. Ja nisam iskusni menadzer ali ocekujem pocetak kise izmedju 17 i 23 kruga i padavine do kraja trke.
Veliki pozdrav svima.
Ivica Paunovic
(Группа Pro - 20)


Сообщения: 296
  Страна:
Сербия 
Сертифицирован: 
Сообщение понравилось (0)   Сообщение не понравилось (0)
Старое сообщение #5243 Размещено 30 Авг 2014, 11:00:29 Цитата 
Quote ( Ivica Trickovic @ August 30th 2014,10:42:58 )

ocekujem pocetak kise izmedju 17 i 23 kruga i padavine do kraja trke.
Veliki pozdrav svima.


daj boze da bude tako to m se ekstra svidja ,,haha
Andrej Rilke
(Группа Elite)



Сообщения: 766
  Страна:
Сербия 
Сертифицирован: 
Сообщение понравилось (0)   Сообщение не понравилось (0)
Старое сообщение #5244 Размещено 30 Авг 2014, 11:18:44 Цитата 
Kod motivacije vozaca jako je vazan kontinuitet ... i kod porasta i kod obaranja motivacije vazan je kontinuitet dobrih ili losih tezultata ... sto je niz duzi motivacija vise raste ili opada ... kada se kontinuitet prekine dodje do drasticne promene motivacije ...

Takodje jako vazno za motivaciju je naredak u plasmanu u trci u odnosu na plasman na startu trke ... nije isto ako se startuje 1. i zavrsi 3. ... ili ako se statuje 6. i zavrsi 4.
Jeste u prvom slucaju bio bolji plasman na kraju trke, ali se u drugom slucaju naredovalo, a u prvom slucaju nazadovalo ... motivacija svakako raste, ali u drugom slucaju vise ...

Nekada davno nas prvi clan Mastera mi je napisao da tek kada dodjem u Master videcu sta je motivacija. Ovo znaci da sto je rang visi promene motivacije su drasticnije. Tako u Amaterima neko hoce da obori motivaciju, a tesko uspeva i pored najbolje volje. U Masteru neko hoce da podigne motivaciju, a ne moze i pored najbolje volje (kao sto sam malo pre napisao, mom vozacu za 1 pos plasman bog randoma motivacija ode -70! (meni motivacija tada pala -100 hahaha)) ... u Amaterima kad se obori motivacija -40 po trci to se racuna u uspeh namerno lose taktike ...

No u svakom slucaju motivacija je velika nepoznanica za vecinu od nas ...

No ono sto kod motivacije nije izmenjeno je njen uticaj na brzinu vozaca... cak mi se cini da je taj uticaj povecan u poslednje vreme ...
Sasa Popovic
(Группа Amateur - 124)


Сообщения: 136
  Страна:
Сербия 
Сертифицирован: 
Сообщение понравилось (0)   Сообщение не понравилось (0)
Старое сообщение #5245 Размещено 30 Авг 2014, 11:23:30 Цитата 
Kontinuitet je glavni kod obaranja motivacije. Meni je padala 3 trke po malo, ali sad (mada sam bio najlosiji) pala mi je za sigurno 50-60)
Dejan Svajner
(Группа Pro - 22)



Модератор темы
Сообщения: 738
  Страна:
Сербия 
Сертифицирован: 
Сообщение понравилось (0)   Сообщение не понравилось (0)
Старое сообщение #5246 Размещено 30 Авг 2014, 11:25:37 Цитата 
Quote ( Ivica Trickovic @ August 30th 2014,10:42:58 )

(uz preticanje u poslednjem krugu)

Ti si sada Drama Queen!
Andrej Rilke
(Группа Elite)



Сообщения: 766
  Страна:
Сербия 
Сертифицирован: 
Сообщение понравилось (0)   Сообщение не понравилось (0)
Старое сообщение #5247 Размещено 30 Авг 2014, 11:26:16 Цитата 
Quote ( Sasa Popovic @ August 29th 2014,17:28:45 )

Predlazem da napravimo nas forum i da se tamo bavimo nekim cisto matematickim problemima koje bi posle dali ostalim saigracima.
Evo sta bih ispitivao:

2. Uticaj CTR-a na brzinu
3. Tacan uticaj kolicine goriva na vreme po krugu


Evo na primer ... ovo su zaista cesta pitanja na koja ja ne znam odgovor cak ni otprilike, a od uvek sam hteo da znam bar priblizno.

Saznanje ovih podataka bi poprilicno olaksalo pravljenje taktike, a samim tim i pravljenje finansijskog plana za sezonu jer bi mogli bar otprilike da se predvide plasmani u trci ... bar bi meni ovo mnogo koristilo da znam ...
Danijel Paunovski
(Группа Amateur - 54)



Сообщения: 70
  Страна:
Сербия 
Сертифицирован: 
Сообщение понравилось (0)   Сообщение не понравилось (0)
Старое сообщение #5248 Размещено 30 Авг 2014, 12:20:35 Цитата 
sto se svega tice vezano za vozaca sto ste rekli ja imam iskustva da motivacija ima najveci uticaj na Q,naravno i ostali parametri ali ona je presudna, u sezoni kada sam prvi put usao u master rang i jos uvek bio mlad i neiskusan igrac imao sam vozaca koji je zbog mog neznanja u stednji para i odlaska 15000000 milki u minus jos u pro rangu izgubio motivaciju i imao u masteru katastrofalne kvalifikacije a na trci vreme medju prva tri
iskustvo tadasnjeg vozaca je bilo oko 160 kao i stamina
Andrej Rilke
(Группа Elite)



Сообщения: 766
  Страна:
Сербия 
Сертифицирован: 
Сообщение понравилось (0)   Сообщение не понравилось (0)
Старое сообщение #5249 Размещено 30 Авг 2014, 12:23:05 Цитата 
Quote ( Sasa Popovic @ August 29th 2014,17:28:45 )


1. Testiranje, to moze suvom matematikom da se utvrdi isplativost. Da ne pricam o varijantama kad se napada promocija , vozi se zbog love ili se bori za opstanak. Kad se juri promocija vozi se sa vecim CTR-om i tad je mnogo isplativije imati test poene na koje ne utice CTR nego imati skupe delove, itd.


Kao sto napisah mnogima do sad, test bodovi jesu vazni. No testovi su sa druge strane opasni jer kako mogu da dovedu do ustede, tako isto mogu da dovedu do bankrota ... mora dobro da se odvaga taj balans.

Menadzeri u Eliti imaju bolide nivoa 11 ... sasvim je jasno da to nemaju time sto su kupili delove na nivou 9 (jer se ti delovi ubitacno trose u odnosu na nivo 7 i nize) i ne bi mogli to finansijski da izdrze ... oni te bolide imaju na osnovu test bodova ...

Doci do toliko test poena jako je tesko tj jako je skupo ...

Tema je suvise opsirna i mozemo da pisemo i o tome ... ali na etape jer bi pisanje od jednom bio citav roman koji niko ne bi citao hahaha

Ali u par recenica ... objekti su vazni za test bodove po testu, ali je TD podjednako vazan (a ovi u Eliti imaju ekstra jake TD ... ja ne spada u tu grupu :) ) ...

Zato je to prilagodjeno po rangovima takmicenja ... tako i ja u Eliti isto kao i neko u Ruki, Amaterima, Pro ili Master dobijamo iste bodove od testa ... ili bar priblizno iste ... iako ja imam puno jace osoblje i puno jaceg TD ...

A i meni posle svake trkebodovi sa testa idu -1 ... isto kao i drugima u nizim rangovima (mozda meni i vise opadaju ti bodovi jer su na visem nivou ... to nisam pratio bas detaljno, ali m se tako cini ...)

Kao i u svim treninzima u ovo igrici, tako sa porastom test bodova, dobija se sve manje po testu ... znaci ako imam 0 test bodova, onda dobijem +3 ili +4 od testa, a kad imam 25 test bodova, onda dobijem +1 ili +2 od testa (ovo su otprilike procene jer nisam pratio ta sitna crevca) ...

Znaci sto vise imas test bodova oni sve slabije rastu, ali isto tako sto ih imas vise oni sve vise opadaju...

Zato igracu u Eliti rade testove pre svake trke kao bi odrzali nivo koji su stekli, a u nizim rangovima da bi se odrzao nivo nije potrebno ni pola od toga ...

Inace eto i to da kazem ... ljudi u Eliti koji imaju nivo bolida 10 ili 11 imaju oko 40 bodova sa testova ... to je moja pretpostavka jer niko ko cuva pare ne kupuje delove nivoa 8 ili 9 (jer se oni ubitacno trose u odnosu na nivo 7 i nize)... a Elitni igraci cuvaju pare (ja ne spadam tu ni po kom osnovu) ...
Страница « 1 2 3 ... 174 [175176 ... 343 344 345 » Перейти на страницу:

Ответить на тему