Výsledky kvalifikácií (Skupina: Elite | Sezóna: 1 | Pretek: 6)

Vyber inú skupinu:  Sezóna:  Pretek:
1. kvalifikácia
Poz. Meno manažéra Nár. Čas kola Rozdiel
Čelo  Manuel Gonzalez   1:31.195s  + 0.000s
2  Petar Totev   1:31.547s  + 0.352s
3  Daniel Cotlo   1:31.654s  + 0.459s
4  Hans Barf   1:31.937s  + 0.742s
5  Nikolay Ivanov   1:31.990s  + 0.795s
6  Cristian Iorga   1:32.117s  + 0.922s
7  Nathan Skelly   1:32.373s  + 1.178s
8  Alan Le Heux   1:32.390s  + 1.195s
9  Alexander Funk   1:32.438s  + 1.243s
10  Ludwig Henry   1:32.456s  + 1.261s
11  Ivan Ankov   1:32.556s  + 1.361s
12  Eric Viel   1:32.622s  + 1.427s
13  Vaidotas Valiukas   1:32.650s  + 1.455s
14  Andreas Samjeske   1:32.895s  + 1.700s
15  Maurice Hellenbrand   1:32.912s  + 1.717s
16  Marcelo Michelini   1:33.144s  + 1.949s
17  Tomas Celiesius   1:33.314s  + 2.119s
18  Mindaugas Sarocka   1:33.498s  + 2.303s
19  Andrius Norutis   1:33.588s  + 2.393s
20  Alvydas Subacius   1:33.603s  + 2.408s
21  Giedrius Butkus   1:33.648s  + 2.453s
22  Vladimir Islentiev   1:33.692s  + 2.497s
23  Svetlozar Salabashev   1:33.692s  + 2.497s
24  Chris Whiting   1:33.779s  + 2.584s
25  Andrius Kasuba   1:33.956s  + 2.761s
26  Jason Canobie   1:34.104s  + 2.909s
27  Daniel Herrn   1:34.143s  + 2.948s
28  Delyan Stalev   1:35.008s  + 3.813s
29  Terence Grech   1:35.009s  + 3.814s
30  Oli Jais   1:35.335s  + 4.140s
31  Martijn Rip   1:35.711s  + 4.516s
32  Jimmy Winter   1:35.990s  + 4.795s
33  Andy Pope   1:36.385s  + 5.190s
34  Maxim Kotov   1:37.439s  + 6.244s
2. kvalifikácia
Poz. Meno manažéra Nár. Čas kola Rozdiel
Čelo  Petar Totev   1:33.267s  + 0.000s
2  Manuel Gonzalez   1:33.410s  + 0.143s
3  Cristian Iorga   1:33.617s  + 0.350s
4  Daniel Cotlo   1:34.054s  + 0.787s
5  Andrius Kasuba   1:34.063s  + 0.796s
6  Nikolay Ivanov   1:34.070s  + 0.803s
7  Hans Barf   1:34.073s  + 0.806s
8  Ludwig Henry   1:34.578s  + 1.311s
9  Nathan Skelly   1:34.834s  + 1.567s
10  Andreas Samjeske   1:34.997s  + 1.730s
11  Alexander Funk   1:35.019s  + 1.752s
12  Daniel Herrn   1:35.136s  + 1.869s
13  Vaidotas Valiukas   1:35.145s  + 1.878s
14  Mindaugas Sarocka   1:35.178s  + 1.911s
15  Tomas Celiesius   1:35.245s  + 1.978s
16  Marcelo Michelini   1:35.338s  + 2.071s
17  Alan Le Heux   1:35.346s  + 2.079s
18  Giedrius Butkus   1:35.424s  + 2.157s
19  Svetlozar Salabashev   1:35.508s  + 2.241s
20  Ivan Ankov   1:35.713s  + 2.446s
21  Maurice Hellenbrand   1:35.789s  + 2.522s
22  Oli Jais   1:36.042s  + 2.775s
23  Andrius Norutis   1:36.127s  + 2.860s
24  Chris Whiting   1:36.165s  + 2.898s
25  Martijn Rip   1:36.401s  + 3.134s
26  Alvydas Subacius   1:36.522s  + 3.255s
27  Eric Viel   1:36.789s  + 3.522s
28  Vladimir Islentiev   1:36.887s  + 3.620s
29  Jimmy Winter   1:37.645s  + 4.378s
30  Delyan Stalev   1:37.813s  + 4.546s
31  Terence Grech   1:38.011s  + 4.744s
32  Maxim Kotov   1:38.832s  + 5.565s
33  Jason Canobie   1:39.098s  + 5.831s
34  Andy Pope   1:47.957s  + 14.690s