Štatistiky

Hlavné historické štatistiky
Tímové štatistiky
Štatistiky hernej aktivity
Štatistiky fóra
Štatistiky národov
Ostatné štatistiky
Štatistika úspechu
Štatistiky zamestnancov
Štatistiky supportérov GPRO

Poradie, keby sa sezóna počítala ako jeden veľký pretek

Vyber skupinu:

 
Strana [12 3 ... 104 105 106 » Skoč na stranu č.:
# Pneu Meno manažéra Kraj Skupina Celkový čas
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Yug Desai2 Elite 16:31:03.436s
2. Michelini Jasper Coosemans1 Elite + 0:02:07.475s
3. Bridgerock Rimantas Sagatas2 Elite + 0:07:10.306s
4. Michelini George Slater Elite + 0:11:22.798s
5. Hancock Roland Postle9 Elite + 0:13:36.899s
6. Hancock Klas Britse Elite + 0:13:51.869s
7. Badyear Joachim Rang Elite + 0:18:47.612s
8. Bridgerock Christos Bobolis4 Elite + 0:20:16.511s
9. Badyear Andrea Squizzato Elite + 0:20:57.104s
10. Badyear Ethan Littlejohns Elite + 0:22:43.881s
11. Badyear Pablo Fernandez Elite + 0:23:07.217s
12. Badyear Martynas Bražėnas Elite + 0:25:09.956s
13. Badyear Toni Söyrinki Elite + 0:26:14.647s
14. Badyear Mikael Brostrom Master - 5 + 0:32:49.752s
15. Yokomama Jan Velske2 Master - 5 + 0:33:43.678s
16. Contimental Rowie Halcon Elite + 0:33:59.085s
17. Badyear Ania Piekarska Master - 3 + 0:34:12.683s
18. Dunnolop Wouter Kirstein Master - 2 + 0:34:13.359s
19. Contimental Ignacio Belatti Elite + 0:35:16.558s
20. Contimental Kuba Szajbel Elite + 0:35:55.513s
21. Contimental Tan S Lake Elite + 0:36:50.750s
22. Yokomama Alessandro Casagrande Master - 1 + 0:37:47.841s
23. Yokomama Wouter Teuwen Master - 1 + 0:38:25.428s
24. Badyear Nevzat Kasapoglu Master - 1 + 0:39:10.409s
25. Yokomama Josh Clark Master - 4 + 0:40:25.183s
26. Yokomama Miel Soeterbroek Master - 3 + 0:41:30.995s
27. Contimental Mikko Suhonen Elite + 0:41:32.284s
28. Badyear Joaquín Quintana Master - 3 + 0:41:50.998s
29. Contimental Ayman Daher Elite + 0:41:58.576s
30. Badyear Marco Gianni Master - 2 + 0:42:28.217s
31. Badyear Sergey Shinkevich Master - 1 + 0:43:04.297s
32. Hancock Harsh Sheth Elite + 0:43:20.968s
33. Dunnolop Mike Bennett Master - 3 + 0:44:18.807s
34. Badyear Mattias Svensson Master - 3 + 0:44:20.679s
35. Dunnolop Pedro Nazaré Pro - 24 + 0:45:04.311s
36. Badyear Igor Augusto Master - 5 + 0:46:14.983s
37. Badyear Aleksandr Gerassimtsik Master - 5 + 0:46:59.111s
38. Avonn Francesco Raggio Elite + 0:47:09.476s
39. Yokomama Vladimir Jelicic Master - 3 + 0:48:10.990s
40. Badyear Stefan Leitgeb Master - 1 + 0:48:13.277s
41. Yokomama Joel Viitikko Master - 3 + 0:48:21.241s
42. Badyear Victor Ramirez Master - 2 + 0:48:47.104s
43. Dunnolop Gary Mullins Master - 2 + 0:49:02.170s
44. Badyear Dmitry Shevel Master - 2 + 0:49:09.688s
45. Yokomama Paweł Zaburski Master - 4 + 0:49:30.707s
46. Dunnolop Christer Andersson Master - 2 + 0:49:33.497s
47. Dunnolop Mario Sendim Pro - 13 + 0:49:47.494s
48. Dunnolop José Abi Jaudi Master - 2 + 0:49:50.027s
49. Dunnolop Hugo Reis Pro - 4 + 0:50:12.444s
50. Yokomama Bert Huylebroeck Master - 1 + 0:50:35.505s
51. Dunnolop Patrick Urlings Master - 5 + 0:50:36.336s
52. Dunnolop Miguel Mateus Pro - 3 + 0:50:37.674s
53. Yokomama Mika Pekkarinen Master - 2 + 0:50:39.220s
54. Contimental Róbert László2 Elite + 0:50:43.276s
55. Dunnolop Gustavo Bellotto Master - 4 + 0:50:50.630s
56. Dunnolop Sam Wainwright Master - 2 + 0:51:24.797s
57. Yokomama Guilherme Franco Master - 2 + 0:51:36.145s
58. Dunnolop Mato Nikic Master - 5 + 0:51:38.412s
59. Yokomama Charles Kurz Master - 3 + 0:52:15.558s
60. Yokomama Antonio Gattulli Master - 5 + 0:52:29.963s
61. Dunnolop Apostolis Goutzos Master - 5 + 0:52:50.345s
62. Avonn Paul Williams Master - 5 + 0:53:02.471s
63. Badyear Frank Maasdijk Elite + 0:53:09.851s
64. Yokomama Alberto Pérez Master - 2 + 0:53:16.030s
65. Badyear Andreas Andreou Pro - 12 + 0:53:17.619s
66. Badyear Daniel Comalada Pro - 8 + 0:53:40.914s
67. Dunnolop Lee Ifans Master - 3 + 0:53:53.933s
68. Yokomama David Rolleston Master - 1 + 0:54:27.206s
69. Badyear Arnoldas Molis Master - 4 + 0:54:37.987s
70. Badyear Francisco Merte Pro - 3 + 0:54:39.835s
71. Yokomama Leandro Sereno7 Master - 2 + 0:54:50.050s
72. Dunnolop João António Pro - 16 + 0:54:52.483s
73. Yokomama Lee Harding Master - 4 + 0:54:52.779s
74. Dunnolop Vsevolod Demydov2 Master - 2 + 0:54:57.164s
75. Badyear Giuseppe Perrone Master - 3 + 0:54:59.514s
76. Hancock Jean-marc Boissinot Elite + 0:54:59.910s
77. Yokomama Rafal Celejewski Pro - 22 + 0:55:16.009s
78. Dunnolop David Michler Master - 4 + 0:55:47.427s
79. Dunnolop Robin Goodey Master - 4 + 0:56:03.794s
80. Dunnolop Victor Chernyshev Master - 2 + 0:56:12.960s
81. Dunnolop Mark Philips Master - 2 + 0:56:21.088s
82. Dunnolop Maxim Kotov2 Master - 2 + 0:56:21.282s
83. Yokomama Alexei Malkin Master - 5 + 0:56:33.318s
84. Badyear Edenilson Oliveira Master - 5 + 0:56:33.398s
85. Yokomama Michael Keeney Pro - 24 + 0:56:46.103s
86. Yokomama Oscar Maddonni Master - 3 + 0:56:48.402s
87. Dunnolop Peter Alan Pro - 12 + 0:56:50.319s
88. Yokomama Max Watson Pro - 4 + 0:56:57.851s
89. Badyear Ezequiel Palletti Master - 3 + 0:57:01.688s
90. Yokomama Emmanuel Manfre Pro - 5 + 0:57:11.113s
91. Yokomama Edwin Silva Master - 1 + 0:57:15.261s
92. Dunnolop Piotr Wechterowicz Pro - 16 + 0:57:15.558s
93. Yokomama Martino Colombo Master - 1 + 0:57:16.651s
94. Badyear Duong Cuong Master - 5 + 0:57:18.226s
95. Yokomama Dominique Jean Master - 3 + 0:57:19.298s
96. Yokomama Kristijan Mihovic Master - 1 + 0:57:28.640s
97. Dunnolop Alex Holland Pro - 20 + 0:57:35.475s
98. Badyear Rogerio Mandler Master - 3 + 0:57:50.030s
99. Badyear Samoeni Albanalopolis Pro - 3 + 0:57:53.599s
100. Dunnolop Xavier Porta Pro - 17 + 0:57:58.235s
Strana [12 3 ... 104 105 106 » Skoč na stranu č.: