Sıralama 1 & 2 Dereceleri (Grup: Master - 3 | Sezon: 36 | Yarış: 17)

Başka bir grup seçin:  Sezon:  Yarış:
Sıralama 1
Poz Lastikler Oyuncu İsmi Ülke Tur zamanı fark
Pol Yokomama  Paulo Pinto   1:24.825s  + 0.000s
2 Dunnolop  Teo Xanthopoulos   1:25.394s  + 0.569s
3 Yokomama  Mihail Golovanov   1:25.435s  + 0.610s
4 Dunnolop  Mattias Svensson   1:25.579s  + 0.754s
5 Dunnolop  Casper Romkes   1:25.650s  + 0.825s
6 Bridgerock  Denis Titov   1:25.739s  + 0.914s
7 Yokomama  Jonathan MacLean   1:25.949s  + 1.124s
8 Yokomama  Paul Lynch   1:25.970s  + 1.145s
9 Dunnolop  Marek Hajnrych   1:25.972s  + 1.147s
10 Yokomama  Edwin Carlier   1:26.155s  + 1.330s
11 Dunnolop  Duong Cuong   1:26.241s  + 1.416s
12 Yokomama  Evaldas Ruseckas   1:26.285s  + 1.460s
13 Dunnolop  Sergey Osmolovskiy   1:26.375s  + 1.550s
14 Yokomama  Bartek Wójcicki   1:26.385s  + 1.560s
15 Dunnolop  Jose Silva   1:26.391s  + 1.566s
16 Dunnolop  Krzysztof Kasinski   1:26.490s  + 1.665s
17 Dunnolop  Jimmy De Roy   1:26.506s  + 1.681s
18 Yokomama  Theo Poufinas   1:26.532s  + 1.707s
19 Dunnolop  Michael Keeney   1:26.651s  + 1.826s
20 Yokomama  Stephen Brooks   1:26.872s  + 2.047s
21 Badyear  Tomas Cervinskij   1:26.892s  + 2.067s
22 Dunnolop  Erik Šindikov   1:26.899s  + 2.074s
23 Dunnolop  Hakan Tatar   1:27.134s  + 2.309s
24 Yokomama  Geoff Atkin   1:27.189s  + 2.364s
25 Yokomama  Marek Marchewka   1:27.251s  + 2.426s
26 Yokomama  José Abi Jaudi   1:27.293s  + 2.468s
27 Yokomama  Brendan Considine   1:27.354s  + 2.529s
28 Yokomama  Andrius Stankaitis   1:27.440s  + 2.615s
29 Yokomama  Filip Cristian   1:27.505s  + 2.680s
30 Yokomama  Ricardo David   1:27.689s  + 2.864s
31 Yokomama  Rogério Araken   1:27.706s  + 2.881s
32 Yokomama  Dávid Kiss   1:27.824s  + 2.999s
33 Dunnolop  Daniel Veleshko   1:27.925s  + 3.100s
34 Dunnolop  Konrad Świderski   1:28.292s  + 3.467s
35 Pipirelli  Marco Cerchi   1:28.634s  + 3.809s
36 Pipirelli  Rokas Bilevicius   1:28.746s  + 3.921s
37 Pipirelli  Alex Herban   1:29.448s  + 4.623s
Sıralama 2
Poz Lastikler Oyuncu İsmi Ülke Tur zamanı fark
Pol Yokomama  Paulo Pinto   1:24.953s  + 0.000s
2 Dunnolop  Teo Xanthopoulos   1:25.745s  + 0.792s
3 Yokomama  Jonathan MacLean   1:26.392s  + 1.439s
4 Bridgerock  Denis Titov   1:26.418s  + 1.465s
5 Yokomama  Mihail Golovanov   1:26.493s  + 1.540s
6 Dunnolop  Casper Romkes   1:26.607s  + 1.654s
7 Dunnolop  Duong Cuong   1:26.665s  + 1.712s
8 Dunnolop  Michael Keeney   1:26.832s  + 1.879s
9 Yokomama  Bartek Wójcicki   1:27.040s  + 2.087s
10 Yokomama  Evaldas Ruseckas   1:27.070s  + 2.117s
11 Yokomama  Theo Poufinas   1:27.071s  + 2.118s
12 Yokomama  Edwin Carlier   1:27.117s  + 2.164s
13 Dunnolop  Jose Silva   1:27.191s  + 2.238s
14 Yokomama  Paul Lynch   1:27.275s  + 2.322s
15 Dunnolop  Mattias Svensson   1:27.280s  + 2.327s
16 Dunnolop  Sergey Osmolovskiy   1:27.442s  + 2.489s
17 Dunnolop  Hakan Tatar   1:27.556s  + 2.603s
18 Dunnolop  Erik Šindikov   1:27.613s  + 2.660s
19 Yokomama  José Abi Jaudi   1:27.739s  + 2.786s
20 Badyear  Tomas Cervinskij   1:27.786s  + 2.833s
21 Dunnolop  Marek Hajnrych   1:27.888s  + 2.935s
22 Yokomama  Stephen Brooks   1:27.914s  + 2.961s
23 Dunnolop  Krzysztof Kasinski   1:27.967s  + 3.014s
24 Dunnolop  Jimmy De Roy   1:28.076s  + 3.123s
25 Yokomama  Marek Marchewka   1:28.149s  + 3.196s
26 Yokomama  Geoff Atkin   1:28.400s  + 3.447s
27 Yokomama  Andrius Stankaitis   1:28.474s  + 3.521s
28 Yokomama  Filip Cristian   1:28.498s  + 3.545s
29 Yokomama  Ricardo David   1:28.641s  + 3.688s
30 Dunnolop  Daniel Veleshko   1:28.741s  + 3.788s
31 Yokomama  Rogério Araken   1:28.815s  + 3.862s
32 Yokomama  Brendan Considine   1:29.089s  + 4.136s
33 Pipirelli  Marco Cerchi   1:29.536s  + 4.583s
34 Yokomama  Dávid Kiss   1:29.605s  + 4.652s
35 Dunnolop  Konrad Świderski   1:29.760s  + 4.807s
36 Pipirelli  Rokas Bilevicius   1:29.991s  + 5.038s
37 Pipirelli  Alex Herban   1:30.847s  + 5.894s