Sıralama 1 & 2 Dereceleri (Grup: Rookie - 30) « »
Sıralama 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Poz | Lastik | Menajer ismi | Ülke | Tur Zamanı | Fark |
Pol | Severi Niittymäki | 1:12.140s | + 0.000s | ||
2 | Andrea Cairone | 1:12.959s | + 0.819s | ||
3 | Erik Koós | 1:13.001s | + 0.861s | ||
4 | Mauro Sineo | 1:13.228s | + 1.088s | ||
5 | Anderson Anvers | 1:13.606s | + 1.466s | ||
6 | Catalina Berthi | 1:13.738s | + 1.598s | ||
7 | Jan Kiviniemi | 1:14.296s | + 2.156s | ||
8 | Aleksandr Amelyakin | 1:14.331s | + 2.191s | ||
9 | Guilherme Correia | 1:14.379s | + 2.239s | ||
10 | Julian Bogni | 1:14.852s | + 2.712s | ||
11 | Joaquin Baliero | 1:14.860s | + 2.720s | ||
12 | Agus Carinci | 1:16.085s | + 3.945s | ||
13 | Ray Machado | 1:16.554s | + 4.414s | ||
14 | Clyde Wootton | 1:16.599s | + 4.459s | ||
Henüz sıralama turu atmayanlar | |||||
- | Hannu Juhola | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Antonio Farias Ceron | -:--.---s | + -.---s | ||
- | José Carlos | -:--.---s | + -.---s | ||
- | David Sabin | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Neil Hoskins | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Michel Fran | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jesús Jiménez | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Hiteshwar Jindal | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Arthur Anderson | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Francesco Cannone | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Evgeniy Gold | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Tobi Joker | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jonathan Dubaele | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Shriman Pa | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Enio Holanda | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Giuseppe Botta | -:--.---s | + -.---s | ||
- | René Konečný | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Bruno Jankowski | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Lucas González | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Alejandro Mazzarella | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Brandon Clendenin | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Marc Montserrat | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Francesco Dennis | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Rana Ahmed | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Pepito Gasolina | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Estella Maxwell | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Szabolcs Szalay | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Clyde Victor Lagdamat | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Agustín Kloster | -:--.---s | + -.---s |
Sıralama 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Poz | Lastik | Menajer ismi | Ülke | Tur Zamanı | Fark |
Pol | Mauro Sineo | 1:14.324s | + 0.000s | ||
2 | Andrea Cairone | 1:14.891s | + 0.567s | ||
3 | Severi Niittymäki | 1:15.008s | + 0.684s | ||
4 | Anderson Anvers | 1:15.972s | + 1.648s | ||
5 | Guilherme Correia | 1:16.150s | + 1.826s | ||
6 | Catalina Berthi | 1:16.286s | + 1.962s | ||
7 | Julian Bogni | 1:16.482s | + 2.158s | ||
8 | Jan Kiviniemi | 1:17.843s | + 3.519s | ||
9 | Aleksandr Amelyakin | 1:17.917s | + 3.593s | ||
10 | Joaquin Baliero | 1:18.235s | + 3.911s | ||
11 | Agus Carinci | 1:18.372s | + 4.048s | ||
12 | Clyde Wootton | 1:18.962s | + 4.638s | ||
13 | Ray Machado | 1:20.310s | + 5.986s | ||
Henüz sıralama turu atmayanlar | |||||
- | Hannu Juhola | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Antonio Farias Ceron | -:--.---s | + -.---s | ||
- | José Carlos | -:--.---s | + -.---s | ||
- | David Sabin | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Neil Hoskins | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Michel Fran | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Erik Koós | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jesús Jiménez | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Hiteshwar Jindal | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Arthur Anderson | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Francesco Cannone | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Evgeniy Gold | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Tobi Joker | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jonathan Dubaele | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Shriman Pa | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Enio Holanda | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Giuseppe Botta | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Bruno Jankowski | -:--.---s | + -.---s | ||
- | René Konečný | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Lucas González | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Alejandro Mazzarella | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Brandon Clendenin | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Marc Montserrat | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Francesco Dennis | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Rana Ahmed | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Pepito Gasolina | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Estella Maxwell | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Clyde Victor Lagdamat | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Szabolcs Szalay | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Agustín Kloster | -:--.---s | + -.---s |