Yarış özeti (pist: Sakhir | Sezon: 75 | Yarış: 3 | Grup: Elite)

Sezon:  Yarış:

Başka bir grup seçin:

# Poz Ilerleme Lastik Mil Menajer ismi Yarış zamanı Turlar Pitstoplar En iyi tur Ortalama hız En iyi pit zamanı
01. 06. +15 +15 Badyear   Paweł Zaburski + 1:04.693 57 1 1:25.963 208.00km/h 22.343s
02. 08. +15 +15 Badyear   Joel Viitikko + 1:06.875 57 1 1:25.519 207.92km/h 20.139s
03. 09. +1 +1 Badyear   Yug Desai1 + 1:18.103 57 1 1:24.736 207.48km/h 17.552s
04. 10. +7 +7 Badyear   Jasper Coosemans + 1:41.153 56 2 1:24.024 206.59km/h 14.539s
05. 14. -3 -3 Badyear   Ioannis Dimitroglou4 + 1:53.126 56 2 1:24.549 206.13km/h 14.650s
06. 17. +12 +12 Badyear   Bora Janić + 2:02.142 56 1 1:26.819 205.79km/h 22.358s
07. 19. +14 +14 Badyear   Christer Andersson + 2:23.141 56 1 1:28.483 204.99km/h 19.364s
08. 01. +2 +2 Bridgerock   Jan Velske2 1h27:54.726 57 1 1:23.390 210.55km/h 21.011s
09. 02. +4 +4 Bridgerock   Christos Bobolis4 + 2.057 57 1 1:23.971 210.47km/h 19.746s
10. 03. +1 +1 Bridgerock   Roland Postle8 + 25.278 57 1 1:23.771 209.55km/h 15.453s
11. 05. +4 +4 Bridgerock   Lee Harding + 53.924 57 1 1:24.568 208.42km/h 18.481s
12. 11. +11 +11 Bridgerock   Viktor Dyankov + 1:45.934 56 1 1:25.948 206.41km/h 23.997s
13. 07. -5 -5 Contimental   Andreas Ramann + 1:06.091 57 1 1:23.630 207.95km/h 19.013s
14. 15. -14 -14 Contimental   Alix Martin + 2:00.214 56 2 1:21.734 205.86km/h 14.685s
15. 18. +2 +2 Contimental   Theodosis Vogiatzis + 2:20.623 56 1 1:25.859 205.08km/h 23.566s
16. 21. -2 -2 Contimental   Robin Goodey + 2:40.548 56 2 1:24.638 204.33km/h 14.849s
17. 23. -15 -15 Contimental   Maxim Egorov + 3:20.369 55 3 1:24.310 202.85km/h 15.177s
18. 24. +3 +3 Contimental   Martynas Bražėnas + 3:34.953 55 1 1:25.859 202.31km/h 16.790s
19. 26. -14 -14 Contimental   Henrique Hughes Paunero + 4:15.470 55 2 1:26.211 200.82km/h 15.025s
20. 27. -13 -13 Contimental   Gonzalo Alvarez + 4:46.525 55 2 1:26.096 199.70km/h 17.113s
21. 30. Değişiklik yok ±0 Contimental   Bert Huylebroeck + 5:40.808 54 1 1:28.674 197.77km/h 19.776s
22. 22. -17 -17 Hancock   George Slater + 2:45.231 56 3 1:23.901 204.16km/h 15.323s
23. 28. -12 -12 Hancock   Flavio Mendiković + 5:01.305 54 3 1:24.271 199.17km/h 15.619s
24. 12. -5 -5 Michelini   Atis Praudins + 1:47.431 56 2 1:24.557 206.35km/h 15.018s
25. 20. -2 -2 Michelini   Nevzat Kasapoglu + 2:27.231 56 2 1:24.194 204.83km/h 15.406s
26. 29. -1 -1 Michelini   Emil Kwiatkowski + 5:39.299 54 1 1:26.664 197.83km/h 16.893s
27. 31. -7 -7 Michelini   James Berriman + 6:09.411 54 3 1:26.736 196.77km/h 16.441s
28. 25. +6 +6 Pipirelli   Dmitry Nechitailo + 3:52.134 55 1 1:26.399 201.68km/h 16.854s
29. 32. +3 +3 Pipirelli   Alan Horsley + 6:11.600 54 2 1:29.683 196.69km/h 19.428s
30. 33. -7 -7 Pipirelli   Gustavo Bellotto + 6:35.765 53 3 1:26.992 195.86km/h 20.264s
31. 35. -1 -1 Pipirelli   Ahmet Sonverdi + 6:39.495 53 1 1:28.611 195.73km/h 20.284s
32. 36. +2 +2 Pipirelli   Toni Söyrinki + 6:39.622 53 1 1:29.432 195.72km/h 15.440s
33. 37. +2 +2 Pipirelli   Sergey Shinkevich + 6:47.037 53 1 1:29.672 195.47km/h 29.640s
34. 38. -1 -1 Pipirelli   Nestor Vicente + 6:50.615 53 2 1:28.866 195.34km/h 22.621s
35. 39. +1 +1 Pipirelli   Peter Both + 6:57.535 53 1 1:30.506 195.11km/h 18.005s
36. 40. -4 -4 Pipirelli   Aleksandar Aleksandrov + 7:12.201 53 1 1:29.739 194.61km/h 28.288s
37. 04. +9 +9 Yokomama   Róbert László2 + 39.328 57 1 1:24.291 208.99km/h 20.735s
38. 13. +12 +12 Yokomama   Joachim Rang + 1:50.895 56 1 1:26.014 206.22km/h 19.901s
39. 16. -1 -1 Yokomama   Martino Colombo + 2:00.756 56 1 1:24.962 205.84km/h 23.260s
40. 34. -2 -2 Yokomama   Rogerio Mandler + 6:39.336 53 1 1:28.981 195.73km/h 23.081s