Rafaela Oval

Zobrazenie trate Technické údaje
Umiestnenie: Argentína Výkon: 18
Dátum: Nie je v kalendári Ovládanie: 10
Dĺžka pretekov: 317.3km Akcelerácia: 6
Kôl: 67 Prítlak: Nízky
Dĺžka trate: 4.736 km Predbiehanie: Veľmi ľahké
Priemerná rýchlosť: 341.7 km/h Nastavenie tlmičov: Stredné
Odjazdených: 10 Spotreba paliva: Veľmi vysoká
Počet zákrut: 8 Opotrebenie pneu: Vysoké
Vjazd/výjazd z boxov: 10s Priľnavosť: Priemerná
Kategória: non F1
Rekordy
Zobraziť najlepšie kvalifikačné časy
Sezóna Najlepší kvalifikačný čas
S68, R2
Dec 18, 2018
Roland Postle6 53.291s
Sezóna Master
S68, R2
Dec 17, 2018
David Jones-Winkley 54.760s
Sezóna Pro
S68, R2
Dec 17, 2018
Dominik Stolybka 57.205s
Sezóna Amateur
S68, R2
Dec 15, 2018
Csaba Juhász 59.626s
Sezóna Rookie
S49, R16
Okt 20, 2015
Gary Mullins 1:04.412s
Zobraziť najrýchlejšie kola v závode
Sezóna Traťový rekord
S68, R2
Dec 18, 2018
Róbert László1 49.895s
Sezóna Master
S68, R2
Dec 18, 2018
Christophe Dumont 52.676s
Sezóna Pro
S68, R2
Dec 18, 2018
Vitaliy Repetsky 53.772s
Sezóna Amateur
S68, R2
Dec 18, 2018
Dainius Vaškys 56.345s
Sezóna Rookie
S42, R11
Júl 11, 2014
Valery Grigorev 58.831s
Informácie o trati

Autódromo Ciudad de Rafaela je motoristický okruh v Rafaela, Santa Fe, Argentína postavený v roku 1952 a upravený v roku 1966. Vlastníctvo drží Atlético de Rafaela - hostilo závody 500 Millas Argentinas až do roku 1971. V roku 1971 sa v Autódromo konal závod USAC Rafaela Indy 300, ktorý vyhral Al Unser za tím Colt-Ford Turbo. Súčasne využívajú tento okruh väčšie série ako TC2000, Turismo Carretera, TRV6, Formula Three Sudamericana a South American Super Touring Car Championship.

História
Sezóna Pretek Víťaz Víťaz kvalifikácie Nyjrýchlejšie kolo
42 11 Rimantas Sagatas2
1h6:23.891s
Nikolay Borzenkov
2:01.509s
Rimantas Sagatas2
56.850s
Výsledky kvalifikácií
Súhrn výsledkov | Záznam pretekov
44 6 Roland Postle
1h13:28.961s
Roland Postle
2:12.310s
Maja Soren
57.064s
Výsledky kvalifikácií
Súhrn výsledkov | Záznam pretekov
46 5 Mihail Morozov
1h17:45.952s
João Monteiro2
1:58.701s
Florencia Caro
57.140s
Výsledky kvalifikácií
Súhrn výsledkov | Záznam pretekov
49 16 Christos Bobolis1
1h5:28.747s
Jan Pavlicek
1:59.184s
Roland Postle3
56.079s
Výsledky kvalifikácií
Súhrn výsledkov | Záznam pretekov
51 14 Zdenek Hladik3
1h12:55.095s
Roland Postle4
2:19.644s
Zdenek Hladik3
56.717s
Výsledky kvalifikácií
Súhrn výsledkov | Záznam pretekov
54 7 Christos Bobolis2
1h5:47.724s
Christos Bobolis2
1:59.531s
Roland Postle4
56.071s
Výsledky kvalifikácií
Súhrn výsledkov | Záznam pretekov
59 6 Toni Söyrinki
1h5:55.779s
Christos Bobolis4
2:00.480s
Toni Söyrinki
55.634s
Výsledky kvalifikácií
Súhrn výsledkov | Záznam pretekov
62 8 Róbert László
1h5:45.674s
Ioannis Dimitroglou3
2:01.290s
Rafal Celejewski
55.327s
Výsledky kvalifikácií
Súhrn výsledkov | Záznam pretekov
64 17 Ioannis Dimitroglou3
1h5:14.110s
Marek Hajnrych
2:01.002s
Ioannis Dimitroglou3
55.391s
Výsledky kvalifikácií
Súhrn výsledkov | Záznam pretekov
68 2 Alpo Kaakinen
0h59:05.343s
Christos Bobolis4
1:48.826s
Róbert László1
49.895s
Výsledky kvalifikácií
Súhrn výsledkov | Záznam pretekov