Istatistikleri

Tüm zamanlar performans istatistikleri
Takım istatistikleri
Oyun etkinliği istatistikleri
Forum istatistikleri
Ülke istatistikleri
Diğer istatistikler
Başarı istatistikleri
Personel istatistikleri
GPRO Destekçisi istatistği

Sezon büyük bir yarış olsaydı sıralamaları

Sınıf seç:

 
Sayfa [12 3 ... 98 99 100 » Sayfaya hızlı ulaşım:
# Lastik Oyuncu İsmi Ülk Grup Sezon toplam süre
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Roland Postle7 Elite 19:23:48.168s
2. Bridgerock Nevzat Kasapoglu Elite + 0:10:17.624s
3. Hancock George Slater Elite + 0:20:49.022s
4. Michelini Toni Söyrinki Elite + 0:21:59.820s
5. Bridgerock Paweł Zaburski Elite + 0:22:59.657s
6. Michelini Jan Velske2 Elite + 0:26:30.414s
7. Bridgerock Dmitry Nechitailo Elite + 0:26:33.692s
8. Michelini Daniel Comalada Elite + 0:28:51.372s
9. Bridgerock Joachim Rang Master - 5 + 0:29:20.909s
10. Badyear Christos Bobolis4 Elite + 0:29:46.142s
11. Contimental Jasper Coosemans Elite + 0:30:30.242s
12. Badyear Ahmet Sonverdi Elite + 0:32:15.898s
13. Contimental Róbert László2 Elite + 0:33:08.891s
14. Badyear Kamal Naoui Elite + 0:33:30.841s
15. Badyear Robin Goodey Elite + 0:33:44.926s
16. Badyear Tan S Lake Elite + 0:38:44.563s
17. Contimental Joel Viitikko Elite + 0:40:10.766s
18. Michelini Alan Horsley Elite + 0:41:20.398s
19. Badyear Alix Martin Elite + 0:43:11.868s
20. Contimental Andreas Ramann Elite + 0:43:27.767s
21. Michelini Carlos Esparza Elite + 0:44:08.934s
22. Contimental Gonzalo Alvarez Elite + 0:44:57.120s
23. Yokomama Viktor Dyankov Master - 1 + 0:47:34.485s
24. Dunnolop Henrique Hughes Paunero Master - 2 + 0:47:48.383s
25. Badyear Theodosis Vogiatzis Elite + 0:48:20.780s
26. Yokomama Alexei Malkin Master - 5 + 0:49:25.152s
27. Yokomama Yug Desai1 Elite + 0:51:28.325s
28. Michelini Nestor Vicente Master - 3 + 0:52:28.679s
29. Dunnolop Jenne Breugelmans Master - 3 + 0:52:51.685s
30. Badyear Farcy Génel Master - 2 + 0:53:14.316s
31. Badyear Ross Proud Elite + 0:53:32.586s
32. Badyear Nick Tsagarakis Master - 5 + 0:53:46.650s
33. Dunnolop Rimantas Sagatas2 Master - 1 + 0:53:57.221s
34. Yokomama Maxim Egorov Master - 3 + 0:54:27.854s
35. Badyear Martynas Bražėnas Master - 4 + 0:54:32.739s
36. Yokomama Joaquín Quintana Master - 3 + 0:55:15.851s
37. Contimental Kostas Laskaridis Elite + 0:55:27.080s
38. Contimental Rogerio Mandler Elite + 0:55:31.304s
39. Yokomama Alberto Perez Master - 3 + 0:55:44.854s
40. Yokomama Christer Andersson Master - 2 + 0:56:02.440s
41. Badyear Daniel Mason Master - 4 + 0:56:36.497s
42. Yokomama Wouter Teuwen Master - 1 + 0:56:54.176s
43. Hancock Sergey Shinkevich Elite + 0:57:40.049s
44. Yokomama Klas Britse Master - 4 + 0:57:40.653s
45. Contimental Alex Ilushenko Master - 5 + 0:57:52.271s
46. Badyear Michaela Källström Master - 2 + 0:58:12.593s
47. Yokomama Bora Janić Master - 1 + 0:58:13.166s
48. Badyear Sergei Gordov Elite + 0:58:13.427s
49. Badyear Emil Kwiatkowski Master - 2 + 0:58:18.721s
50. Contimental Melando Tasoso Elite + 1:00:25.489s
51. Badyear Flavio Mendiković Master - 3 + 1:00:32.408s
52. Yokomama Miel Soeterbroek Master - 3 + 1:01:04.473s
53. Badyear Adam Dzido Master - 4 + 1:01:33.556s
54. Dunnolop Dominik Krowiak Master - 4 + 1:01:43.865s
55. Yokomama Ivan Silva Master - 3 + 1:01:56.533s
56. Yokomama Łukasz Rutkowski Pro - 11 + 1:01:57.396s
57. Badyear Hans Mörtsjö Master - 2 + 1:02:02.371s
58. Yokomama Mikko Suhonen Pro - 23 + 1:02:30.061s
59. Yokomama Jean-marc Boissinot Master - 2 + 1:02:35.059s
60. Yokomama Níkos Mpalkámos Master - 4 + 1:02:56.428s
61. Yokomama Pieterjan Staessen Master - 4 + 1:03:14.057s
62. Dunnolop Aleksey Titarenko Pro - 7 + 1:03:19.556s
63. Yokomama Sean Hillier Master - 4 + 1:03:24.729s
64. Yokomama Josh Clark Pro - 23 + 1:03:27.257s
65. Dunnolop Roman Maksimenkov Master - 3 + 1:03:29.090s
66. Contimental Jônatas Paiva Pro - 14 + 1:03:43.923s
67. Badyear Greg Tierney Master - 1 + 1:04:03.265s
68. Yokomama Luca Molendi Master - 5 + 1:04:23.841s
69. Yokomama Andrej Rilke Master - 5 + 1:04:36.021s
70. Dunnolop Gary Mullins Master - 2 + 1:04:37.105s
71. Badyear Pablo Fernandez Master - 1 + 1:04:43.712s
72. Yokomama Paul Williams Master - 5 + 1:04:46.942s
73. Badyear Andrew Green Master - 3 + 1:04:47.130s
74. Yokomama Thomas Uvyn Pro - 7 + 1:04:55.381s
75. Dunnolop Diogo Abdalla Pro - 11 + 1:04:57.749s
76. Yokomama Stephane Verly Pro - 2 + 1:05:07.136s
77. Yokomama Harsh Sheth Master - 2 + 1:05:29.489s
78. Badyear Joan Centellas Pro - 7 + 1:05:32.091s
79. Contimental Maciej Młynek Master - 1 + 1:05:35.158s
80. Contimental Mike Osintsev Master - 1 + 1:05:39.077s
81. Yokomama Ethan Littlejohns Master - 3 + 1:05:42.570s
82. Hancock Aleksandar Aleksandrov Master - 5 + 1:05:42.673s
83. Yokomama Jose Filipe Pro - 13 + 1:05:43.149s
84. Contimental Shersh Khandelwal Master - 3 + 1:05:47.921s
85. Yokomama Arnoldas Molis Master - 4 + 1:05:55.038s
86. Badyear Jussi Mäenpää Master - 2 + 1:05:55.821s
87. Badyear Mark Van Daalen Pro - 23 + 1:05:57.064s
88. Dunnolop Stefan Gommans Master - 4 + 1:05:57.584s
89. Dunnolop Mélanie Delhaye Master - 4 + 1:06:04.011s
90. Contimental Alexander Kateliev Master - 1 + 1:06:08.391s
91. Badyear Roland Jakobsson Master - 5 + 1:06:18.664s
92. Contimental Ronaldo Serafim Master - 5 + 1:06:51.019s
93. Badyear Stefano Mana Master - 1 + 1:06:52.637s
94. Dunnolop Luis Ferreira Pro - 13 + 1:07:02.913s
95. Yokomama Mika Pekkarinen Master - 4 + 1:07:15.808s
96. Dunnolop Andrzej Powalka Pro - 6 + 1:07:48.810s
97. Yokomama John Ibbotson Master - 5 + 1:07:49.357s
98. Dunnolop Michael Armbruster Pro - 19 + 1:07:51.608s
99. Yokomama Emmanuel Manfre Master - 5 + 1:07:53.133s
100. Yokomama Florencia Caro Master - 4 + 1:08:02.311s
Sayfa [12 3 ... 98 99 100 » Sayfaya hızlı ulaşım: