Výsledky kvalifikácií (Skupina: Elite | Sezóna: 47 | Pretek: 8)

Vyber inú skupinu:  Sezóna:  Pretek:
1. kvalifikácia
Poz. Pneu Meno manažéra Nár. Čas kola Rozdiel
Čelo Michelini  Jan Pavlicek   58.634s  + 0.000s
2 Hancock  Sujay Warrier   58.876s  + 0.242s
3 Michelini  Zdenek Hladik3   59.245s  + 0.611s
4 Michelini  Christos Bobolis   59.279s  + 0.645s
5 Hancock  Kiran Patel   59.364s  + 0.730s
6 Hancock  Daniel Comalada   59.468s  + 0.834s
7 Michelini  Mario Lorenz   59.478s  + 0.844s
8 Michelini  Leandro Sereno6   59.547s  + 0.913s
9 Michelini  Roland Postle3   59.575s  + 0.941s
10 Hancock  Stefan Wenke   59.661s  + 1.027s
11 Bridgerock  Vsevolod Demydov2   59.860s  + 1.226s
12 Michelini  Ilya Vilkov   59.924s  + 1.290s
13 Michelini  Apostolis Goutzos   59.967s  + 1.333s
14 Dunnolop  Nick Tsagarakis   1:00.022s  + 1.388s
15 Dunnolop  Damian Zglinicki   1:00.101s  + 1.467s
16 Dunnolop  Jarek Rychlicki   1:00.223s  + 1.589s
17 Badyear  Mihail Morozov   1:00.267s  + 1.633s
18 Dunnolop  Alexey Manukalov   1:00.322s  + 1.688s
19 Dunnolop  Theodosis Vogiatzis   1:00.429s  + 1.795s
20 Contimental  Devashis Tamhane   1:00.433s  + 1.799s
21 Dunnolop  Florencia Caro   1:00.493s  + 1.859s
22 Contimental  Alexander Kunze   1:00.504s  + 1.870s
23 Dunnolop  Andreas Weilemann   1:00.531s  + 1.897s
24 Contimental  Junior Almeida   1:00.623s  + 1.989s
25 Dunnolop  Sergey Sergeev   1:00.645s  + 2.011s
26 Contimental  Andrian Naidenov   1:00.654s  + 2.020s
27 Dunnolop  Frederico Neves1   1:00.867s  + 2.233s
28 Contimental  Vladimir Danilin   1:00.958s  + 2.324s
29 Badyear  Aleksej Sutkin   1:00.972s  + 2.338s
30 Badyear  Pedro Nazaré   1:01.096s  + 2.462s
31 Badyear  Joao Barbosa   1:01.253s  + 2.619s
32 Badyear  Philipp Oiseau   1:01.338s  + 2.704s
33 Contimental  Nikolay Borzenkov   1:01.340s  + 2.706s
34 Contimental  Daniel Nikolov   1:01.431s  + 2.797s
35 Dunnolop  Shersh Khandelwal   1:01.504s  + 2.870s
36 Contimental  Serguei Baranovski   1:01.670s  + 3.036s
37 Pipirelli  Theo Panag   1:02.516s  + 3.882s
38 Pipirelli  Toni Söyrinki   1:02.651s  + 4.017s
39 Pipirelli  Choves Correa   1:03.191s  + 4.557s
40 Pipirelli  Gediminas Sarocka   1:03.242s  + 4.608s
2. kvalifikácia
Poz. Pneu Meno manažéra Nár. Čas kola Rozdiel
Čelo Hancock  Sujay Warrier   59.242s  + 0.000s
2 Hancock  Kiran Patel   59.526s  + 0.284s
3 Hancock  Daniel Comalada   59.677s  + 0.435s
4 Hancock  Stefan Wenke   59.900s  + 0.658s
5 Michelini  Christos Bobolis   1:00.089s  + 0.847s
6 Dunnolop  Nick Tsagarakis   1:00.173s  + 0.931s
7 Bridgerock  Vsevolod Demydov2   1:00.306s  + 1.064s
8 Michelini  Jan Pavlicek   1:00.317s  + 1.075s
9 Michelini  Mario Lorenz   1:00.373s  + 1.131s
10 Michelini  Roland Postle3   1:00.375s  + 1.133s
11 Michelini  Leandro Sereno6   1:00.421s  + 1.179s
12 Michelini  Apostolis Goutzos   1:00.483s  + 1.241s
13 Dunnolop  Damian Zglinicki   1:00.485s  + 1.243s
14 Michelini  Zdenek Hladik3   1:00.505s  + 1.263s
15 Dunnolop  Theodosis Vogiatzis   1:00.630s  + 1.388s
16 Dunnolop  Jarek Rychlicki   1:00.721s  + 1.479s
17 Dunnolop  Sergey Sergeev   1:00.803s  + 1.561s
18 Badyear  Pedro Nazaré   1:00.805s  + 1.563s
19 Michelini  Ilya Vilkov   1:00.809s  + 1.567s
20 Dunnolop  Alexey Manukalov   1:00.941s  + 1.699s
21 Badyear  Mihail Morozov   1:01.064s  + 1.822s
22 Dunnolop  Andreas Weilemann   1:01.143s  + 1.901s
23 Contimental  Devashis Tamhane   1:01.410s  + 2.168s
24 Dunnolop  Frederico Neves1   1:01.415s  + 2.173s
25 Badyear  Aleksej Sutkin   1:01.465s  + 2.223s
26 Contimental  Andrian Naidenov   1:01.609s  + 2.367s
27 Contimental  Daniel Nikolov   1:01.661s  + 2.419s
28 Contimental  Alexander Kunze   1:01.712s  + 2.470s
29 Contimental  Junior Almeida   1:01.832s  + 2.590s
30 Badyear  Joao Barbosa   1:01.877s  + 2.635s
31 Dunnolop  Florencia Caro   1:01.917s  + 2.675s
32 Contimental  Vladimir Danilin   1:01.964s  + 2.722s
33 Contimental  Nikolay Borzenkov   1:02.026s  + 2.784s
34 Badyear  Philipp Oiseau   1:02.040s  + 2.798s
35 Dunnolop  Shersh Khandelwal   1:02.411s  + 3.169s
36 Contimental  Serguei Baranovski   1:02.721s  + 3.479s
37 Pipirelli  Toni Söyrinki   1:03.497s  + 4.255s
38 Pipirelli  Choves Correa   1:03.908s  + 4.666s
39 Pipirelli  Theo Panag   1:04.428s  + 5.186s
40 Pipirelli  Gediminas Sarocka   1:04.596s  + 5.354s